نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 6 اردیبهشت 1394
جماعت بدبخت و گرفتار در لیبرتی را چه نیازی به بزرگداشت روز زن و کارگراست، یا تولد و میلاد فلان و بهمان چه دردی از آنها دوا می کند. چه رسد به حمایت مریم بانو از آل خنضیر در عربستان و بمباران یمن و خوشحالی از کشتار مردم بی دفاع صنعا ...

روزگار سیاه یک زن فاسد و نوکرانش
روزگار سیاه یک زن فاسد و نوکرانش

آشفته نگاری میرزا بنویس های رجوی امری عادی و ریشه در آلزایمر تزریقی و رایج در بین رزمنده شوران رنج بخت و شیرزنان بدبخت دارد که ناخواسته و بالاجبار در چنگال دیو بد سیرت روزگار گرفتار آمده اند. رجوی زمان و ایام و مناسبت ها را از اعضای فرقه گرفته و آنها را به ربات هایی فرمانبر، آفتابگردانانی گردن کج تبدیل کرده که برایشان بهار و زمستان یا پائیر و تابستان فرقی نمی کند.

 با تابش خورشید خانم بر می خیزند و زیر مهتاب ماه به خواب تکراری می روند، حالا اگر تاریخ تحریر بیانیه و صدور فراخوان  را به اشتباه نویسند و چند روز جلوتر پس و پیچ نویسند، طبیعی است و جای گاف گیری و زخم قلم زدن به آنها نیست. هر کسی جای اهالی لیبرتی باشد غیر این انتظاری از او نمی رود، فقط در رابطه با اشتباه و انحراف لفظی و قلمی دکتر و مهندسان شورا، ارفاق و همدردی جایز نیست و هر اشتباه و سهل انگاری آنها را به حساب مصرف نوشیدنی های روانگردانشان می نویسم، زیرا جیره و مواجب بگیران شورا در اشرف نبوده و ساکن لیبرتی نیستند از خرد تا کلان بنشین فرنگ و رله کننده ی جفنگند. تاریخ میلادی را از حفظ بلد و برج و ماه و سال را از حفظ می دانند.

 اما بدا به حال دیگر اعضای فرقه که زمان از دست داده و تاریخ تولد از یاد برده، فقط و فقط تابع مسعود و مطیع مریم اند. هرچه آنها بگویند همان است، اگر هر سال و ماه و هر روز را سرنگونی بنامند، بی چون و چرا قبول کرده و لحظه شماری می نمایند، کسی در بین آنها یافت نمی شود که از خود سؤال کند؛ بابا، سی و پنج سال اطاعت کورکورانه و اراجیف شنیدن از این زوج مکار ما را بس است، نباید از این بیشتر خود را خوار و ذلیل کنیم و ابله محض و مطلق کنیم.

 از باب فریبکاری رجوی همین بس که خود در سوراخی امن لانه گزیده و همسرنمای رئیس گونه اش را روانه بازار فرنگ کرده است، از راه دور یقه اسرای بیچاره لیبرتی و بازماندگان در عراق را سفت و سخت چسبیده و اتوماتیک وار بیانیه صادر و فراخوان در می کند.

 جماعت بدبخت و گرفتار در لیبرتی را چه نیازی به بزرگداشت روز زن و کارگراست، یا تولد و میلاد فلان و بهمان چه دردی از آنها دوا می کند. چه رسد به حمایت مریم بانو از آل خنضیر در عربستان و بمباران یمن و خوشحالی از کشتار مردم بی دفاع صنعا و… آنچه مهم است فکر و چاره ای برای نجات زندانیان لیبرتی و آزادی آنها از چنگال رجوی است تا در واپسین روزهای عمرشان به مکانی امن منتقل شوند، مشکل کفن و دفن نداشته و بار دیگر زمان را بیابند و ماه و سال را از سر گیرند. چون تا زمانی که در قید و بند رجوی اند، روزگارشان سیاه و بختشان تیره خواهد بود.

 غول استعمار و استثمار رجوی، آنها را یکی بعد از دیگری از پای در می آورد، فریادرسی نیست، رهبر خودخوانده و بی عرضه ای که صلاحیت دفن مرده و میتی را ندارد. یک نفر بازداشتی را نمی تواند با قید و ضمانت آزاد نماید. قدرت بیرون کشیدن طناب و ریسمان از دیگ پر از ماست را هم ندارد، به درد لای جرز دیوار می خورد و امیدی به آن نیست.
..................
نوید رهایی
1394/02/06

طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  نگاه،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: اشرف، لیبرتی، رجوی، مریم رجوی، نوید رهایی، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی