نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 احمد هاجری


هیچ نهادی در دنیا نمی تواند خانواده فرد زندانی را از ملاقات با عزیزش منع و محروم کند. تفاهم نامه ای که سران گروه رجوی از آن برای خروج از اشرف دم می زنند چون بدون حضور ذینفع که ما خانواده ها باشیم امضا شده از اساس باطل است. بنابراین سران گروه خائن رجوی بهتر است بدانند که آنها هرگز نه با بازی های کثیف سیاسی در زدوبند خائنانه با اربابانشان و نه با تهمت و افتراء به ما خانواده های محروم مانده از دیدار با عزیزانمان نمی توانند در عزم و اراده ای که ما برای نجات عزیزان اسیرمان از چنگال کثیف شان داریم کوچکترین خللی ایجاد کنند.

تفاهم نامه ای که بدون حضور ذینفع امضاء شده باشد، باطل است

چند روز پیش مقاله ای در سایت ها خواندم که ظاهرا سازمان تروریستی رجوی در رابطه با موضوع حضور دختر آقای حسین نژاد جلوی کمپ لیبرتی که فقط به منظور دیدار با خواهر اسیرش انجام گرفته بود سر و صدایی همراه با تهمت و افتراء به این خانواده بپا کردند!
البته این اولین باری نیست که سران این گروه مزدور چنین رفتار ضدانسانی را با ما خانواده ها می کنند چون در طی سالهای 88 تا 90 وقتی پشت کمپ سابق اشرف خراب شده برای دیدار با عزیزانمان تحصن کرده بودیم آنها بطور مستمر و لحظه به لحظه علاوه بر نثار انواع و اقسام تهمت ها به سمت ما سنگ پرانی می کردند  تا شاید از خواسته به حق خود دست بکشیم ولی در نهایت این ما خانواده ها بودیم که با ایستادگی صبورانه خود توانستیم بساط دروغگویی های آنها را از کمپ اشرف جمع کنیم بنابراین لجن پراکنی های جدید تفاله های رجوی هم فقط به این علت است که خوب می دانند اگراین بارهم پشت کمپ لیبرتی تحصن کنیم می توانیم بساط جنایاتش را برای همیشه از کشور عراق جمع کرده و عزیزانمان را نجات دهیم.

اما مهمتر اینکه سرکردگان گروه اسیرکش رجوی با کمال بی شرمی و پررویی اطلاعیه ای در این رابطه صادر کرده که در آن ضمن مزدور خواندن این خانواده و دیگرخانواده ها که این صفت فقط شایسته رجوی فراری است وقیحانه در آن به یونامی اعتراض کرده و گفتند "شما به ما اطمینان داده بودید که هیچ کسی را به هیچ عنوان اجازه نزدیک شدن به لیبرتی نمی دهید بایستی به تعهدات خود عمل کنید و مانع حضور افراد بیگانه که ما خانواده ها باشیم شوید ! و یا با بیان چرندیاتی بی شرمانه حضور خانواده ها دراطراف لیبرتی را نقض صریح قانون بین‌المللی پناهندگی و کنوانسیون منع شکنجه و بسیاری از معاهدات بین‌المللی دانسته اند!!

عجب! اولا ازکی مرسوم شده که محل استقرار اسیران به گروگان گرفته شده آن هم توسط گروهی که سابقه جنایت و خیانت دارد را کمپ پناهندگی تلقی کنند! ثانیا سران گروه رجوی مزدور بیهوده تلاش می کنند تا با بیان این مزخرفات خود را مدعی و بزرگ جلوه دهند کور خواندند و معلوم است که هنوز ازخواب پنبه دانه خود بیدار نشدند تا ببینند ما خانواده های اسیران و بقیه ملت ایران نه تنها ازآنها متنفریم بلکه هرگزبخاطرخیانتی که به کشور کردند نخواهیم بخشید .ثالثا هیچ نهادی دردنیا نمی تواند خانواده فرد زندانی را ازملاقات با عزیزش منع ومحروم کند . رابعا مهمتراینکه تفاهم نامه ای که سران گروه رجوی ازآن برای خروج ازاشرف دم می زنند چون بدون حضور ذینفع که ما خانواده ها باشیم امضا شده ازاساس باطل است .بنابراین سران گروه خائن رجوی بهتر است بدانند که آنها هرگز نه با بازی های کثیف سیاسی درزدوبند خائنانه با اربابانشان ونه با تهمت وافتراء به ما خانواده های محروم مانده ازدیداربا عزیزانمان نمی توانند درعزم واراده ای که ما برای نجات عزیزان اسیرمان ازچنگال کثیف شان داریم کوچکترین خللی ایجاد کنند.
 اما یونامی ودیگر نهاد های بین المللی که ادعای دفاع از حقوق بشردارند می توانند حقوق حقه ما خانواده هایی که سالهاست ازدیداربا عزیزان اسیرمان درگروه رجوی خائن محروم مانده ایم نادیده بگیرد؟! اگرواقعا آنها به بزرگترین گروگانگیرهای جانی تاریخ وعده دادند تا هرطورشده جلوی حضور ما خانواده های اسیران گرفتارگروه رجوی را دراطراف لیبرتی بگیرند سخت دراشتباهند چراکه با اینکاربدترآبروی خودشان را برباد می دهند ،هرچند با سکوتی که تاکنون درقبال اقدامات جنایتکارانه تروریست های منطقه کردند این را ثابت کردند که ادعای آنها چیزی درحد کشک است .
 بنابراین من احمد هاجری به همراه خانواده ام که برادرمان بنام علی سالهاست در اسارت فرقه رجوی است که قطعا دیگر خانواده های چشم انتظارهم با من هم نظر هستند این هشدار را به رجوی و عوامل جنایتکارش می دهیم که هرگز نخواهیم گذاشت آنها جان و زندگی عزیزان اسیرمان را بازیچه اهداف پلیدشان بکنند و این را مطمئن باشند که در صورت مهیا شدن مقدمات حضورآگاهی بخش ما دراطراف لیبرتی دوباره بسان سیل بنیان کن برای نجات جان عزیزان اسیرمان برای همیشه بساط آنها را ازلیبرتی وکشورعراق جمع خواهیم کرد. حال هرچقدرهم که سران این گروه تروریستی وضد وطن  بخواهند به ما تهمت بزنند ،سنگ اندازی کنند ویا به اربابانشان متوسل شوند ولی بدانند که راه گریزی نخواهند داشت ومن به  رجوی مزدورمی گویم که منتظرباش تا ببینی  وعده ی خدا برحق است یا وعده توخالی اربابان پوشالی تو .
احمد هاجری از شهرستان آبادان
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز خوزستان
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار روز،  استان ها،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: احمد هاجری، انجمن نجات مرکز خوزستان، خانواده ها، اشرف، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی