نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسعود رجوی در مدت زمان حضورش در عراق برای حزب بعث چه کاری کرده که محافظت از جان و سلامتی وی برابر است با محافظت از  جان و سلامتی « سید الرئیس صدام حسین » بود، به گونه ای که سپهبد حبوش، رئیس دستگاه اطلاعات عراق اظهار می دارد که اگر لازم باشد خود برای نگهبانی مقابل در خانه رهبر فرقه مجاهدین خواهد آمد و از جان وی محافظت خواهد کرد ...

صدام و رجوی

 صدام حسین : حفاظت از جان مسعود ، همانا محافظت از جان من است

به این سخنان خوب توجه کنید :
طاهر جلیل حبوش : استاد مسعود ! به شما عرض کنم به منظور رویارویی با دشمن باید همه احتمالات را در حساب و کتاب های خود مطمح نظر قرار دهید . من و سایر مسئولان اطلاعات متفق القول هستیم که سلامتی شما و مواظبت از آن به اندازه محافظت از سلامتی رئیس جمهور ( صدام حسین ) ، حائز اهمیت است .

 این تعارف نیست و از خودم نمی گویم بلکه دستور رئیس جمهوری به من و سایر مسئولان اطلاعات عراق مبنی بر حمایت از شماست . ایشان می فرماید : « حفاظت از جان استاد مسعود ، همانا محافظت از جان من است » بنابر این سلامتی شما یک اصل است و در آن هیچ شکی نیست . حتی چنانچه با خطری مواجه شوید من شخصا برای محافظت از شما به در خانه تان می آیم و نگهبانی می دهم چرا که این اجرای دستور رئیس جمهور ( صدام حسین ) است که بر عهده من نهاده شده است . زیرا شما واقعا برادر ما هستید و سال 91 امتحان خود را پس دادید و وفاداری خود را ثابت کردید .چه بسا قسمت مان شود همراه شما وارد ایران شویم .

اما طاهر جلیل حبوش کیست که چنین حرفهایی را در یک جلسه محرمانه به زبان می آورد :
طاهر جلیل حبوش در سال 1949 در تکریت به دنیا آمد . در 1970 از دانشکده پلیس فارغ اتحصیل شد . پس از آن به دانشگاه قانون در دانشگاه بغداد راه یافت و در سال 1986 موفق به اتمام تحصیل شد . چندی نیز به تحقیق درباره تاریخ عرب در مرکز تحصیلات تکمیلی پرداخت . طی سال های 1975 تا 1977 به عنوان نماینده عراق در اتحادیه عرب تعیین شد . از سال 1977 تا 1979 به نمایندگی دائمی عراق در سازمان ملل متحد در ژنو برگزیده شد و از سال 1992 تا 1993 به عنوان استاندار ذی قار تعیین گردید پس از آن از سال 1994 تا 1995 به عنوان استاندار واسط منصوب گردید . در سال 1995 به عنوان رئیس پلیس عمومی معرفی شد . و از سال 1997 تا سال 1999 به عنوان "مدیریه الأمن العام" (اداره کل امنیت عمومی) قدیمی‌ترین مرکز اطلاعاتی عراق را عهده دار بود و بعد از آن هم از سال 1999 تا سال 2002 به عنوان سازمان کل اطلاعات جهاز المخابرات العامّة منصوب گردید .

اما به راستی مسعود رجوی در مدت زمان حضورش در عراق برای حزب بعث چه کاری کرده که محافظت از جان و سلامتی وی برابر است با محافظت از  جان و سلامتی « سید الرئیس صدام حسین » بود ، به گونه ای که سپهبد حبوش ، رئیس دستگاه اطلاعات عراق اظهار می دارد که اگر لازم باشد خود برای نگهبانی مقابل در خانه رهبر فرقه مجاهدین خواهد آمد و از جان وی محافظت خواهد کرد .

نقش آفرینی ارتش باصطلاح آزادیبخش فرقه رجوی در قلع و قمع  قیامگران در واقعه انتفاضه شعبانیه ، خیانت و جاسوسی از کشور ایران در خلال جنگ تحمیلی به عنوان ستون پنجم دشمن و همچنین اعزام تیم های تروریستی به داخل کشور جهت بمب گذاری و ترور فرماندهان نظامی کشور به دستور حزب بعث که نمونه بارز آن ترور سپهبد صیاد شیرازی فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و عضو شورای عالی دفاع  و همچنین حرکت نیرویی ارتش باصطلاح آزادیبخش مجاهدین پس از اعلام آتش بس به سمت مرزهای کشور با حمایت توپخانه ای حزب بعث تحت عنوان عملیات مرصاد (  فروغ جاویدان ) و عملیاتهایی دیگری همچون عملیات آفتاب ، عملیات چلچراغ در زمان جنگ و ... نمونه های کوچکی از خوش خدمتی فرقه رجوی به حزب بعث بود که صدام حسین را بر آن داشت تا حفاظت مسعود رجوی رهبر تروریستی فرقه مجاهدین را بر عهده طاهر حبوش قرار دهد و حفظ سلامتی او را برابر با حفظ سلامتی خود بداند .
اما دیری نپایید که در جریان حمله آمریکا به عراق و تسخیر این کشور ، حبوش زودتر از صدام از انظار عمومی مخفی شد و رجوی نیز چنانچه زنده باشد چون موشی به سوراخی خزید . بعید هم نیست که این دو یا در کنار هم باشند . عده ای ردپای حبوش را تا کشور آفریقایی دنبال کرده اند .

منبع: انجمن نجات مرکز مازندران
1394/03/10
طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  پرونده،  لیبرت نیوز،  سران فرقه رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: مسعود رجوی، صدام حسین، طاهر جلیل حبوش، سید الرئیس صدام حسین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی