نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دانشگاه باهنر کرمان امروز میزبان همایشی با نام گروهک منافقین، پیدایش تا دگردیسی بود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این همایش که به صورت پرسش وپاسخ با دانشجویان برگزار شد دو نفر از اعضای جداشده این گروهک به نام های ابراهیم خدابنده مسئول روابط بین الملل این گروهک و زهرا میرباقری عضو سابق شورای رهبری مجاهدین به تشریح وقایع آن دوران پرداختند ...
دانشگاه باهنر کرمان امروز میزبان همایشی با نام گروهک منافقین، پیدایش تا دگردیسی بود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این همایش که به صورت پرسش وپاسخ با دانشجویان برگزار شد دو نفر از اعضای جداشده این گروهک به نام های ابراهیم خدابنده مسئول روابط بین الملل این گروهک و زهرا میرباقری عضو سابق شورای رهبری مجاهدین به تشریح وقایع آن دوران پرداختند.

در ابتدا خدابنده به چگونگی پیوستن خود به این گروهک را شرح داد و گفت سازمان از راههای مختلف افراد را جذب می کرد و از طریق شستشوی ذهنی کنترل آنها را بدست می گرفت.

اعضای گروهک می گفتند ایران می خواهد جذب آمریکا شود و کشور تحت سیطره غرب باشد و از این طریق خوراک فکری غلط به ما می دادند.

وی مهمترین عامل جذب افراد این سازمان را ایدئولوژی می داند و می گوید سازمان ساختاری فرقه ای داشت که همه باید تابع رهبر باشند و اگر کسی نباشد یا اخراج یا کشته می شد.

خدابنده افزود افراد در انجا همچون رباط بودند وهیچ کنترلی برخود نداشتند ومطیع فرمان بودند.

مسئول سابق روابط بین الملل این گروهک با بیان اینکه این گروهک در حال حاضر هیچ جایگاهی در دنیا ندارد گفت: پایگاهی در نزدیکی فرودگاه بغداد به آنها داده شده و مابقی در کشورهای اروپایی پناهنده شده اند.
وی افزود اکنون هیچ کس این سازمان را جدی نمی گیرد و هدف آنها مظلوم نمایی است تا بتوانند با نزدیکی به اسرائیل وآمریکا برنامه های خود را پیش ببرند.

خدابنده گفت: این سازمان با روشهای جدید و استفاده از شبکه های اجتماعی قصد دارد افرادی را جذب کند و این کار از طریق انجمن زنان، ورزشکاران، کاریابی انجام می شود و در 15 سال اخیر افرادی که به این گروه پیوسته اند بیشتراز طریق این روشها بوده است.

وی افزود من به لطف و خواست خدا بود که نجات پیدا کرده ام و به جوانان توصیه می کنم در مورد مسائل سیاسی مشورت کنند و فریب شعار ها را نخورند و در هر مورد با مشورت، تصمیم گیری کنند.
عضوسابق شورای رهبری این سازمان نیز گفت من به واسطه برادرم عضو این گروهک شدم و 23سال در تشکیلات بودم اما بهمن 89 فرار کردم .

خانم میرباقری گفت درابتدا شعارهای انها ارمانی و جذابیت داشت اما هرچه جلوتر می رفتم تضادها بیشتر می شد وتبعیض داد می زد .

وی تهدید،شکنجه جسمی، ازدواج وطلاق اجباری راازجنایات گروهک منافقین برشمرد وافزود بچه ها را به خارج از کشور می فرستادند، عواطف خانواده نابود شده بود، آنها خانواده را عامل فساد می دانستند، برای زنان جایگاههای مشخص درنظر گرفته بودند حتی قبرستانهای آنها نیز جدا بود.

میرباقری افزود: ما حتی حق زدن عینک آفتابی نداشتیم. آنها برای جلوگیری از تولید مثل 95 نفر از زنان را قطع نسل کرده بودند و به ما القا می کردند که همه وجود تو رجوی است و اینقدر ما را تحت فشار قرار می دادند که ما باور می کردیم او خداست و هرکس مخالفت می کرد او را از بین می بردند.
وی گفت: شعار اصلی آنها عدالت و آزادی بود اما به هیچ وجه تابع اینها نبودند و هرنوع آزادی و عدالت سرکوب می شد.

میرباقری گفت: نسل جوان ایران باید هوشیار باشد و فریب هیچ فرقه ای را نخورد و یکی از ابزارهای آنها در حال حاضر شبکه های اجتماعی است که بطور فعال در آنجا حضور دارند.

نوید رهایی
23 اردیبهشت 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 1394،  آشنایی با فرقه رجوی، 
برچسب ها: همایش، گروهک منافقین، پیدایش تا دگردیسی، دانشگاه باهنر کرمان، کرمان، سیاسی، ابراهیم خدابنده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی