نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یك تیم عملیاتی از سگ ستیزان مجاهد خلق كه مامور سگ كشی در اطراف قرارگاه ذوالانوار بودند، پس از شلیك رگبار به سوی سگها و كشتن تعدادی از آنان، متوجه سگی شدند كه خود را پشت خاكریزی رسانده و زوزه می كشید. فردی كه مسئول تیر خلاص زدن بود، خود را بالای سر سگِ زخمی رساند و متوجه شد كه سگ كوشش می كند تا خود را به لانه و توله هایش برساند. مجاهد سگ ستیز، تیر خلاصی بر سگ نیمه جان زد، بدون این كه رحمی به توله هایش بكند. گویی در قاموس مزاحمین خلق حتی توله سگها نیز می بایست فدای انقلاب ایدئولوژیك شان شوند!

نقش انقلاب ایدئولوژیك در به آتش كشیدن سگ و گربه های اشرف
سگ و گربه های ولگرد در قرارگاه اشرف، یكی از مشكلات و موانع بر سر راه "انقلاب ایدئولوژیك" به حساب می آمدند. در گذشته و در قرارگاههای مختلف، بسیاری از حیوانات و پرندگان را به همین جرم شکار وبه قتل رسانده بودند. در قرارگاه ذوالانوار واقع در قرنه عراق، قرار شد سگهای ولگرد را كه با هم جفتگیری می كردند و توله می زاییدند، از دم تیغ بگذرانند.

در یک نشست در حضور چندتن از خواهران شورای رهبری، دو گربه با هم جفتگیری کرده بودند که این مسئله خشم مسئولین را برانگیخته بود و موجب شد آن دو گربه نگونبخت در کمال شقاوت با نفت به آتش کشیده شوند! این کار توسط شخصی به اسم (مرتضی ح) انجام شده بود. وی همچنین گفت که بعد از این جریان قتل عام سگها و گربه های قرارگاه در دستور قرار گرفته بود که به طرز شنیعی آنها را به قتل می رساندند. از جمله گفت که همین شخص را دیده است که یک سطل آبجوش را بر روی یک گربه دیگر ریخته است.

البته من این شخص را مدتهای زیادی از نزدیک می شناختم. چند ماه قبل از اینکه از اشرف فرار کنم، یک سگ کوچولو داشتم که دختران جوان قرارگاه زنان آنرا به محل کار من آورده و رها کرده بودند. من این سگ را که هنوز شیر می خورد بزرگ کردم و بسیار دوستش می داشتم. همین شخص (مرتضی ح)، یک شب که من در آن محل نبودم با شیلنگ آب به جان او افتاده بود که روز بعد یکی از دوستانم اینرا به من اطلاع داد.

لازم به ذکر است که اینگونه سگ کشی قبلا در اشرف و دیگر قرارگاههای مجاهدین مشاهده شده بود که توسط سیانور و یا کلاشینکوف انجام می گرفت. اما موضوع سوزاندن یک گربه به جرم جفتگیری اتفاق شنیع و رذیلانه ای است که تا بحال نشنیده بودم. وقتی که یک گربه بی گناه و بی آزار را اینچنین به جرم ارتكاب عمل ناشی از غریزه طبیعی جنسی به قتل می رسانند، می توان فهمید که با مخالفان، مسئله داران و افرادی كه زیر با پذیرش انقلاب ایدئولوژیك نمی روند، چه ها کرده و خواهند کرد.

پیش از این در اوایل دهه هفتاد، یکی از مسئولین هنگام معاشرت با یک خانم در یک بنگال (اتاق پیش ساخته) دستگیر شده بود که البته بعدها در قرارگاه بدیع زادگان در حالی که تحت برخورد شدید بود خودکشی کرد (و شاید هم او را کشته باشند). رجوی دستور داده بود که این بنگال را به آتش بکشند و به همین خاطر آنرا در وسط اشرف آتش زده بودند که همچنان اسکلت آن موجود است. من البته بعدها این مسئله را فهمیدم.
(البته این کارها در سازمان مجاهدین خلق که به اصطلاح پیشتاز بودن قرن را با خود به یدک می کشد چیز جدیدی نیست. بودند افرادی در درون همین سازمان به سگ ها تجاوز می کردند. افسر مخابرات در بصره به مسئولین سازمان نشان داده بود در حالیکه نفر در حال ارتکاب عمل بود.(محمد کرمی)

مسعود رجوی در مقابل سئوال ذهنی اعضاء كه چه روزی آنان بر تضاد جنسیت فائق خواهند شد، بخشی از گناه را به گردن حیوانات ولگردی كه در اطراف قرارگاههای مختلف از جمله اشرف پرسه می زدند و پرندگانی (کلاغ، کبوتر، گنجشک و...) كه بر آسمانشان پرواز می كردند و خودسرانه بر درختان لانه داشتند، می انداخت!

یك تیم عملیاتی از سگ ستیزان مجاهد خلق كه مامور سگ كشی در اطراف قرارگاه ذوالانوار بودند، پس از شلیك رگبار به سوی سگها و كشتن تعدادی از آنان، متوجه سگی شدند كه خود را پشت خاكریزی رسانده و زوزه می كشید. فردی كه مسئول تیر خلاص زدن بود، خود را بالای سر سگِ زخمی رساند و متوجه شد كه سگ كوشش می كند تا خود را به لانه و توله هایش برساند. مجاهد سگ ستیز، تیر خلاصی بر سگ نیمه جان زد، بدون این كه رحمی به توله هایش بكند. گویی در قاموس مزاحمین خلق حتی توله سگها نیز می بایست فدای انقلاب ایدئولوژیك شان شوند!
بعد از سقوط رژیم بعثی صدام، فرقه رجوی مجبور شد قریب به چهارده پایگاه تروریستی خود را در سراسر خاک عراق تخلیه و افراد خود را به اشرف انتقال دهد، که یکی بعد از دیگری جولانگاه سگان ولگرد شدند.
عاقبت انقلاب ایدئولوژیک رجوی به گل نشست و مضحکه خاص و عام شد و روزی فرا رسید که قرارگاه اشرف نیز مرکز ایاب و ذهاب و تجمع اعتراضی سگان دیالی گردید.

7 اردیبهشت 94طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 1394،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  پرونده، 
برچسب ها: انقلاب ایدئولوژیك، سگ و گربه های اشرف، گربه سوزی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی