نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 22 اردیبهشت 1394
محاکمه " مهدی ابریشم‌چی" نفر دوم منافقین در فرانسه شوک سختی به مهره‌های نفاق وارد ساخته است. این محاکمه درست در زمانی صورت می‌گیرد که تورهای آمریکایی و اروپایی "مریم قجر عضدانلو" جهت سخنرانی در کنگره آمریکا و پارلمان فرانسه به‌تازگی به پایان رسیده است.

شوک محاکمه

هم‌اکنون مریم قجر عضدانلو (مریم رجوی) از یک سو  با غم و اندوه ناشی از شکست طرح‌های تبلیغاتی خود در کنگره آمریکا و پارلمان فرانسه روبه‌روست و از سوی دیگر، باید پاسخگوی حضور همسر سابق خود (ابریشم‌چی) در دادگاه فرانسه آن هم به‌جرم دزدی و فساد مالی باشد.

شوک محاکمه

شوک محاکمه ابریشمچی به مهر‌ه‌های نفاق‌

از سوی دیگر مریم رجوی نگران آینده‌ای است که به‌واسطه تحولات سیاسی فرانسه در انتظار منافقین خواهد بود، تحولاتی که نشان دهنده یک خانه‌تکانی حزبی در کاخ الیزه و پارلمان فرانسه در سال 2017 میلادی خواهد بود... .

نماد غیرت منافقین کیست؟!


مهدی ابریشم‌چی به‌واسطه اینکه همسرش را با یک طلاق سازمانی در اختیار مسعود رجوی قرار داده است، غیرتمندترین عضو گروهک تروریستی منافقین محسوب می‌شود! ماجرای ازدواج ابریشم‌چی و مریم قجر عضدانلو و سپس طلاق سازمانی این دو از یکدیگر و ازدواج غیرشرعی (بدون طی شدن طول مدت عده) مسعود و مریم رجوی پرده از غیرت این منافق 67ساله برمی‌دارد! این طلاق و ازدواج به‌اصطلاح درون‌سازمانی در حالی صورت گرفت که ابریشم‌چی از مریم رجوی دارای دختری به‌نام " اشرف" بود! به‌عوض، مهدی ابریشم‌چی با دختری ازدواج کرد که 17 سال با او تفاوت سنی داشت! مسعود رجوی و ابریشم‌چی نام این بده‌بستان را "انقلاب ایدئولوژیک" گذاشتند و مهره‌های نفاق نیز به‌افتخار این معامله جنسی برای سران خود فرش عروسی پهن کردند!

شوک محاکمه ابریشمچی به مهر‌ه‌های نفاق‌


مهدی ابریشم‌چی به‌لطف طلاق سازمانی خود از مریم رجوی و معامله‌ای که در این خصوص با مسعود رجوی کرد، به نفر دست‌راستی سرکرده منافقین تبدیل شد. از ابریشم‌چی با نام مستعار "برادر شریف!!" میان مهره‌های نفاق یاد می‌شود.

"شکنجه‌گری"، "تجاوز" و "بی‌عفتی کلامی" سه خصلتی است که بسیاری از بریدگان از گروهک منافقین آنها را به‌صورت مستقیم به ابریشم‌چی نسبت می‌دهند.

ابریشم‌چی از اصلی‌ترین طراحان و مجریان پروژه "تصفیه درون‌سازمانی" در گروهک منافقین است. بسیاری از اعضای سابق منافقین به‌جرم استنکاف از دستوران ابریشم‌چی و اقدام به خروج از این گروهک تروریستی، به‌دستور ابریشم‌چی در اردوگاه اشرف تا لحظه مرگ شکنجه و سپس در بیابان‌های این شکنجه‌گاه دفن شدند.

از وظایف دیگر مهم ابریشم‌چی، انتقال اطلاعات نظامی ایران به حزب بعث عراق در جریان هشت سال دفاع مقدس بود. ابریشم‌چی در این خصوص با استفاده از برخی افراد خودفروخته و نفوذی، اطلاعات و اخبار مربوط به زمان، نحوه و اهداف و امکانات عملیات را در اختیار ژنرال حبوش در حزب بعث قرار می‌داد. از سال 1364 این فعالیت‌ها وارد فازی تعیین کننده شد، در آن زمان ابریشم‌چی دامنه فعالیت‌های اطلاعاتی خود در زمین حزب بعث را گسترش داد.

سایت هابیلیان این فعالیت‌ها را به‌شرح زیر بیان کرده است:

ــ تعیین مراکز نظامی و تجمع نیروهای ارتش ایران که مورد هدف جنگنده‌های عراقی قرار می‌گرفت
ــ تعیین زمان و مکان حملات جبهه‌ای ایران و استعداد نیروی انسانی موجود در مراکز نظامی
ــ تعیین مختصات مراکز مهم دولتی در شهرهای بزرگ ایران جهت بمباران نیروهای صدام
ــ تعیین خسارات وارده بر شهرها پس از حملات بمباران هوایی.

پس از پایان جنگ تحمیلی، مهدی ابریشم‌چی نقش پررنگی در طراحی عملیات "فروغ جاویدان" داشت، عملیاتی که در آن منافقین که از پیروزی اربابان بعثی خود بر ملت ایران ناامید شده بودند تصمیم گرفتند با شعار "امروز مهران فردا تهران" به خاک کشورمان حمله کنند، عملیاتی که در نهایت حکم زوال نظامی منافقین و شکست سنگین آنها در برابر رزمندگان غیور کشورمان را امضا کرد. پس از آن، مهدی ابریشم‌چی به مدیریت لشگر شکست خورده و تصفیه شده منافقین در پادگان اشرف مشغول شد. سقوط صدام در سال 2003 میلادی، بدترین خبر ممکن برای رجوی و ابریشم‌چی بود. آنها اصلی‌ترین سرپناه خود یعنی دیکتاتور حزب بعث عراق را از دست دادند. پس از آن، منافقین با عراقی‌های خشمگینی مواجه بودند که خیانت‌های منافقین در جریان عملیات سرکوب شیعیان و کردها (در دوران صدام) را فراموش نمی‌کردند. ابریشم‌چی پس از سقوط حکومت صدام، ترجیح داد به فرانسه رود و در حاشیه امنیتی بیشتر به حیات حداقلی خود به‌عنوان یکی از سرکردگان مهره‌های نفاق ادامه دهد.

شوک فرانسوی‌ها به ابریشم‌چی و رجوی


ورود ابریشم‌چی به خاک فرانسه درست به‌مانند دیگر ادوار و مقاطع  زندگی سیاه و ننگینش برایش بدیمن بود! در حالی که ابریشم‌چی در شوک ناشی از سقوط صدام و حزب بعث در ماه مارس 2003 میلادی قرار داشت، در ماه ژوئن همان سال و در عملیاتی گسترده، مریم قجر عضدانلو و 167 تن از اعضای ارشد گروهک تروریستی منافقین توسط پلیس امنیت فرانسه دستگیر شدند. نام ابریشم‌چی نیز میان دستگیر شدگان بود. "فساد مالی"، "پولشویی"و "طراحی عملیات تروریستی گسترده در اروپا" از جمله اتهامات و جرایم سران منافقین بود.


در این عملیات گسترده 1300 مأمور اطلاعاتی و امنیتی فرانسه حضور داشتند. در آن سال  وزارت کشور اعلام کرد:
"این حمله به‌دستور قاضی ضدتروریسم «ژان لویی بروه‌گی» به‌اتهام برنامه‌ریزی فعالیت‌های تروریستی و تأمین مالی تروریست‌ها انجام شده است. این اولین بار بود که پس از اعلام گروه مجاهدین به‌عنوان تروریست در اتحادیه اروپا، مسئولان فرانسه برای دستگیری اعضای این گروه اقدام می‌کنند. سایت‌های مجاهدین خلق ایران که در پاریس وجود داشت به‌عنوان پایگاه‌های سازمانی، لجستیکی و عملیاتی تأمین مالی محسوب می‌شوند». مرکز تمرکز این حمله در منطقه وال اودی در شمال پاریس و در منطقه یولینس درغرب پاریس بود، به‌ویژه پلیس تمرکز خود را بر منطقه اورسواواز قرار داده بود، جایی که مقر استقرار مریم رجوی و مهدی ابریشم‌چی محسوب می‌شد.

نیکولا سارکوزی در آن زمان وزیر کشور فرانسه بود. وی ضمن دفاع از عملکرد وزارتخانه متبوعش در این خصوص عنوان کرد:
"مجاهدین خلق وحشی‌ترین و خشن‌ترین گروه تروریستی جهان است که با بهره‌گیری از مفاهیم مکتب مارکسیسم خشن‌تر نیز شده‌اند و ما نباید هیچ کوتاهی در برخورد با آ ها انجام دهیم. من نمی‌توانم درک کنم که چگونه این اقدام دولت ما می‌تواند اعتراض برخی افراد را برانگیزاند، به‌جای اینکه بپرسیم چرا اینها بعد از 20 سال دستگیر می‌شوند بهتر است بپرسیم چرا ما طی این 20 سال هیچ اقدامی علیه آنها انجام نداده‌ایم. ژان لویی بروگه قاضی‌ای است که در مبارزه با تروریسم شهرت جهانی دارد و دستگیری گسترده اعضای این گروه به‌دنبال اعلام تروریست بودن این تشکیلات از سوی اتحادیه اروپا انجام گرفت".
پیر دو بروسکه دو فلوریان رئیس سازمان اطلاعات و امنیت فرانسه در اظهارات خود دقیقاً آدرس مهدی ابریشم‌چی و برخی دیگر از سران منافقین را داد:
"ما اطلاعاتی به دست آوردیم مبنی بر اینکه سازمان مجاهدین خلق قصد داشت در خارج از ایران، تأکید می‌کنم در خارج از خاک ایران، به منافع این کشور، به‌خصوص نمایندگی‌های دیپلماتیک ایران حمله تروریستی کند. پس از حمله آمریکا به عراق و خنثی شدن مرکز سازمان مجاهدین خلق در این کشور، ما شاهد ورود اعضای بلندپایه این سازمان به فرانسه بودیم که باید جلوی استقرار آنها در خاک فرانسه را می‌گرفتیم".
دومینیک دوویلیپن وزیر امور خارجه وقت فرانسه نیز در اظهارات صریح‌تر، از نقشه منافقین برای انجام عملیات تروریستی در خاک فرانسه خبر داد. تصفیه درون‌سازمانی 25 تن از اعضای منافقین در فرانسه و اروپا بخشی از این نقشه بود.

وظیفه جدید فرد شماره دو گروهک نفاق


پس از این دستگیری‌ها، تعداد اندکی از هواداران منافقین (که از سوی رجوی و ابریشم‌چی دچار شست‌وشوی مغزی شده بودند) مقابل مقرهای سازمان ملل متحد دست به خودسوزی زدند. در چنین شرایطی مقامات امنیتی آمریکا و انگلیس لابی‌گری‌های گسترده‌ای را با مقامات فرانسوی در خصوص آزادسازی منافقین آغاز کردند. مقامات فرانسوی نیز پس از مدتی ترجیح دادند سران منافقین را آزاد کرده و در مقابل، آنها را تحت شدیدترین نظارت‌های امنیتی قرار دهند. از آن پس، مسئولیت اصلی ابریشم‌چی، برگزاری کنفرانس‌های متعدد با نمایندگان پارلمان فرانسه و دیگر مقامات کشورهای غربی و رد و بدل کردن اطلاعات سوخته و غیرواقعی (در خصوص وضعیت ایران) با آنها بود.


هم‌اکنون مهدی ابریشم‌چی با گذشت 12 سال پس از عملیات 17 ژوئن سال 2003، پای میز محاکمه قرار گرفته است. این در حالیست که سالهاست مسعود رجوی سرکرده اصلی گروهک تروریستی منافقین در این مجموعه منفور حضور فیزیکی ندارد و در عمل ، مریم رجوی و ابریشم‌چی به‌صورت مشترک در حال حفظ حیات حداقلی مهره‌های نفاق هستند. مهدی ابریشم‌چی در روز 17 اردیبهشت 1394 در دادگاه پاریس به‌جرم فعالیت‌های تروریستی و فساد مالی محاکمه شده است. گروهک منافقین تلاش زیادی برای مخفی نگاه‌داشتن این جلسه و ممانعت از طرح آن در فضای مجازی کرد. در این خصوص مریم رجوی سخنرانی‌های خود در سنای آمریکا و پارلمان فرانسه را به‌صورت تقریبی مقارن با ایام فراخوانی ابریشم‌چی به دادگاه صورت داد تا بتواند در سایه مانور خبری روی سخنرانی‌های نخ‌نمای خود علیه ملت و نظام ایران، مانع از تمرکز رسانه‌ها و افکار عمومی روی ماجرای احضار و فراخوانی مهدی ابریشم‌چی به دادگاه شود.
با این حال خبر محاکمه ابریشم‌چی در رسانه‌ها و فضاهای مجازی به‌صورتی گسترده بازتاب یافت. از سوی دیگر، همزمان با برگزاری جلسه دادگاه ابریشم‌چی، تعداد زیادی از بریدگان و اعضای سابق منافقین مقابل دادگاه تجمع کرده خواستار محکومیت نفر دوم گروهک تروریستی منافقین شدند.

منافقین آخرین سنگر خود را از دست می‌دهند


لابی‌های سوسیال ــ صهیونیسم در فرانسه، نقش زیادی در حمایت از گروهک تروریستی منافقین داشته‌اند. حزب سوسیالیست فرانسه از اصلی‌ترین حامیان منافقین محسوب می‌شود و درب دفاتر نمایندگان سوسیالیست پارلمان فرانسه  همواره به‌روی اعضای این گروهک تروریستی باز است. حضور فرانسوا اولاند رئیس جمهور سوسیالیست فرانسه و برخی وزرای افراطی او مانند لوران فابیوس منجر به ایجاد نوعی دلگرمی موقت میان مهره‌های نفاق گردیده بود. با این حال طی ماههای اخیر اتفاقاتی رخ داده است که امیدهای منافقین را به یأس تبدیل کرده است.

گروهک منافقین هفته گذشته در سایت خود در ضمن گزارشی به تصمیم جدید اتحادیه اروپا و به‌طور مشخص کشورهای انگلیس، آلمان و فرانسه برای قرار دادن دوباره گروهک منافقین در لیست تروریسم، اقرار کرده بود.

مطابق این تصمیم، سران گروهک تروریستی منافقین از این پس بیشتر در معرض محاکمه قرار خواهند گرفت که محاکمه اخیر ابریشم‌چی نیز در همین راستا قابل تحلیل است. در این میان، تلاش لابی‌های سوسیالیست و صهیونیستی در فرانسه برای نجات منافقین از وضعیت موجود راه به جایی نبرده است. از سوی دیگر، با کاهش شدید محبوبیت اولاند نزد مردم فرانسه (مطابق آخرین نظرسنجی‌ها محبوبیت رئیس جمهور فرانسه حدود 13 درصد برآورد شده است!)، منافقین به‌شدت نگران سر کار آمدن احزاب راستگرای میانه یا حتی ملی‌گرایان افراطی هستند. بدون شک حضور هریک از این دو حزب در کاخ الیزه در انتخابات سال 2017 میلادی، منجر به از بین رفتن برخی از حاشیه‌های امنی خواهد شد که دولت سوسیالیست اولاند به منافقین داده است.

نکته مهمتر اینکه دولت اولاند باید حدود دو سال باقی‌مانده از قدرت خود را صرف بقای حداقلی و مقابله با رقبای داخلی سازد. در چنین پازلی، دیگر فراغ‌بالی برای سوسیالیست‌ها برای حمایت مطلق از منافقین باقی نخواهد ماند.

در چنین وضعیتی بهتر است ابریشم‌چی و مریم رجوی بار دیگر با اعلام یک انقلاب ایدئولوژیک دیگر! به‌صورت دسته‌جمعی به‌همراه مهره‌های افسرده و رو به زوال خود، دست به خودکشی زده و دنیا را برای همیشه از شر وجود ننگین خود رها سازند. این تنها گزینه پیش روی منافقین در شرایط فعلی خواهد بود زیرا آینده برای مهره‌های نفاق به‌مراتب از وضعیت فعلی نیز سخت‌تر و سیاه‌تر خواهد بود.

*تسنیم
1394/02/22

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  سران فرقه رجوی،  فرانسه ، مجاهدین،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: مریم قجر عضدانلو، محاکمه مهدی ابریشم‌چی، فرانسه، دادگاه پاریس، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی