نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 5 خرداد 1394
دخترکان 18 - 20 ساله که چیزی از جنگ و نظامی‌گری نمی‌دانستند و فکر می‌کردند با نفربرهای صدام، تخته گاز تا تهران خواهند رفت و 3 روزه ایران را فتح می‌کنند، در بن بست هویتی و وجودی قرار گرفتند.

نوید رهایی: کتاب «نامزد خوشگل من»

دخترانی که با قسم به مسعود و مریم کشته شدند!


«نامزد خوشگل من» کتابی است که داودآبادی در آن خاطراتی از دوران هشت ساله دفاع مقدس را در کنار هم قرار داده است.
نگاهی به کتاب «نامزد خوشگل من»
دخترانی که با قسم به مسعود و مریم کشته شدند!


«از شهادتین و مسلمانی هیچ به گوش نرسید، مگر قسم به مسعود و مریم!»
خبرگزاری فارس: دخترانی که با قسم به مسعود و مریم کشته شدند!

عنوان کتاب به تنهایی می‌تواند عاملی باشد تا خواننده به آن جذب شود. حتی زمانی که خبر انتشار آن در رسانه‌ها منعکس شد بازخوردهای جالب توجهی به خاطر نام کتاب به وجود آمد.

«نامزد خوشگل من» عنوان یکی از آخرین کتاب‌هایی است که حمید داودآبادی با آن به نمایشگاه کتاب تهران آمد. البته او با دست پر به نمایشگاه کتاب آمده بود.

«نامزد خوشگل من» کتابی است که داودآبادی در آن خاطراتی از دوران هشت ساله دفاع مقدس را در کنار هم قرار داده است. البته تفاوت این کتاب با سایر کتاب‌هایی که داودآبادی در حوزه دفاع مقدس نوشته در این است که عاملی که این خاطرات را در کنار هم آورده است و در حقیقت نخ تسبیح آنها به شمار می‌رود، دفاع مقدس است در غیر اینصورت از نظر زمانی و شخصیتی خاطرات با هم ارتباط ندارند.

این کتاب متشکل از خاطرات گوناگونی است که حاصل مشاهدات داودآبادی از دوران دفاع مقدس و بعد از آن است که برخی بسیار شیرین و برخی تلخ از این باب که به از خود گذشتگی رزمندگان اشاره کرده و با وضعیت امروز ما قابل قیاس نیست.

زبان داودآبادی در بیان خاطرات بسیار شیرین است و همین مسئله خاطرات او را خواندنی می‌کند. وجه تسمیه «نامزد خشوگل من» از یکی از خاطرات کتاب گرفته شده و همین مسئله موجب جلب توجه مخاطبان کتاب می‌شود.

«بهشان قبولانده بودند در صورتی که اسیر شوند، بدترین شکنجه‌ها را به کار می‌برند تا ازتان حرف بکشند. حتی اگر هم کشته شوید، از روی چهره و اثر انگشت، خانواده‌تان را شناسایی می‌کنند و از آنها انتقام می‌گیرند!

آخرین روزهای تیر ماه 67، با بمباران شیمیایی منطقه توسط هواپیماهای عراقی و فرمان صدام، عملیات «فروغ جاویدان» از سوی منافقین در غرب کشور آغاز شد. شهرهای سرپل ذهاب و کرند غرب را به زیر چکمه‌های نجس خود کشیدند و مغرور و سرمست، اسلام‌آباد غرب را هم به اشغال در آوردند.

مقابله مردمی که آغاز شد، به خانه‌ها و کوچه‌ها پناه بردند. با حضور نیروهای بسیجی ایرانی، هراس تمام وجودشان را گرفت و ... همان کاری را کردند که رهبران‌شان القا کرده بودند:

اگر اسیر شوید...

و اگر هم جنازه‌تان سالم بماند...

دخترکان 18 - 20 ساله که چیزی از جنگ و نظامی‌گری نمی‌دانستند و فکر می‌کردند با نفربرهای صدام، تخته گاز تا تهران خواهند رفت و 3 روزه ایران را فتح می‌کنند، در بن بست هویتی و وجودی قرار گرفتند.

یکی یکی نارنجک را از جیب درآورده، برای این که هم چهره‌شان متلاشی شود و هم اثر انگشت‌شان از بین برود، نارنجک را در مشت جلوی صورت گرفته، فریاد زدند:

«قسم به مسعود، قسم به مریم، تسلیم ننگ است ...»

و نارنجک جلوی صورت‌شان منفجر شد. از شهادتین و مسلمانی هیچ به گوش نرسید، مگر قسم به مسعود و مریم!»

کتاب «نامزد خوشگل من» نوشته حمید داودآبادی است که موسسه شهید کاظمی آن را روانه بازار کتاب کرده و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

خبرگزاری فارس
........................
نوید رهایی
1394/03/05طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  زنان،  پرونده،  لیبرت نیوز،  عملیات تروریستی،  خاطرات اعضای جداشده،  خاطرات، 
برچسب ها: کتاب «نامزد خوشگل من»، فروغ جاویدان، منافقین، حمید داودآبادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی