نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هفته ی گذشته، تعداد زیادی از سیاستمداران، مقامات سابق و افسران نظامی بازنشسته امریکایی با بازارگرمی برای فرقه ی دیکتاتوری مجاهدین خلق، در  آخرین گردهمایی اش در پاریس، زیر پوشش چتر شورای ملی مقاومت ایران، آبروی خود را بردند.
هفته ی گذشته، تعداد زیادی از سیاستمداران، مقامات سابق و افسران نظامی بازنشسته امریکایی با بازارگرمی برای فرقه ی دیکتاتوری مجاهدین خلق، در  آخرین گردهمایی اش در پاریس، زیر پوشش چتر شورای ملی مقاومت ایران، آبروی خود را بردند.

اکنون واشنگتن تایمز سخنرانی های حامیان مجاهدین خلق را در گزارش ویژه ی " تغییر رژیم " از نو شرح داده است. این گزارش همچنین اظهار نظرهایی از رهبر فرقه، مریم رجوی را نیز در بر می گرفت.

این اظهار نظرها از عباراتی صرفاً مسخره چون آن چه جان مک کین گفت: " جنگ شما جنگ ماست" را شامل می شد تا جمله ی حقیقتاً هذیان وار جو لیبرمن که رهبر فرقه را سرمست کرد وقتی که گفت وی از " حمایت شگرف مردم داخل و خارج ایران" برخوردار است. بنابراین قاعده ی عمومی است که هر کسی که در گردهمایی اخیر مجاهدین شرکت کرده است هرگز نباید در هر موضوعی مرتبط با ایران، جدی گرفته شود. این شامل فهرست بلندبالای افرادی از هر دو حزب می شود.

اگر هر سازمان دیگری با  چنین سابقه ی تروریسم و همکاری با صدام حسین بود، امکان نداشت که این افراد در چنین گردهمایی برای آن شرکت کنند، اما چون مجاهدین به دنبال تغییر رژیم در ایران است، این دوره گردها خیلی هم خوش حال هستند که حمایت خود را نثار این گروه می کنند.

 در حقیقت، مجاهدین خلق در ایران هیچ پایگاهی ندارند و در میان ایرانیان خارج از کشور هم به ندرت حمایتی دارند. بر اساس پیمایشی که در سال 2013 در میان جامعه ی ایرانیان خارج از ایران انجام گرفت معلوم شدکه کمتر از سی درصد این افراد حامی تغییر رژیم هستند و از این تعداد تنها 15 درصد حامی یک گروه اپوزیسیون سازمان یافته اند. از همه ی آن گروهها ، مجاهدین خلق دارای کمترین هوادار بودند و تنها از حمایت 5 % درصدی برخوردار بودند.

تقریباً همه ی ایرانیان در سراسر جهان هیچ کاری با این گروه ندارند.  اما در میان شمار زیاد و رو به رشد و هشدار دهنده ی سیاستمداران امریکایی با مجاهدین به عنوان نماینده دیدگاه های ایرانیان برخورد می شود. این نه تنها بی معنی و غلط است، بلکه در برگیرنده ی خطری بالقوه است، چرا که بدین معناست که مباحث بر سر سیاست واشنگتن در قبال ایران به نحو بدی تحت تأثیر مجاهدین خلق و مدافعانش دارد قرار می گیرد . هنگامی که می شنوید یکی از این افراد ازحمایت از اپوزیسیون ایرانی یامردم ایران حرف می زند، به یاد داشته باشید که این فرقه ی وحشتناک را در ذهنش دارد.
 
دانیل لاریسون – نشریه امریکن کانسروتیو- 15 جون 2015
ترجمه انجمن نجات فارس
منبع: رسانه های غــربی
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آمریكا،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: تبلیغات واشنگتن تایمز در هواداری از مجاهدین خلق، دانیل لاریسون، واشنگتن تایمز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی