نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر به همراه نزدیک ۲۰۰ نفر از سران فرقه واموزش دیده های فدائیان صدام بدون اینکه اعضاء نگونبخت خبر داشته باشند فرار کرده و در ویلای اور سوراواز به خوش گذرانی های خود مشغول بود و رجوی هم به سوراخ موشی خزیده و برای حفظ جانش هزاران نفر در زیر شدید ترین بمباران تاریخ بشر رها کرد ...


بعد از سرنگونی ارباب سابق رجوی داعشی مریم قجر که اعضاء فرقه رجوی را در بیابانهای عراق زیر شدیدترین بمباران تاریخ رها کرده به پاریس گریخت هر ساله برای سرپوش به شکست استراتژیک جنگ مسلحانه و برای سرپوش به فرار رجوی داعشی شوئ های مختلفی برگزار می کند و بزرگترین و پر هزینه ترین شوء ویلپنت می باشد و هر سال هم مریم قجر با نام گذاری های پر طمطراق سعی می کند این شوء را بانی و باعث سرنگون شدن رژیم ایران به اعضاء نگون بخت قالب کند .
 
 دقیقآ یادم هست در پائیز سال ۷۲ رجوی داعشی یک نشست درونی گذاشت و برای اولین بار بدون مریم قجر روی سن آمد . طبق سناریویی که از پیش نوشته شده بود وقتی رجوی داعشی پشت میزنشست نشست یکی از زنان داد زد که پس خواهر مریم کجاست؟
 
 رجوی چند دقیقه ای شامورته بازی در اورد و دست گذاشت بغل گوشش که گویا نمی شنود !
 
 بعد چند دقیقه رجوی بادی به غبغب انداخت و گفت مریم قجربعنوان موشک استراتژیک شلیک کرده به قلب رژیم ! به فرانسه !
 
 ان روز اکثر اعضاء از رفتن مریم قجر به فرانسه متناقض شدند و سوالی که مطرح می کردند این بود که ایا مریم قجر از فرانسه می تواند رژیم ایران سرنگون بکند؟
 
 در همان روز رجوی داعشی چند عکس از مریم قجر در ویلای اور سوراواز نشان داد که یکی از عکسها مربوط به دیدار مریم قجر با کلود شسون وزیر خارجه سابق فرانسه بود در ان عکس مریم قجر جلو کلود شسون دستهایش را روی هم گذاشته بود که رجوی یکباره شروع کرد به راه رفتن روی سن و شروع کرد به صحبت که اری مریم حاضر نشده با کلود شسون دست بدهد به خاطر اینکه ما نان به نرخ روز نمی خوریم !
 
 رجوی زنباره در ادامه گفت : روزی که مریم بخواهد با یک مرد دست بدهد یعنی بی ناموسی ! بی شرفی و به معنی برداشتن روسری از سر مریم و خواهران مجاهد !
 
 سال ۷۵ با شروع انتخابات ریاست جمهوری در ایران و انتخاب شدن اقای خاتمی و اینکه رجوی چه در داخل مناسبات فرقه و چه توسط جیره خواران خود تحلیل های ابدوغ خیاری می داد که گویا ناطق نوری به ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد !
 
 اما وقتی رجوی دید اقای خاتمی به ریاست جمهوری رسید و دیگر حنای رجوی و مریم قجر در اروپا رنگی ندارد این موشک استراتژیک سرگردان رجوی بعد چند سال به میان اعضاء فرقه خورد و رجوی باز برای شکست خود شروع به ابداء بندهای جدید انقلاب ایدئولوژیک کرد و زمانی که برگشت مریم قجر از پاریس به عراق را در قرارگاههای اهدائی صدام ملعون در بوق و کرنا کرد مدعی شد که ما سیاسی کار نیستیم و در هیبت ارتش ازادیبخش رژیم ایران سرنگون خواهیم کرد و به همان خاطر مریم قجر از پاریس به عراق برگردانده .
 
 البته همه تحلیل های رجوی مثل تحلیل های سرنگون کردن رژیم ایران در عرض چند ما و برگشتن به داخل کشور با اب شدن اولین برف تو خالی در امد . این را هم باید اضافه کنم رجوی هیچ وقت از اوضاع ایران تحلیل مشخصی نمی داد از انجا که یاوه گوی خوبی بود با جمع بندی اتفاقات گذشته و یکسری رنگ و لعاب دادن به ان به عنوان تحلیل به خورد اعضاء بی خبر از همه جا می داد .
 
 قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر به همراه نزدیک ۲۰۰ نفر از سران فرقه واموزش دیده های فدائیان صدام بدون اینکه اعضاء نگونبخت خبر داشته باشند فرار کرده و در ویلای اور سوراواز به خوش گذرانی های خود مشغول بود و رجوی هم به سوراخ موشی خزیده و برای حفظ جانش هزاران نفر در زیر شدید ترین بمباران تاریخ بشر رها کرد .
 
 رجوی زنباره با دیدن اولین سرباز در عراق طی اطلاعیه ای به اعضاء اعلام کرد در مقابل صاحب خانه جدید یعنی امریکاییها دامن می پوشد و همکاری کامل می کند یعنی رجوی در ثانیه ارباب سابق خود صدام ملعون با امریکاییها عوض کرد .
 
 سال ۲۰۰۳ با یورش پلیس ضد تروریسم فرانسه به مقر فرقه رجوی داعشی در اور سوراواز مریم قجر به همراه ۱۶۰ نفر دستگیر و نزدیک به ۱۰ ملیون دلارنقد از اتاق خواب مریم قجر کشف شد !
 
 مریم قجر بعد از ۲ هفته با گذاشتن وثیقه از زندان ازاد شد در همان روز برای اینکه وانمود کند رهبر تشکیلات فرقه گرایانه نیست به دستور شخص رجوی مریم قجرمدعی شد که اصلا مجاهد نیست و از سال ۷۲ از سازمان مجاهدین خارج شده و هیچ مسئولیتی در تشکیلات ندارد !
 
 یعنی مریم قجردر ایکی ثانیه از مجاهد بودن چهار نعل عقب نشینی کرد ! به زبان ساده رجوی ایکی ثانیه شروع کرد نان به نرخ ثانیه خوردن !
 
 بعد از انهم یک مراسم برگزار کرد که این برنامه بطور مستقیم از تلویزیون فرقه رجوی پخش می شد و همه اعضاء شاهد بودند مریم قجر با ورود به سالن مراسم با شهردارهای فرانسه دست داد و حتا یکی از شهردارها دست به کمر مریم قجر انداخت وی را به سمت سن هدایت کرد !
 
 رجوی زنباره و مریم قجر سعی می کردند به فرانسوی ها و اروپایی ها چنین القا کنند که گویا افکار ارتجاعی و فرقه گرایانه ندارند و در ایکی ثانیه رجوی زنباره چهره عوض کرد .
 
 در اروپا مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی در پشت درهای بسته به شکر خوری افتاده بودند و مدعی بودند اصلا سلاح ندارند که کار نظامی بکنند و سالیان سال از مبارزه مسلحانه دست کشیده اند ! اینهم یکی دیگر از نان به نرخ ثانیه خوردن رجوی داعشی .
 
 رجوی زنباره در زمان صدام ملعون روی سن دست سلاحی که اهدائی صدام ملعون بود می گذاشت و اعضاء نگون بخت تهدید می کرد و می گفت هر کس بخواهد سلاح زمین بگذارد بی نامسی کرده و خائین هست !
 
 با حضور سربازان امریکایی در اردوگاه بد نام اشرف رجوی زنباره دستور داد همه اعضاء سلاحهای خود را تحویل ارتش امریکایها بدهند یعنی در عرض چند ثانیه رجوی باز در ثانیه ها نان به نرخ روز خورد .
 
 در سالهای گذشته شاهد برگزاری شوهای مختلف از طرف فرقه رجوی داعشی توسط مریم قجر در اروپا و بطور خاص در فرانسه بودیم مریم قجر سعی کرده و می کند تا تمامی جنایات داعشی های دست ساز موساد و شیوخ مرتجع عرب را برای خوش ایند اربابان جدید با یاوه گوییهایی مثل ؛ در عراق داعش نیست بلکه عشایر انقلابی و مردم بپا خواسته قیام کرده اند ! یا وحشیهای داعش ادمخواران در سوریه را رزمندگان سوری می نامد و برای لاپوشانی جنایاتشان به هر رذالتی دست می زند تا بتواند نان به نرخ ثانیه ها بخورد .
 
 امسال هم مریم قجر در شوء ویلپنت روح و جوهره حرفهایش تمامآ حرفهای نتانیاهو و شیوخ عربستان بود فقط تنها تفاوتی که داشت مریم قجر خواسته و نظرات نتانیاهو شیوخ عربستان به زبان فارسی رله بیان می کرد و می توانم به جد بگویم که رجوی باید بعنوان کسی که می تواند نان به نرخ ثانیه ها بخورد باید اسمش درلیست پفیوزها در صدر باشد .
 
 اما در اخر مطلب به یک نکته گم شده اشاره کنم که در شوء مریم قجرماشاالله تا انجا که لیست جا می گرفت وزیرسابق ؛ وکیل سابق ؛ نماینده سابق ؛ کاندید سابق و … بود مثل این لیستی که فرقه رجوی داعشی منتشر کرده :
 
 از آلبانی فاتمیر مدیو، وزیر دفاع سابق از آلمان، ریتا زوسموت، رئیس پیشین مجلس فدرال، گونتر فرهویگن، نایب رئیس پیشین کمیسیون اروپا؛ زابینه لوت هازر اشنارن برگر، وزیر سابق دادگستری؛از آمریکا: رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و کاندیداری ریاست جمهوری (۲۰۰۸)؛ تام ریچ، اولین وزیر امنیت داخلی؛ لوئیس فری، رئیس سابق اف.بی.آی (۲۰۰۱-۱۹۹۳)؛ اد رندل، فرماندار سابق پنسیلوانیا؛ ژنرال هیو شلتون، رئیس سابق ستاد مشترک ارتش آمریکا( ۲۰۰۱ـ۱۹۹۷)؛ فرانسیس تاونزند، مشاورسابق رئیس جمهور در امور امنیت داخلی و تروریسم (۲۰۰۴-۲۰۰۸)؛ یک هیأت از کنگره آمریکا شامل شیلا جکسون لی، دینا روهرا باکر ، رابرت پیتنجر؛ الیانا چاد، وزیر سابق کار؛ مایکل موکیزی، وزیرسابق دادگستری آمریکا (۲۰۰۹ – ۲۰۰۷، بیل ریچاردسون، فرماندارنیومکزیو و سفیر سابق آمریکا در ملل متحد؛ جان بولتون، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل؛ سفیر جیمز وولسی، رئیس سابق اطلاعات مرکزی؛ هاوارد دین، فرماندار سابق ورمونت و رئیس حزب دموکرات (۲۰۰۵-۲۰۰۹)؛ ژنرال جرج کیسی، رئیس سابق ستاد ارتش آمریکا و فرمانده نیروهای ائتلاف در عراق ( ۲۰۰۷-۲۰۰۴)؛ ژنرال جیمز کانوی، سی و چهارمین فرمانده نیروی تفنگداران دریایی؛ رابرت توریسلی، سناتور سابق و نماینده قانونی ساکنان اشرف و لیبرتی، چاک والد، معاون اسبق فرماندهی اروپایی آمریکا؛ مارک گینزبرگ، سفیر سابق آمریکا در مراکش، مشاور کاخ سفید در امور خاورمیانه؛ سفیر فیلیپ کراولی، دستیارسابق وزیر امور خارجه آمریکا (۲۰۱۱-۲۰۰۹، سرهنگ وسلی مارتین، فرمانده سابق ضد تروریسم اتئلاف در عراق و فرمانده حفاظت آمریکا در اشرف؛ از ایتالیا: جولیو ماریا ترتزی، وزیرسابق خارجه (تا آوریل ۲۰۱۳)؛ لخو ویدال کوادراس، نایب رئیس سابق پارلمان اروپا و رئیس بنیاد در جستجوی عدالت؛ از کشورهای عربی شخصیتهایی چون سید احمد غزالی، نخست وزیر سابق الجزایر؛ محمد العریبی، وزیر خارجه سابق مصر و صالح قلاب، وزیر اطلاعات سابق اردن؛ از فرانسه:میشل آلیو ماری، نماینده فرانسه در پارلمان اروپا و وزیر سابق دفاع، وزیر دادگستری و وزیر کشور (۲۰۰۲-۲۰۱۱)، برنار کوشنر، وزیر خارجه سابق ؛سناتور آلن نری، ژان پیر بکه، عضو سابق شورای استان والدواز، از کلمبیا، اینگرید بتانکور، کاندیدای سابق ریاست جمهوری؛
 
 از مالدیو، انسیه احمد، معاون وزیر حقوق و برابری؛از هلند، ادریانوس ملکرت، رهبر سابق حزب کارگر و نماینده ویژه دبیرکل ملل متحد (۲۰۰۹-۲۰۱۱)؛ کیم کمپل، نخست وزیر سابق کانادا؛ ریتا زوسموت، رئیس پیشین مجلس فدرال آلمان، لیندا چاوز، رئیس سابق روابط عمومی کاخ سفید. فرانسیس تاونزند، مشاورسابق رئیس جمهور در امور امنیت داخلی و تروریسم (۲۰۰۴-۲۰۰۸)، میشل آلیو ماری،نماینده فرانسه در پارلمان اروپا وزیر دفاع سابق، وزیر دادگستری سابق و وزیر کشورسابق زابینه لوت هازر اشنارن برگر، وزیر سابق دادگستری آلمان، اینگرید.بتانکورد، کاندایدای سابق ریاست جمهوری کلمبیا، ماریا فرناندز دلا وگا، معاون سابق نخست وزیر اسپانیا، راما یاد ،مشاور سابق وزیرخارجه در امور حقوق بشر و معاون حزب رادیکال فرانسه؛مریدیت برگمن، از اعضای ارشد حزب کارگر استرالیا و رئیس سابق سنای این کشور و……..
 
 اما رجوی زنباره در اوج زرنگی از یک نفر سابق نام نبرده که من مجبورم اینجا آن را به لیست سابقون اضافه کنم که شوهر سابق مریم قجر در شوء ویلپنت شرکت داشته ! خخ
 
 
منبع: محمد رزاقی
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار روز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  فرانسه،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: رجوی، فرصتی طلبی که نان را به نرخ روز می خورد، محمد رزاقی، داعشی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی