نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 14 خرداد 1394
وزارت خارجه اعلام کرد که منافقین در خبر رسانی خود ادعا کردند که 220 نماینده پارلمان اروپا در بیانیه ای در مورد وخیم تر شدن وضعیت حقوق بشر در ایران هشدار داده اند اما بررسی ها نشان داد که این گونه نیست و هیچ موضع رسمی و غیر رسمی در این زمینه اتخاذ نشده است.



پس از بررسی های انجام گرفته مشخص گردید:

پارلمان اروپا هیچ گونه بیانیه ،اعلام موضع رسمی و غیر رسمی در این مقطع نداشته است.

وزارت خارجه : خبرسازی منافقین در پارلمان اروپا

 آفتاب : به گزارش ایرنا، وزارت خاجه جمهوری اسلام سه شنبه شب افزود: برخی رسانه های فارسی زبان و ضد انقلاب امروز 12 خرداد 94ادعا کردندکه بیش از 220 نماینده پارلمان اروپا در بیانیه ای در مورد وخیم تر شدن وضعیت حقوق بشر در ایران و نقش ایران در بحران خاورمیانه هشدار داده ، و در عین حال از تهران خواسته اند تا اجازه بازرسی های هسته ای سرزده از تمامی اماکن نظامی و غیرنظامی خود را بدهد.

در این بیانیه در مورد حمایت از گروهک منافقین نیز مطالبی امده است.

پس از بررسی های انجام گرفته مشخص گردید:

-پارلمان اروپا هیچ گونه بیانیه ،اعلام موضع رسمی و غیر رسمی در این مقطع نداشته است.

-بیانیه منتسب به نمایندگان پارلمان اروپا در سایت متعلق به ژرارد دپره لابی اصلی منافقین در پارلمان اروپا منتشر شده و این سایت مدعی است که 220 نماینده پارلمان اروپا آن را امضاء کرده اند.

-سابقه ژرارد دپره در حمایت از گروه های تروریستی و انجام اقدامات تخریبی روشن و مبرهن است. تعداد انگشت شماری از نمایندگان پارلمان اروپا با وی ارتباط و همکاری دارند و اکثریت نماینده ها و گروه های سیاسی خواهان تعامل مثبت و گسترده با جمهوری اسلامی ایران می باشند.

-خبر مربوط به امضای بیانیه بازتابی در رسانه های اروپا نداشته و در حد سایت ژرارد دپره و تکرار ان در یکی دو سایت گروهک منافقین می باشد.

-اصالت ادعاهای دپره با توجه به سوابق وی قویا محل تردید است و با شناختی که از پارلمان اروپا وجود دارد، امضای متنی توسط این تعداد نماینده احتمالا فضا سازی و شانتاژ خبری منافقین ولابی انها در پارلمان اروپا می باشد.

-یکی از اهداف دپره و منافقین از این گونه خبر سازی ها جلوگیری از تقویت و توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران و پارلمان اروپا می باشد.

مناسب است رسانه های محترم با توجه به محورهای فوق نسبت به روشنگری و آگاه سازی افکار عمومی در مقابل انتشار این گونه مطالب مشکوک که در راستای اهداف دشمنان است، بدون اشاره به منبع ارسال مطلب ،اقدام نمایند.

۱۳۹۴/۳/۱۳



طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  اشرف نیوز،  حقوق بشر،  اتحادیه اروپا ، پارلمان اروپا،  حامیان اروپایی رجوی، 
برچسب ها: خبرسازی منافقین در پارلمان اروپا، حقوق بشر، خبرسازی، دروغ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی