نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در جستجوی عكس شركت كنندگان ویلپنت 2015 وبگردی می كردم، بیشتر عكس ها مفهوم و مشخص نبودند، سالن ویلپنت، شبیه پرچمزاری بود كه در لابلای آنها سرو كله رنگین پوستان به چشم می خورد. در گوشه و كنار سالن به علت كمبود سیاهی لشگر، پرچم ها را درون گلدان قرار داده بودند و با وزش باد به حركت درآورده بودند ...
فریبکاری عظیم حرامیان رجوی در ویلپنت پاریس

فرقه در حال انقراض رجوی برای اعلام علائم حیات ننگین خود، سالی یکبار عده ای را با وعده ی پول و پارتی به دربار مریم قجر می کشاند، تا چند ساعتی عکس و فیلم و خبر تهیه کند. ولخرجی نجومی برای هیچ، مسکنی موقت که ارزش و اعتباری ندارد جز اینکه اسباب خنده و مضحکه خاص و عام شود و دلارهای باد آورده کیسه خلیفه ترور را خالی کند.

اگر تبلیغات دروغ، حیله و فریب را از رجوی بگیرند، اثری از او باقی نخواهد ماند، به اطلاعیه و بیانیه های شورای ملی مقاومت وابسته به فرقه نگاه می کنیم. حضور جمعی از ایرانی نمایان آفریقایی تبار، حامیان اجاره ای و مجاهد نمایان کرایه ای در شوی ویلپنت را گردهمایی عظیم ایرانیان و حامیان مقاومت نامیده است. روزی خبر از حمایت میلیون شیوخ عراقی یا بادیه نشینان دیالی بود، گاه خبر از حامیان پنج میلیون و دویست هزار نفری می دادند، ولی هنگامی که عرصه بر رجوی تنگ شد و او را مجبور به اخراج از اشرف کردند، حتی یک نفر از آن حامیان میلیونی به میدان نیامد، اشكی نریخت و از رجوی حمایت نکرد، چون همه آمار و ارقام دروغ، خیالبافی ناشی از توهم مزمن رجوی بودند.

امروز هم برای فریب اذهان عمومی، از سالن چند هزار نفری ویلپنت بتکده ای ساخته و چند صد هزار نفر در آن جای داده است! از گوشه و کنار جهان افرادی را به فرانسه کشانده تا بساط شوی تبلیغاتی مریم را گرم کنند.
حامیان اجاره ای بر حسب نام و نشان، تیپ و مقام، قیمت گذاری شده اند، بعضی ارزان و عده ای گران هستند.

رجوی به روال گذشته از حضور مردم و مقاومت خبر می دهد، در حالی که رنگ و روی شرکت کنندگان نشان می دهد که اکثراً نمی دانند ایران کجاست و اصل و نشان غیرایرانی دارند. سیاهی لشگر رجوی شبیه قشون اجاره داعش است، از قرار معلوم داعشی ها از اتباع کشورهای مختلف آمریکایی، اروپایی، عرب و... هستند. رجوی نیز برای ساعتی خودفریبی و تهیه برنامه تبلیغاتی به هر حیله و ترفندی متوسل می شود تا از قافله عقب نیفتد.
در جستجوی عكس شركت كنندگان ویلپنت 2015 وبگردی می كردم، بیشتر عكس ها مفهوم و مشخص نبودند، سالن ویلپنت، شبیه پرچمزاری بود كه در لابلای آنها سرو كله رنگین پوستان به چشم می خورد. در گوشه و كنار سالن به علت كمبود سیاهی لشگر، پرچم ها را درون گلدان قرار داده بودند و با وزش باد به حركت درآورده بودند.

به دلیل همین دروغ و دغل هاست که بیش از سی سال است که درجا می زند و توان قدمی به پیش را ندارد، راست گفته اند که بار کج به منزل نمی رسد. رجوی در ادامه بیراهه پیمایی سر از عراق و سوریه و شام در آورده است.

رجوی سالهاست که از مردم و مقاومت سخن می گوید، کدام مردم؟ مردم ایران! ابداً، هیچ ایرانی با غیرت و شرفی، فریب رجوی را نمی خورد و خود را گرفتار چنگال رجوی نمی کند، به همین دلیل است که آنها مجبورند به سراغ بازنشستگان سیاسی، کارتن خواب های خیابانی، کارگران افغانی و... بروند که اکثراً اطلاع چندانی از ایران ندارند، فقط به خاطر دو سه روز مسافرت تفریحی و گشت و گذاری در پاریس، خود را به ویلپنت می رسانند، پس معنی مردم و مقاومت را هم فهمیدیم.

در فرقه رجوی مردم همان حامیان چند میلیونی عرب و یا شرکت کنندگان اجاره ای رنگارنگ در شوی مریم هستند و حامیان نیز سران و سرکردگان گروههای تروریستی عراق و سوریه هستند و یا جنگ طلبان آمریکایی، شخصیت تراز اول بین المللی، زنان برجسته، وزرای سابق، اعضای پارلمان ها همه جنبه تبلیغاتی و فرمالیستی دارند، از ارزش و اعتبار ساقط و مهره و مترسکی بیش نیستند.

بنابراین نمایش سالانه ویلپنت نتیجه ای جز ریخت و پاش بی فایده، هزینه های نجومی، به هدر دادن دلارهای خونین و باد آورده ندارد؛ دردی از مجموع دردهای لاعلاج رجوی را درمان نمی کنند، باید فکر نان کند که خربزه آب است.
با گرافه گویی، فریبکاری نمی توان قدمی به پیش برداشت.
..............
نوید رهایی
1394/04/02
اسامی ۱۵ نفر اخراجی از كمپ لیبرتی بغداد به کشور آلبانی(25 خرداد 94)


 اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 94،  افشاگری،  انجمن نجات،  انجمن نجات ایران،  انجمن نجات ایلام،  انجمن نجات استان ها،  نجات نیوز،  اشرف نیوز،  آشنایی با سازمان مجاهدین،  افسران رهایی بخش،  حقوق بشر،  شهدای ترور،  فرانسه،  آموزش،  كارنامه سیاه رجوی،  انتقال و اخراج ،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  تلویزیون،  تقویم تاریخ،  کاریکاتور و طرح،  نقد و بررسی ،  نقض حقوق خانواده ها،  نامه خانواده ها ،  مناسبت ها،  نامه به اسرای فرقه،  مجاهدین از نگاه دیگران،  لیست تروریستی،  گروه تروریستی،  قربانیان خشونت و ترور ،  مصاحبه،  فرقه گرایی،  عراق ستیزی،  نگاه،  فرار از فرقه رجوی،  طنز،  اشرف، لیبرتی، قلعه مریم ،  دیدگاه،  حامیان فرقه رجوی،  حامیان اروپایی رجوی،  جاسوسی،  کردکشی،  فرانسه ، مجاهدین،  قربانیان خشونت و ترور،  فیلم و صوت،  عكس،  شستشوی مغزی،  شعر،  سی خرداد 60،  سران فرقه رجوی،  سازمان ملل،  دادگاه فرانسه،  دیده بان حقوق بشر،  خاطرات اعضای جداشده،  حامیان اجاره ای رجوی،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  پارلمان عراق،  خاطرات،  بازگشت ،  ایران ستیزی،  اعلام جدایی ،  اطلاعیه،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین،  اخراج مجاهدین از عراق ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  خانم میترا یوسفی،  خانم ثریا عبدالهی،  كد لوگوی « نوید رهایی » برای سایت و وبلاگ شما، نوید رهایی، وبلاگ، سایت،طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  فرانسه،  سخن روز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  فتنه و فریب،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: فریبکاری عظیم حرامیان رجوی، ویلپنت پاریس، فرقه رجوی، فریب، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی