نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 اردیبهشت 1394
چرا رجوى از کشت و کشتار و قتل عام در هر نقطه اى از خاورمیانه توسط تروریست هاى اسلامگرا از قبیل داعش و گروههاى القاعده، حمایت سیاسى و معنوى میکند و بخصوص از قتل عام مردم مظلوم عراق توسط داعش، خفه خون گرفته است؟

چرا رجوى از قتل عام مردم مظلوم و بى پناه یمن، حمایت میکند؟
رجوى بازوى اطلاعاتى غرب و مرتجعین عرب خاورمیانه

چرا رجوى از جنگ طایفه اى در عراق حمایت میکند و بصورت مزورانه اى بر جنگ داخلى در عراق دامن میزند؟
 
چرا رجوى در امور داخلى عراق دخالت مستقیم دارد و به اختلاف افکنى بین دولت مردان این کشور دامن میزند و با خرجهاى هنگفت اهدافى را به پیش میبرد؟
 
چرا رجوى از کشت و کشتار و قتل عام در هر نقطه اى از خاورمیانه توسط تروریست هاى اسلامگرا از قبیل داعش و گروههاى القاعده، حمایت سیاسى و معنوى میکند و بخصوص از قتل عام مردم مظلوم عراق توسط داعش، خفه خون گرفته است؟
 
چرا رجوى از قتل عام مردم مظلوم و بى پناه یمن، حمایت میکند؟
 
چرا حامى عربستان در این جنگ نابرابر و مظلوم کش است؟
 
چرا رجوى که اینقدر ادعاى رعایت حقوق بشر دارد و معتقد است حامى مظلومین و ضد ظالم است، چنین بى مهابا از ظالم و تروریست و وهابى و داعشى، حمایت و پشتیبانى میکند؟
 
با نگاهى گذرا به سیاست هاى رجوى از ابتداى رفتن به عراق تا الان، خواهیم دید که رجوى به هیچ معیار و پرنسیب و اصولى که ذره از آزادى و حقوق بشر در آن لحاظ شده باشد، همخوانى نداشته و نخواهد داشت، فقط و فقط آنچه که به نفع خود و منافع اش است، همان سیاست را در پیش میگیرد. بنابر این، تمام اصول اولیه که توسط مؤسسین سازمان مجاهدین تدوین شده بود و باید خط سازمان بر اساس آن اصول پیش میرفت، رجوى به یک باره کنار گذاشت و به همه اصول و آرمان سازمان پشت پا زد و تمام عیار خود و تشکیلاتش را آلت دست قدرتهاى داراى منافع در منطقه خاورمیانه و ارتجاع عرب که ضد ایران و ایرانى هستند، قرار داد.
 
رجوى از زمان تجاوز حکومت بعث عراق به خاک ایران و اشغال قسمتى از مرز و چند شهر مرزى، در کنار دشمن ملت ایران قرار گرفت و با رفتن به عراق بالاترین اشتباه تاریخى، سیاسى و ایدئولوژیکى در مزدورى و خیانت در حق مردم کشور خودش را مرتکب شد و زیر چتر سازمان جاسوسى عراق قرار گرفت.
 
سیاستى تماماً ضد میهنى و ضد ایرانى، بر خلاف جار و جنجال های حیله گرانه اش در مورد مردم ایران و ادعاى تو خالى وطن پرستانه که گوش فلک را کر کرده است.
 
رجوى نه فقط بویى از انسانیت و حقوق بشر نبرده است، بلکه براى بقاء خود و تشکیلات نداشته اش، مظلوم را جلو ظالم به قربانى میبرد و با حمایت از تروریستهاى وهابى و داعشى در منطقه خاورمیانه، آلت دست غرب و آمریکا و سران مرتجع بعضى از کشورهاى عربى و خوراک دهنده اطلاعاتى آنها با استفاده از پس مانده هاى بعث عراق شده است و علنا با دخالت در امور داخلى کشورهاى منطقه از جمله سوریه و عراق و بحرین و یمن، ماهیت ضد تشیع خود را به نمایش گذاشت و ثابت کرد که نه فقط به هیچ اصول و دین و مذهبى پایبند نیست، بلکه از این اهرم براى فریب و تفرقه بین مذهب شیعه و سنى، سود میبرد و با گل آلود کردن فضاى سیاسى ـ امنیتى این کشورها توسط آمریکا و بعضى از کشورهاى غربى و سران مرتجع بعضى از کشورهاى عربى، میخواهد ماهى صید کند. اما باید به این روباه ناشی گفت، دیگر زمانه شما بسر آمده و اگر همین الان رژیم حاکم بر کشورمان از بین رود، شما هیچ جایى در ایران نداشته و نخواهید داشت. بگذریم که رجوى خوب این را میداند.
 
قصد و نیت رجوى و همدستى با غرب و سران بعضى از کشورهاى عربى، به آشوب کشیدن انسجام ملى مردم ایران و ساختن نیرویى مثل داعش و انداختن به جان و ناموس مردم است که باید گفت، این قصد و نیت را به گور خواهید برد.

عبدالکریم ابراهیمی
منبع خبر:  ایران فانوس
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

 طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  آقای عبدالكریم ابراهیمی،  پرونده،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: عبدالکریم ابراهیمی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی