نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394
در دنیایی که ارتباط صوتی و تصویری به صورت عادی و معمولی انجام می گردد، ارسال پیام مورس، تلگراف و تلگرام به لیبرتی و یا روشن کردن آتش و دود در اطراف زندان لیبرتی، به پرواز درآوردن کبوتر نامه رسان از تهران تا بغداد برای اطلاع رسانی و ارتباط با اعضای فرقه رجوی قابل توجیه و قبول نیست، واقعاً جای تعجب و تأسف است ...

نامه های سرگردان
خانواده های افرادی که فریب فرقه منافقین ضدخلق را خورده اند و سالهاست در چنگال رجوی اسیر و گرفتار شده اند، در حسرت نجات و بازگشت فرزندانشان، دیدار و ملاقات چند دقیقه ای بعد از سالها دوری و بی خبری از آنان می سوزند و فریادشان به جایی نمی رسد، از سازمان ملل مختلف، صلیب سرخ جهانی و دولت عراق کاری و کمکی ساخته نیست. رجوی هم از ذره ای درک و فهم و انسانیت تهی است تا درد و رنج پدران و مادران را احساس کند.

هر روز نامه هایی از سوی خانواده ها در فضای مجازی منتشر می شود، نامه هایی با با سوز دل، عکس و آدرس و شماره تلفنی از سوی خانواده، به امید اینکه فرزندان اسیرشان نامه را ببینند و بخوانند و هرچه سریعتر جواب دهند، ولی هیهات، هیهات از فکر و فرهنگ فرقه ای رجوی ... فرقه ضد بشری رجوی در برابر خانواده ها جبهه ای ضد خلقی برپا کرده است، انگار وظیفه اش ترور و خیانت، جاسوسی و دنائت و خانواده ستیزی محض است.

نامه های بی جواب، یکی بعد از دیگری در صف انتظار و رسیدن به دست محبوب و مقصود می پوسند، افسوس خدای فرقه اجازه خواندن هیچ نامه ای را به اسرا نمی دهد، ساکنان بیچاره لیبرتی، اخراجی های آلبانی، وقتی که دستشان از تکنولوژی دنیا، از موبایل تا کامپیوتر و اینترنت کوتاه شده چطور و چگونه می توانند نامه های خود را در فضای مجازی اینترنت ببینند و بخوانند؟ ولی باز چاره ای نیست، ما می نویسیم شاید حرف و کلمه ای از هزاران نامه سرگردان به گوش آن زندانی اسیر و برده گرفتار برسد. البته مردم و ملت ها در سراسر جهان این نامه ها را می خوانند و از ظلم و ستمی که از سوی رجوی بر اعضای فرقه و خانواده آنها انجام می شود، با خبر می شوند.

در دنیایی که ارتباط صوتی و تصویری به صورت عادی و معمولی انجام می گردد، ارسال پیام مورس، تلگراف و تلگرام به لیبرتی و یا روشن کردن آتش و دود در اطراف زندان لیبرتی، به پرواز درآوردن کبوتر نامه رسان از تهران تا بغداد برای اطلاع رسانی و ارتباط با اعضای فرقه رجوی قابل توجیه و قبول نیست، واقعاً جای تعجب و تأسف است.
ای کاش فرقه رجوی، فرقه ای مدرن و بروز بود و تشکیلاتش در عصر پارینه سنگی، آتش وآهن و قرون وسطایی نبود. وقتی خدای فرقه، رهبر بزدل فرقه جرات بیرون آمدن از سوراخ تنگ و تاریک را ندارد، سرنوشت نامه های سرگردان معلوم است.

رجوی نه تنها از خانواده ها می ترسد، بلکه از فعالیت های جانبی آنها نیز وحشت دارد. همین نامه های ساده، گفتگوهای عامیانه از پتک، بمب و موشک کوبنده ترند، فقط رسیدن یک نامه به مقصد کافی است تا کلیه اسرای فرقه از خواب غفلت بیدار شوند، به خود آیند و به هرآنچه از دروغ و دغل برایشان بافته اند، خط بطلان بکشند.

ساکنان کمپ لیبرتی یا رانده شدگان اشرف سابق، از اوضاع جهانی بی خبرند، همچنان برای سرنگونی رژیم و رژه در میدان آزادی تهران و رسیدن رجوی به قدرت و تاج و تخت لحظه شماری می کنند، از بحث دروغ شنیده و به خوردشان داده اند که جای کلمه ای حرف راست برایشان نمانده است، حالا به نظر بیاورید که یک یا چند نامه بدست آنها می رسد و آزادانه می خوانند و برای دوستانشان تعریف می کنند یا اجازه می یابند که جواب نامه ها را هم بنویسند، بدون اینکه محدودیت و محرومیت و کنترلی از سوی رجوی ها صورت بگیرد، آنها می گویند و می نویسند؟ آیا حرف دل زندانیان در بند رجوی، با خانواده ها چه خواهد بود؟ رجوی از همین می ترسد، وقتی برای ملاقات خانواده ها با فرزندانشان این همه کنترل، مراقبت و کارشکنی می کنند، معلوم می شود برای ادامه و گسترش ارتباط نیز مراقبت و واکنش شدیدتری از خودشان نشان می دهد.
به عیان می بینیم، رجوی فعلاً دست از رژیم دست شسته و سفت و سخت یقه خانواده ها را گرفته است که نیایید، نباید به لیبرتی قدم بگذارید. درست و پایتان را قلم می کنیم، از ساخت و ساز بمب های آتش زا و کوکتل مولوتف برای پذیرایی و مقابله با چند پیرمرد و پیرزن خبر می رسد، تیر و کمان های مدرن و مدل بالا ساخته اند، فلاخن و منجنیق اتوماتیک برای سنگباران خانواده ها درست کرده اند.
در چنین شرایطی، نامه که سهل است، رجوی نمی گذارد حتی مور و ملخی هم در آسمان لیبرتی پر بزند. بی دلیل نیست که شستشوی مغزی، سرکوب و خفقان درون تشکیلاتی را به اوج خود رسانده است تا هرچه بیشتر و بدتر جلوی ارتباط حضوری خانواده ها با ساکنان لیبرتی را سد نماید، حالا در چنین فضایی انتظار دریافت جواب نامه ها را داریم!

با توجه به اینکه رجوی از نوشتن و انتشار همین نامه های معلوم بی جواب، شدیداً ترس و واهمه دارد، پس چه بهتر خانواده ها به نوشتن نامه برای فرزندانشان ادامه دهند و بدینوسیله ماهیت ضد بشری رجوی را برای مردم ایران و جهان افشاءِ نمایند.

نوید رهایی
31 اردیبهشت 94

طبقه بندی: اخبار،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  پرونده،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها،  نامه به اسرای فرقه،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه، نامه های سرگردان، لیبرتی، خانواده اسرا، نوید رهایی، ایمیل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی