نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 1 تیر 1394
هنوز حرکت خانواده ها به سوی لیبرتی آغاز نشده بود که مریم قجر شروع به نالیدن کرد. فرقه ای با این همه برو بیا و مردان جنگی و وجود گوهران بی بدیل چه شد که در مقابل چند نفر خانواده پا به سن گذاشته کم آورد و شمشیر بیابیا غلاف کرد (حال) نوای نیا نیا سرمیدهد؟

مارال دختر خردسال احمد هاجری


آقای احمد هاجری (به همراه دخترش فاطمه) از ۹فروردین 1389 تا ۲۹اسفند 1391 در درب ورودی اشرف، خواسته ی مشروع و قانونی شان مبنی بر ملاقات با برادرش علی هاجری را فریاد زد ولی سران مجاهدین اهمیتی ندادند و امکان ملاقات را فراهم نکردند ...
احمد هاجری : شکوفه های باغ گیلاس، ناله های مریم رجوی

احمد هاجری برادر (علی هاجری تحت اسارت فرقه مخوف رجوی در لیبرتی ، عراق)

خانواده ای که تنها دلخوشیش نشستن پشت دروازه های بسته است و سران فرقه ای (مجاهدین خلق) که تاب وتحمل هیچ ساز مخالفی را ندارند. مسخره است که بیابیا و مبارزه طلبیدن به یکباره خاموش شد و از خر اشرف پیاده شدید.

هنوز حرکت خانواده ها به سوی لیبرتی آغاز نشده بود که مریم قجر شروع به نالیدن کرد. فرقه ای با این همه برو بیا و مردان جنگی و وجود گوهران بی بدیل چه شد که در مقابل چند نفر خانواده پا به سن گذاشته کم آورد و شمشیر بیابیا غلاف کرد (حال) نوای نیانیا سرمیدهد؟

هراس از ریزش نیروها خواب وخوراک را ازسران (فرقه رجوی) تا بناگوش غرق در فساد و جنایت را گرفته است. چرا این همه اصرار در حماقت؟ جنگ صدبرابر به کدام پستو خزید؟ یک اشرف هزار اشرف لای کدام پرونده بایگانی شد؟ انقلاب و سرنگونی به کدامیک از حوادث کهکشانها گره خورده است؟ اشرف شهر رویاهای بزرگ خاندان تروریسم درکدام بلای طبیعی بزیر آب رفت؟ پول عایدی از فروش تاسیسات و خودروها چه شد؟

تغییر استراتژی و پیش بسوی جنگ صدبرابر دیگر چرا؟ این سالها ماهرچه دیدیم حماقت چندصد برابر فرقه بود و بس! یادگاران برای ایران و ایرانی نسلی سوخته است. تروریست بی سلاح مدتی است که از رقبا درکشتار مردم منطقه عقب مانده و درخواست سلاح میکند. رهبری، این همه احمق و ناپرهیزی؟ (رجوی) دلت برای چکاندن ماشه و کشتار تنگ شده؟

ولی ما چشمانی که ایران را هدف بگیرد کور و انگشتی را که قصد چکاندن داشته باشد از بازو قطع میکنیم! وافعا چرا با توهمات کور کننده درعین بزرگسالی راه گم کرده و به ناکجا آباد میروید؟ چرا با خانم توکلی و دیگر خانواده ها که قصد ملاقات عزیزانشان درلیبرتی را داشته اند، بد برخورد کرده و این همه مطالب تند برعلیه آنها نوشته و باعث رنجش خاطر آنها شده اید؟


آقای احمد هاجری (به همراه دخترش فاطمه)


آقای احمد هاجری (به همراه دخترش فاطمه) از ۹فروردین 1389 تا ۲۹اسفند 1391 در درب ورودی اشرف ، خواسته ی مشروع و قانونی شان مبنی بر ملاقات با برادرش علی هاجری را فریاد زد ولی سران مجاهدین اهمیتی ندادند و امکان ملاقات را فراهم نکردند براستی چرا؟

چرا با چند درجه تخفیف از من بعنوان برادر علی هاجری نامبرده و نابرادری را فراموش کرده اید؟ بگذارید با صراحت بگویم این حرکات احمقانه وموضع گیریهای کور نه دردهایتان درفروپاشی اشرف را التیام میبخشد و نه جدایی و نه ریزش نیروها را در لیبرتی و آلبانی کند. وتنها ثمره این حماقت مجدد، سرعت بخشیدن حرکت خانواده ها به سمت لیبرتی خواهد بود. این دیکته ها برای اعضا و کتاب و شوهای تلویزیونی نه تنها راه حلی برای مشکلات سران نخواهد بود بلکه گره کوری بر معضلات گرفتاریهای این فرقه تروریستی خواهد بود.

تهدیدها و تعقیبها و گریزها و مزاحمتهای تلفنی ، بگذار به رهبری فرقه بگویم اشرف که بگذشت ، لیبرتی هم که سهل و در دستان ماست و برای آخرین برنامه پیش روی خانواده ، مقر سران فرقه در اورسوراوازهم قابل دسترسی است.

مارال دختر خردسال احمد هاجری

مارال دختر خردسال احمد هاجری ، مشاهداتش در رابطه با سیم خاردارهای محل اسارت عمویش علی دراسارتگاه اشرف و واکنش های خشمگینانه و سنگ پراکنی های اعضای فرقه رجوی به سوی خانواده ها و پدرش را به تصویر کشیده است

مارال دختر خردسال احمد هاجری ، مشاهداتش در رابطه با سیم خاردارهای محل اسارت عمویش علی دراسارتگاه اشرف و واکنش های خشمگینانه و سنگ پراکنی های اعضای فرقه رجوی به سوی خانواده ها و پدرش را به تصویر کشیده است

چرا نفراتی را که نگهداری میکنید هنوز گذشته و آینده اش را طلاق نداده و با خاطرات شما ، که هرچه هست با خاطرات خانواده و دوستانش زندگی میگند! آیا بازهم خانواده ها را به مبارزه میطلبید و نغمه بیا بیا سر میدهید؟ وشاید بهتر باشد سران غرق درحماقت خفه شده و لباس سفید به نشان تسلیم بالا ببرند.

عدم پاسخگویی (سران فرقه رجوی) نشانه شکست قطعی سران در برابر خانواده است. خانواده ای که به حرکت درآمده و هیچ نیروی زمینی یارای توقف آن را ندارد. چه شده که سران فرقه ناله بلندگو و شکنجه سرداده اند. بگذار برای راحتی خیالتان بگویم فروریختن حصارهای لیبرتی نه به بلندگو بلکه به یک نخ پوسیده متکی است. من این ساز را زدم سران منتظر باشند تا در روزهای پیش رو صدایش را بشنوند.

ما در لیبرتی صدای عزیزانمان خواهیم بود و آنچیزی که بر وجود ناموزون مریم سنگینی میکند سایه پرمعنی خانوادهاست.

علی هاجری تحت اسارت فرقه مخوف رجوی در لیبرتی ، عراق

 چه شده رهبر خودخواه و دموکراتیک ، چرا تحمل تعدادی از بستگان اسرای در زنجیر را نداری؟ دموکراسی و حسن همجواری را چکار کرده ای که تحمل تعدادی خانواده را در خارج از تشکیلات و درهمسایگی خود نداری؟ آیا این نوع دموکراسی که تو دم از آن میزنی چیزی غیراز یک دیکتاتوری افراطی از نوع خود آزار ودیگر آزاری از نوع پیشرفته است؟ سیاستها ارزانی خودت که ما را با آن کاری نیست.

و با تو و سایر سران فرقه ات ، چنان خواهیم کرد که به احترام خانواده خبردار بایستی و در مدح آن سخن بگویی. باید به شما سران فاسد فرقه بگویم هرنوع سوءاستفاده سیاسی و ابزاری از عزیزانمان ممنوع  و به زودی شما را از تخت که نه بلکه از چهارپایه شکسته ای که به خیال خود برآن تکیه زده اید به زیر خواهیم کشید تا درس عبرتی برای دیگر خائنین باشد.

مریم قجر بخوبی خاطره باغ شکوفه های گیلاس و بیماری روانیت از حضور خانواده ها دراشرف را به خاطر داشته باشی و به زودی خواهی دید این بار چنان شکست هولناکی به تو و دیگر سران احمق فرقه ، با آزادی عزیزانمان تحمیل خواهیم کرد که نه باغ شکوفه های گیلاس اثرات روانی آن را درمان و نه مربای آن کامتان را شیرین کند!

احمد هاجری
آبادان
.....................
نوید رهایی
1394/04/01اسامی ۱۵ نفر اخراجی از كمپ لیبرتی بغداد به کشور آلبانی(25 خرداد 94)


 اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 94،  افشاگری،  انجمن نجات،  انجمن نجات ایران،  انجمن نجات ایلام،  انجمن نجات استان ها،  نجات نیوز،  اشرف نیوز،  آشنایی با سازمان مجاهدین،  افسران رهایی بخش،  حقوق بشر،  شهدای ترور،  فرانسه،  آموزش،  كارنامه سیاه رجوی،  انتقال و اخراج ،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  تلویزیون،  تقویم تاریخ،  کاریکاتور و طرح،  نقد و بررسی ،  نقض حقوق خانواده ها،  نامه خانواده ها ،  مناسبت ها،  نامه به اسرای فرقه،  مجاهدین از نگاه دیگران،  لیست تروریستی،  گروه تروریستی،  قربانیان خشونت و ترور ،  مصاحبه،  فرقه گرایی،  عراق ستیزی،  نگاه،  فرار از فرقه رجوی،  طنز،  اشرف، لیبرتی، قلعه مریم ،  دیدگاه،  حامیان فرقه رجوی،  حامیان اروپایی رجوی،  جاسوسی،  کردکشی،  فرانسه ، مجاهدین،  قربانیان خشونت و ترور،  فیلم و صوت،  عكس،  شستشوی مغزی،  شعر،  سی خرداد 60،  سران فرقه رجوی،  سازمان ملل،  دادگاه فرانسه،  دیده بان حقوق بشر،  خاطرات اعضای جداشده،  حامیان اجاره ای رجوی،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  پارلمان عراق،  خاطرات،  بازگشت ،  ایران ستیزی،  اعلام جدایی ،  اطلاعیه،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین،  اخراج مجاهدین از عراق ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  خانم میترا یوسفی،  خانم ثریا عبدالهی،  كد لوگوی « نوید رهایی » برای سایت و وبلاگ شما، نوید رهایی، وبلاگ، سایت،

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  استان ها،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: شکوفه های باغ گیلاس، ناله های مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی