نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 دعوت دانشجویان برای یک تور پاریس‌گردی با «۲۵یورو»!

خبرنامه دانشجویان ایران نوشت: این پیام جدای هزینه کمی که برای آن در نظر گرفته شده، حامی مالی آن است، وقتی به حامیان این برنامه نگاهی بیاندازیم نام گروه های ضد انقلاب و منافقین در این تور دیده می شود.

در تبلیغات این مجموعه آمده است: «مخالفان ایران قصد دارند تا تظاهراتی علیه این کشور برپا کنند. دلیل ارزان بودن سفر حمایت مادی مخالفان از این برنامه است. این تظاهرات برای مقاصد صلح آمیز برگزار می‌شود و هدف آن ایجاد جامعه مدنی و تغییرات دموکراتیک در ایران است تا آزادی‌های فردی در این کشور محقق شود.»

جالب اینجا است طی روزهای گذشته و با افشا شدن جریان پشت پرده این تور، تعدادی از دانشجویان خارج کشور از حضور در این سفر به اصطلاح "تور پاریس گردی" انصراف دادند.

تاکنون حدود 2700 نفر از سراسر جهان درخواست حضور در این تظاهرات را به ثبت رسانده‌اند. مسئولان تظاهرات قول داده‌اند که تنها بخش کوچکی از سفر مربوط به ماجراهای حقوق بشری است و مسافران در بقیه اوقات در اختیار خودشان هستند. به آنها گفته شده که هیچ نیازی به شعار دادن و حتی حمل بنر و پلاکارد وجود ندارد و فقط حضورشان مهم است. حتی در متن تبلیغات آمده: «در طول مدت تجمع با اسنک و آبمیوه پذیرایی می‌شود»!

خبرگزاری فارس

 

 


(Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi)
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  فرانسه،  پرونده،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: تور تروریستی رجوی: دعوت دانشجویان برای یک تور پاریس‌گردی با «۲۵یورو»!،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی