نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

متعاقب اعزامم از عراق به سوئد، در دهه 1370 در فردای حضورم در پایگاه مجاهدین در سولنا سنتروم سوئد، موظف شدم با دردست داشتن آلبوم کذایی دروغین در امر مالی اجتماعی یعنی دریافت اعانه از مردمان سوئدی مشارکت داشته باشم .
 
به بهانه عدم آشنایی به زبان سوئدی خواستم که از دستور تشکیلاتی امتناع بورزم که مسئول وقت خواهر شورای رهبری بنام حمیرا حجتی سرزنشم کرد که برادر مسئول از حل تضاد فرارنمی کند و هر مشکلی راه حل خاص خودش را دارد.

آنگاه برای حل تضاد و آموختن زبان سوئدی به نوجوان خردسال مسعود عطایی معرفی شدم و از مسعود آموزشی در کار نبود بلکه تنها سناریوی مالی اجتماعی مرا توانست زیرنویس بکند تا من بتوانم صرفا با از روخواندن آن اعانه جمع کنم. بعنوان مثال به فارسی برایم نوشت:
 " ویل دو اسکریوا موت تورتیر؛ موت آورت ننگار؛ بارا انگنگ یلپا بارنن ایران "
 ترجمه اش از زبان سوئدی یعنی اینکه " آیا در محکومیت اعدام و شکنجه امضاء میکنید و یکبار هم که شده به بچه ها کمک مالی کنید".
 همچنین قرار شد که دراولین روز از کار مالی اجتماعی مسعود ده ساله همراه من باشد تا در لحظه ضروری گدایی ازشهروندان سوئدی کم نیاورم.
 برغم رضایتم از این امر تحقیرآمیز؛ صبح زود از خواب بیدارشدم و آلبوم در بغل منتظر مسعود ماندم که راهی خیابان استکهلم شویم. هرچه در خیابان مجاور پایگاه در انتظار ماندم از مسعود خبری نشد تا اینکه برای پیگیری قضیه به ساختمان پایگاه بازگشتم و راهی اتاق خواب کودکان از جمله مسعود عطایی شدم. در بدو ورود دیدم غوغایی است و خواهر حمیرا دارد سر مسعود عربده میکشد :
 " تنبل بی عرضه مفتخور. مگراینجا خانه خاله است زودی بلندشو و برو مالی اجتماعی که یک برادر مسئول منتظرت است ".
 در پاسخ مسعود گریان و با صدای مظلومانه ای گفت: "من میخوام بخوابم. زور مگه! من خوشم نمیاد از مالی اجتماعی. من هنوز بچه هستم. منو چه به کار مالی اجتماعی و اعانه گرفتن. مگه خاله مریم نگفت که عموها باید ایران را آزاد کنند و شما کودکان آنرا آباد !!"
 مسعود به زبان کودکانه خود میخواست بگوید که سرنگونی و مقدمات آن بقول مریم قجر به عهده بزرگان یعنی عموها و خاله هاست و کودکان امثال من باید پس ازآن در امر آبادانی مشارکت داشته باشند و بدین طریق میخواست که بجای پرداختن به امر مالی اجتماعی د رصبح زود بخوابد و کیفش را ببرد.
 
خلاصه جر و بحث آن دو با اصرار و دعوا و توپ و تشر خواهر شورای رهبری به نقطه ای رسید که مسعود خردسال مجبور شد رختخواب ناز را ترک کرده و بدون آنکه فرصتی داشته باشد که صبحانه میل کند؛ به اتفاق من راهی خیابان شویم و با آلبوم مالی اجتماعی کاسبی! کنیم.
 بدنبال چند ساعت کار بی حاصل در گوشه ای از پارک از برای خوردن ساندویچی که برای کاهش هزینه از پایگاه برایمان تدارک دیده بودند؛ پهن شدیم و در کمال ناباوری توام با آزردگی تمام دیدم مسعود عطایی خردسال هنوز خوردن ساندویچ (ناهار) را تمام نکرده از فرط خستگی و به اقتضای روحیات کودکانه اش در چمن پارک دراز کشید و به خواب عمیق فرو رفت!
1394/02/20

 طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: مالی اجتماعی (گدایی)، کودکان مجاهدین، l[hindk، k، dn vihdd،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی