نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 اردیبهشت 1394
وقتی اعضای فرقه با دنیای خارج ارتباطی ندارند، مراحل شستشوی مغزی را پشت سر گذاشته و از اوضاع داخلی ایران و جهان بیخبرند. معلوم و مشخص است که باز شوق بازگشت دارند و خواب رژه در تهران می بینند و فکر می کنند مردم ایران برای دیدن آنها صف کشیده و بی صبرانه منتظرند ...

در شوق بازگشت؟!
در یکی از سایت های وابسته به فرقه مفلوک رجوی، مطلبی تحت عنوان شوق فراوان برای بازگشت! منتسب به مهدی نصرآبادی از ساكنان كمپ ترانزیت موقت لیبرتی، نظرم را جلب کرد. به دنبال کنجکاوی به مطالعه ادامه آن پرداختم و در پایان لازم دانستم نكاتی هرچند مختصر را به قلم آورده و به سمع و نظر خوانندگان برسانم.

مهدی نصرآبادی بر حسب اطاعت پذیری کور و فرمانبری ناچاری یا ادامه خط ماستمالیزاسیون رجوی، بی خبر از عالم و فارغ از هرگونه خبر از اوضاع ایران، از «شوق فراوان برای بازگشت»، سخن گفته و در لابلای سخن و نوشتارش جیغ بنفش و سوزش دردناک رجوی را از فعالیت جداشدگان و دست اندرکاران انجمن نجات به نمایش گذاشته است. همچنین از لق و لرزش پایه های حکومت و فرو ریختن قریب الوقوع آن خبر داده است که تداعی و تکرار وعده سرنگونی رژیم است، پیشگویی های خیالی رجوی که به مضحکه خاص و عام تبدیل شده اند.

چقدر خوب بود، مهدی ترانزیت موقت، حق اختیار و انتخاب داشت و چند روزی در کوچه و خیابان های تهران و دیگر شهرهای ایران قدم میزد، با مردم مصاحبه می کرد و از اوضاع روز با خبر می شد. نظرشان را در مورد رجوی می خواست و به یک جمع بندی واقعی می رسید. آنوقت می دید که گفته های رجوی دروغ محض است، از سقوط و سرنگونی خبری نیست، هر ترس و وحشتی از بیت الترور رجوی سرچمشه می گیرد. چه در عراق و یا اروپا و فرانسه، آنهایی که به خود می لرزند، به رقص مرگ مشغولند، از قوم و جماعت رجوی و قبیله ترورند.

چرا رجوی هر درد بی درمانی که خودش بدان گرفتار شده و در منجلاب مرگبارش دست و پا می زند به دیگران نسبت می دهد؟ یا قضاوت کند و منصفانه نظر بدهد، دشمن خانواده ها چه کسی است، گویا رجوی فراموش کرده است که بچه های مردم را با هزار دوز و کلک، تبلغات فریبنده، وعده های پوچ و سراب های دروغ از کانون گرم خانواده ها ربود و به عراق کشاند، همین خانواده هایی که برای ملاقات و دیدار با فرزندانشان به زمین و زمان چنگ می زنند و متوسل می شوند، از یک دقیقه ملاقات با فرزندشان هم محروم شده اند. نه به حکومت واسته اند و نه آنطوریکه رجوی می گوید به اجبار کشیده شده اند. تنها خواسته اشان ملاقات با فرزندانشان است. در این میان جداشده های فرقه، بازگشتی ها به ایران، افرادی که به اروپا رفته اند به عنوان چراغ راهنما و همدرد این خانواده ها از هیچ کمکی دریغ نمی کنند. به وظیفه انسانی خود عمل می کنند و از هیچ تهمت و برچسبی از سوی رجوی واهمه ای ندارند. چون این رجوی است که به دشمنی با خانواده ها قد علم کرده و از هیچ خیانت و جنایتی علیه مردم ایران دست بردار نیست.

شگفتا که پرچم دزدان ضد خلق و دشمنان ناجوانمرد میهن در بیت الترور و لانه ی گرگ خزیده و به مقابله با نجاتیافتگان از فرقه منفور رجوی برخاسته اند، تا اینگونه به عمر ننگین خود بیفزایند. فاصله نجومی رجوی با خانواده ها مؤید این ادعاست. خانواده ستیز معروف برای ما دایه مهربانتر از مادر شده و مثل کبک سر در برف فرو برده و به زعم باطلش سوابق سیاه و کارنامه ننگینش را می پوشاند.

رجوی هر روز از خانه و خانواده ها دور و دورتر می شود و در اوج مردم فریبی خبر از بازگشت به میهن با شوق فراوان می دهد. دم خروس رجوی را باور کنیم یا ادعای فریبنده اش را که نشان می دهد هر روز از ایران و ایرانی دور و دورتر می شود.
عجبا که تروریست رندپیشه زمانه بر آنست تا ایران زمین را دوباره از نو سازد! البته با جاسوسی، مزدوری، پادویی برای آمریکا و اسرائیل، حتی شیوخ آل منفور ... معلوم است که نقشه ی ساخت و ساز ایران را در سر دارد! بیچاره نمی داند که سه دهه از وطن فروشی را پشت سر گذاشته است، اگر دستش به خاک ایران می رسید تاکنون حتی مراتع طبیعی، کویر و بیابانها را به بیگانگان فروخته بود. حمایت از خلق و دلسوزی برای خانواده ها جای خود دارند.

وقتی اعضای فرقه با دنیای خارج ارتباطی ندارند، مراحل شستشوی مغزی را پشت سر گذاشته و از اوضاع داخلی ایران و جهان بیخبرند. معلوم و مشخص است که باز شوق بازگشت دارند و خواب رژه در تهران می بینند و فکر می کنند مردم ایران برای دیدن آنها صف کشیده و بی صبرانه منتظرند.
بهتر است رجوی ذره ای آزادی، حق انتخاب و اختیار به ساکنان لیبرتی و دیگر لانه های فرقه ای بدهد تا معلوم شود چه کسی خواهد ماند و چه کسانی عشق ماندن دارند.

از نامه نگاری اعضای گرفتار در چنگال رجوی نتیجه می گیریم که هرچه سران فرقه به آنها دیکته و تحمیل می کنند را به رشته تحریر درآورند. شخصاً از رجوی متنفر و بیزارند، چاره ای غیر از این ندارند که رو در روی خانواده ها بایستند و از شوق بازگشت به ایران بگویند.
مهدی نصرآبادی نیز یکی از اسرای گرفتار در فرقه رجوی است، كه برای رهایی لحظه شماری می كند.
1394/02/07
طبقه بندی: آرشیو 1394،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: در شوق بازگشت؟!، لیبرتی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی