نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 13 خرداد 1394
- بیانیه منتسب به نمایندگان پارلمان اروپا در سایت متعلق به ژرارد دپره لابی اصلی منافقین در پارلمان اروپا منتشر شده و این سایت مدعی است که 220 نماینده پارلمان اروپا آن را امضاء کرده اند.

http://khabarkhoon.com/content/uploads/Posts/7397841/7397841-180x120-cropped.jpg

پس از بررسی های انجام گرفته مشخص گردید:

پارلمان اروپا هیچ گونه بیانیه ،اعلام موضع رسمی و غیر رسمی در این مقطع نداشته است.

نمایندگان پارلمان اروپا که بیشتر اعضا آن از حامیان گروهک تروریستی منافقین هستند، در این بیانیه که نخست نیز بر روی سایت این گروهک تروریستی قرار گرفت، از ایران خواسته اند به قطعنامه های شورای امنیت درباره برنامه هسته ای خود پایبند بماند، به همه سئوالات آژانس بین المللی انرژی اتمی پاسخ دهد و در عین حال اجازه بازرسی های سرزده از همه سایت های نظامی و غیرنظامی خود را بدهد.

فارس
1394/03/13خبرسازی منافقین در پارلمان اروپا

برخی رسانه های فارسی زبان و ضدانقلاب امروز ادعا کردند بیش از ۲۲۰ نماینده پارلمان اروپا در بیانیه ای از تهران خواسته اند تا اجازه بازرسی های هسته ای سرزده از تمامی اماکن نظامی و غیرنظامی خود را بدهد که نکته جالب توجه این است که پارلمان اروپا هیچگونه بیانیه ،اعلام موضع رسمی و غیر رسمی در این مقطع ..طراحی سایت

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، برخی رسانه های فارسی زبان و ضدانقلاب امروز 12/3/94 ادعا کردند بیش از ۲۲۰ نماینده پارلمان اروپا در بیانیه ای در مورد وخیم تر شدن وضعیت حقوق بشر در ایران و نقش ایران در بحران خاورمیانه هشدار داده، و در عین حال از تهران خواسته اند تا اجازه بازرسی های هسته ای سرزده از تمامی اماکن نظامی و غیرنظامی خود را بدهد. در این بیانیه در مورد حمایت از گروهک منافقین نیز مطالبی امده است.
 
پس از بررسی های انجام گرفته مشخص شد:
 
- پارلمان اروپا هیچگونه بیانیه ،اعلام موضع رسمی و غیر رسمی در این مقطع نداشته است.
 
- بیانیه منتسب به نمایندگان پارلمان اروپا در سایت متعلق به ژرارد دپره لابی اصلی منافقین در پارلمان اروپا منتشر شده و این سایت مدعی است که 220 نماینده پارلمان اروپا آن را امضاء کرده اند.
 
- سابقه ژرارد دپره در حمایت از گروههای تروریستی و انجام اقدامات تخریبی روشن و مبرهن است . تعداد انگشت شماری از نمایندگان پارلمان اروپا با وی ارتباط و همکاری دارند.و اکثریت نماینده ها و گروههای سیاسی خواهان تعامل مثبت و گسترده با جمهوری اسلامی ایران می باشند.
 
- خبر مربوط به امضای بیانیه بازتابی در رسانه های اروپا نداشته و در حد سایت ژرارد دپره و تکرار ان در یکی دو سایت گروهک منافقین می باشد.
 
- اصالت ادعاهای دپره با توجه به سوابق وی قویا محل تردید است و با شناختی که از پارلمان اروپا وجود دارد امضای متنی توسط این تعداد نماینده  احتمالا فضا سازی و شانتاژ خبری منافقین ولابی انها در پارلمان اروپا است.
 
-یکی از اهداف دپره و منافقین از اینگونه خبر سازی ها جلوگیری از تقویت و توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران و پارلمان اروپا است.

1394/03/13
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  اتحادیه اروپا ، پارلمان اروپا، 
برچسب ها: یانیه ضدایرانی ۲۲۰ نماینده پارلمان اروپا، منافقین، ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی