نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 پایگاه اینترنتی «اس اس سورس» تاکید کرد وارد کردن ویروس استاکس نت به تاسیسات هسته ای ایران حاصل همکاری رژیم صهیونیستی و گروهک منافقین بوده است .

وینس کانیسترارو(Vince Cannistraro) رئیس سابق بخش مقابله با تروریسم سیا گفت:

«مجاهدین خلق به عنوان بازوی سرویس اطلاعات موساد در ترور، استفاده می شود.»

به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا و سیما، سایت اس اس سورس نوشت مقامات اطلاعاتی فعلی و سابق آمریکایی گفتند ویروس استاکس نت که به برنامه هسته ای ایران خسارت زد، به وسیله یک مامور دوجانبه وارد این سیستم شد. این منابع گفتند این دست ماموران ایرانی همچنین در ترور دانشمندان هسته ای ایران نقش داشته اند.

به گفته این منابع که خواستند نامشان مطرح نشود، یک خرابکار -احتمالا یکی از اعضای یک گروه مخالف ایرانی- در تاسیسات هسته ای نطنز با استفاده از یک حافظه جانبی آلوده، این ویروس را وارد رایانه های این مرکز هسته ای کرد. این منابع گفتند استفاده از افراد، احتمال آلودگی ویروسی را افزایش می دهد زیرا مدت انتظار برای طراحی ابزارهای انتقال ویروس را از بین می برد. این افراد به شناسایی آسیب پذیرترین نقاط مرکز هسته ای نطنز کمک کردند.

مقامات سابق و ارشد آمریکایی بر این باورند جاسوسان هسته ای از گروه مجاهدین خلق(منافقین) هستند که اسرائیل از آنها برای ترور هدفمند اتباع ایرانی استفاده می کند. وینس کانیسترارو(Vince Cannistraro) رئیس سابق بخش مقابله با تروریسم سیا گفت: «مجاهدین خلق به عنوان بازوی سرویس اطلاعات موساد در ترور، استفاده می شود.» وی گفت مجاهدین خلق مسئول انجام دادن «ترور با موتورسیکلت برای اهداف ایرانی هستند که اسرائیل انتخاب می کند. آنها برای آموزش به اسرائیل می روند و اسرائیل به آنها دستمزد می دهد.»
مقامات ارشد و سابق آمریکایی با اشاره به اقدام آمریکا و اسرائیل برای طراحی استاکس نت به منظور ضربه زدن به برنامه هسته ای ایران، گفتند اما آمریکا هرگز در این مسیر در حد کشتن دانشمندان ایرانی افراط نکرده است و این برنامه مستقل از آمریکا دنبال می شد.
زمانی که «اس اس سورس » از پل پیلار فردی که سابقه 28 سال فعالیت در سیا را دارد، سوال کرد آیا اسرائیل دانشمندان درجه دو ایران را به جای درجه یک می کشد، پاسخ داد: «اسرائیل هر ایرانی را که بتواند می کشد.»

1394\02\15 - 5:45 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی 1394/02/15


طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین،  ایران ستیزی،  جاسوسی، 
برچسب ها: استاکس نت، اس اس سورس، هسته ای، خبرگزاری صدا و سیما، مجاهدین خلق(منافقین)، وینس کانیسترارو(Vince Cannistraro، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی