نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394
رجوی آنقدر پیر و خرفت شده است که دیگر توان تنظیم یک اطلاعیه بدون سوتی، دروغ و دغل را هم ندارد. فرقه رجوی یک فرقه مخوفی است که اجازه دیدار، تماس و یا هرگونه ارتباطی را به اعضای خود نمی‌دهد و اعضای آن همگی از ارتباط با دنیای خارج محروم هستند ...

مریم سنجابی عضو جداشده گروهک منافقین

وحشت مستمر منافقین از حضور خانواده ها در لیبرتی
علی‌رغم تلاش ها و در خواست‌های مستمری که از کمیساریا، یونامی و حقوق بشر عراق متاسفانه تاکنون موفق به دیدار با فرزندانشان نشده اند.
 
جالب است که سازمان‌هایی که نام خود را کمیساریای حقوق بشر، صلیب سرخ و حامی حقوق انسان می نامند نیز از خود سلب مسئولیت کرده و در تبانی با فرقه رجوی در این زمینه مسئولیتی نمی‌پذیرند.

از آنجایی‌که رجوی خیانتکار، بدبخت و زبون حتی یکی از قول هایش را هم نتوانست اجرا کند و در حالی‌که باصدای خودش گفته بود اگر خانواده‌ای بیاید ما حاضر به پذیرش آنها هستیم، هست و نیست شان از رفتن چند خانواده به لیبرتی به لرزه افتاد و شروع به اطلاعیه دادن از طرف شورا و سازمان ... برای رفتن چند خانواده کوچک کردند.

معلوم است رجوی آنقدر پیر و خرفت شده است که دیگر توان تنظیم یک اطلاعیه بدون سوتی، دروغ و دغل را هم ندارد.

آسمان و ریسمان را به هم بافته اند که بگویند چهار تا خانواده که برای دیدار فرزندانشان آمده اند مزدور، اطلاعاتی و ...هستند و همان اراجیف قبلی را تکرار کردند.

وی با اشاره به عکس مادر ۷۰ساله‌ای که به همراه فرزند کوچک خود در این جمع حضور داشته اند گفت: آنها از ترس و نگرانی خود که صحبت‌های آنها را کسی باور نکند این عکس را منتشر نکردند.

آنها عکس مادر سالخورده دیگری را از نیمرخ طوری چاپ نموده اند که سن و سال وی مشخص نشود و مضحک تر این است که عکس بستگان زینب حسین نژاد را منتشر و اعلام کرده اند که این افراد مزدور هستند که این همه وقاحت، دریدگی و ترس و وحشت به خاطر جمع شدن چند خانواده است.

این خانواده‌ها که برای دیدار فرزندانشان به مسئولین حقوق بشر، کمیساریا، یونامی و صلیب سرخ مراجعه کرده و خودشان رامخفی نکردند، سپس درخواست هایشان را به مجامع بین المللی و رسانه ها فرستادند، چه نیازی به عکس گرفتن مخفیانه از آنها از شکاف های دیوارها بوده است؟

باید پرسید طبق همان نامه و اطلاعیه کذا که خود گروهک منافقین از خواهر زینب حسین نژاد برای دیدار دعوت کرده بودند، چرا این اجازه به او داده نشد و بهانه آوردند که در دفعات قبلی به محض رسیدن زینب به جلوی در خواهر او رفته بود؛ اما در دفعات بعدی که آقای حسین‌نژاد ساعت‌ها جلوی درب لیبرتی منتظر ماند به او و خواهرش اجازه ملاقات ندادند.

خواهر زینب حسین‌نژاد که از هزاران کیلومتر با صرف مشقت‌های فراوان مجددا خودش را به دم درب لیبرتی رساند و چند ساعت هم منتظر ایستاد؛ اما جالب این است که منافقین چگونه فرصت عکسبرداری های مخفیانه و از زاویه های مختلف داشتند، اما فرصت نشد خانم زینب حسین نژاد را به جلوی درب بیاورند؟

چرا منافقین مانع دیدار خانواده ها با فرزندانشان می شوند؟ مگر نه این است که از ترس یک خبر یک اطلاع و یک تماس از دنیای بیرون با اعضای داخل لیبرتی در وحشت هستند.

فرقه رجوی یک فرقه مخوفی است که اجازه دیدار، تماس و یا هرگونه ارتباطی را به اعضای خود نمی‌دهد و اعضای آن همگی از ارتباط با دنیای خارج محروم هستند.

هرچه در این گروهک وجود دارد شامل اجبار، زندان و محرومیت است؛ وگرنه چرا فرزندان این خانواده‌ها نمی توانند برای چند دقیقه هم که شده، با خواهر یا مادر خود ملاقات داشته باشند این در حالی است که زندانی ها هم اجازه چند لحظه ملاقات با خانواده خود را دارند.

مریم سنجابی عضو جداشده گروهک منافقین

شبکه اطلاع رسانی راه دانا

1394/02/09

طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار،  جداشدگان از فرقه رجوی،  زنان،  پرونده،  خانم مریم سنجابی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مریم سنجابی، خانواده، لیبرتی، حضور خانواده ها در لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی