نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 اردیبهشت 1394
شوی افسانه ای ویلپنت در راه است، مگسان دور شیرینی مریم، پَرزنان و حریص، خود را به پاریس می رسانند تا در قبال شب و روزی خوش و بیاد ماندی، برای پیرعجوزه ای بزک کرده (بنفش و صورتی یا زرد قناری) کف بزنند و هلهله کنند تا عوامفریبان زمانه جار و جنجال راه بیندازند و خوراک تبلیغاتی تهیه کنند، برای اینکه تروریست های ورشکسته، از عراق رانده و در اوور لمیده، امروز را به فردا رسانند ...

شوی تبلیغاتی- تفریحی وپلپنت با هواداران چینی

چند روز بیشتر به پایان اردیبهشت و فرا رسیدن سومین ماه بهار نمانده است، به خرداد رسیدیم، ماه تکرار شوی تبلیغاتی- تفریحی منافقین ضد خلق در ویپلنت، کارنوال سیاهان زنگی و افاغه اجاره ای، دانشجویان لهستانی و هوسبازان چچنی از گوشه و اکناف عالم همه جمعند تا شب و روزی در آغوش گرم مریم بیاسایند. دور دنیا با جیب خالی ...

اصلاً مهم نیست میزبان کجا باشد و چه هدفی را دنبال کند، آنها خود را به اوورسوراواز پاریس می رسانند و مگسان دور شیرینی مریم قجر ابریشمچی رجوی می شوند تا یکسال خستگی درس و مشق، کار و کارگری را از تن بدر کنند. شبی خوش و بیاد ماندنی داشته باشند، شوی تفریحی توأم با خوشگذرانی انقلابی در راه است، تیم های جذب هوادارانی از شرق تا غرب زمین فعالند. به هر حیله و ترفندی متوسل می شوند و وعده های شیرین با لحظات بیاد ماندنی می دهند تا چند صد نفر را به عنوان سیاهی لشگر و بادنجان دور قاب چین مریم بدام اندازند، ترغیب و تطمیع با حداکثر امکان و بکارگیری روش روانشناسی صورت می گیرد.

جذب و اعزام افرادی که طی سالهای گذشته به ویلپنت رفته اند، با متقاضیانی که قرار است امسال خود را به پاریس برسانند متفاوت است. عده ای به ماهیت تروریستی و اهداف پشت پرده فرقه رجوی پی برده و حاضر نیستند هرگز اشتباهات گذشته را تکرار کنند و جمعی فقط به خوشگذرانی و دریافت مبلغی دلار و یورو می اندیشند، برایشان مهم نیست کارفرمایشان کی و از کجا باشد، اطلاع چندانی از سیاست جهانی و اوضاع ایران ندارند، رغبتی به پیگیری موضوع ندارند، رقص و آواز، ویسکی و... از همه چیز برایشان مهمتر است، به تروریست بودن رجوی فکر نمی کنند.

شوی افسانه ای ویپلنت در راه است، مگسان دور شیرینی مریم، پَرزنان و حریص، خود را به پاریس می رسانند تا در قبال شب و روزی خوش و بیاد ماندی، برای پیرعجوزه ای بزک کرده (بنفش و صورتی یا زرد قناری) کف بزنند و هلهله کنند تا عوامفریبان زمانه جار و جنجال راه بیندازند و خوراک تبلیغاتی تهیه کنند، برای اینکه تروریست های ورشکسته، از عراق رانده و در اوور لمیده، امروز را به فردا رسانند.

قرار بر این بود که امسال چند ردیف از صندلی های سالن را به بدل هواداران چینی اختصاص دهند، مریم رجوی به یک شرکت چینی سفارش ساخت مانکن های نیمه هوشمند داده است تا همزمان بخندند، کف بزنند، مریم مریم کنند و جیغ و هورا بکشند.

هدایت و کنترل شبه هواداران دیجیتالی به عهده تیم آموزش دیده است که از اوورسوراواز به پکن اعزام شده و دوره و آموزش لازم را دیده اند، از ربات های جوان در قسمت و ردیف های آخر در بین دیگر شرکت کنندگان استفاده می شود، بعضی در مجموعه خانوادگی حضور دارند! شکی نیست هزینه تهیه و نگهداری و بکارگیری آنها در شوی ویلپنت به مراتب کمتر از هواداران اجاره ای و وارداتی از افغانستان، وزیرستان و ترکمنستان تا بنگلادش و مجارستان است، مانکن های سخنگو را می شود در تجمعات دیگر، تحصن، نشست شورا، اعتصاب غذا، خودسوزی های خیابانی و... بکار گرفت، ولی مشکل کار قطع برق، اخلال در سیستم الکترونیکی و نرم افزار عروسک های چینی، بینه های مریم و گوهران بی بدیل خریداری شده از چین است. اگر اسرار آلات و ابزار خیمه شب بازی رجوی به بیرون درز کند، افتضاحی عالمگیر خواهد شد و آبروی نداشته مریم قجر را خواهند برد. فعلاً بحث و تبادل نظر در رابطه با استفاده از ربات های چینی در سالن ویلپنت 94 ادامه دارد، عده ای موافق و مهدی ابریشمچی با عباس داوری مخالف است.

ما بارها پیش بینی کردیم که عاقبت رجوی به روزی می افتد که حتی برای جمع و جور کردن چند هزار هوادارنما عاجز می شود، گفتیم روزی به ربات های چینی و تایوانی روی می آورد. امروز همان روز است؛ البته از سازمان مجاهدین که به فرقه مردم ستیزی تبدیل شده جایگاهی در بین مردم ایران و جهان ندارد، بعید نیست که برای امرارمعاش و فرار به جلو به هر خفت و خواری تن دهد. عاقبت ایران ستیزی و مریم گریزی همین است.

رجوی اگر ذره ای عقل و شعور داشته باشد، هرگز به این همه افتضاح دست نمی زند، دیروز کارگران افغانی و امروز عروسکان چینی و فردا قول می دهم که چینی هم برای رجوی تره خرد نکنند و سیاهی لشگر برایش مونتاژ ننمایند.

ببینید سازمان عریض و طویل و ضد امپریالیستی مجاهدین خلق ایران به کجا رسیده و به چه سرنوشت شوم و تلخی گرفتار شده است، برای اینکه بگوید ما هم هستیم، صورتش را با سیلی سرخ می کند، به هر حیله و فریبی چنگ می زند، آب بی آبرویی از سرش گذشته، نه یک وجب، بلکه صد وجب.

نوید رهایی
1394/02/28

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  فرانسه،  پرونده،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  سی خرداد 60،  فرانسه ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  فرقه گرایی،  مناسبت ها، 
برچسب ها: شوی تبلیغاتی- تفریحی وپلپنت با هواداران چینی، منافقین، ویلپنت، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی