نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394
بابا شیخ حسینی، دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران! در ایام برگزاری شوی مسخره ویلپنت که سالانه توسط مجاهدین با گردآوری سیاه پوستان و گرسنگان آفریقایی و برخی بازنشستگان پارلمانهای اروپا و کنگره آمریکا برگزار میگردد، "که البته خود ویلپنت و اهداف و انگیزه های برگزاری آن زیر علامت سوال است!" بابا شیخ که خود نان به نرخ روز خور و مواجب بگیر مجاهدین است برای اینکه از قافله عقب نماند...
عرصه فعالیت سیاسی مجاهدین و طفیلی هایی که خود را به آنها آویزان نموده اند در این ایام جای بسی تامل و واکاوی دارد که در این خصوص بد نیست نگاهی به بیانیه پر تب و تاب کاک بابا شیخ بی خانمان و آواره وطن بیاندازیم.

بابا شیخ حسینی، دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران! در ایام برگزاری شوی مسخره ویلپنت که سالانه توسط مجاهدین با گردآوری سیاه پوستان و گرسنگان آفریقایی و برخی بازنشستگان پارلمانهای اروپا و کنگره آمریکا برگزار میگردد، "که البته خود ویلپنت و اهداف و انگیزه های برگزاری آن زیر علامت سوال است!" بابا شیخ که خود نان به نرخ روز خور و مواجب بگیر مجاهدین است برای اینکه از قافله عقب نماند طی بیانیه ای کلمات و عباراتی بسا بزرگتر از دهانش را آزار داده که خود واژه ها و لغات اولین شاکیان وی می باشند.
«با درود بر مردم بپاخاسته کردستان ایران که 35سال در برابر رژیم ددمنش آخوندی به مبارزه ادامه داده‌اند، درود بر پیشمرگان سازمان خبات کردستان ایران که در حال حاضر در دو سنگر در مبارزه‌اند ...»

پاراگراف فوق آغازگر بیانیه بابا شیخ میباشد که اولاً خود را درجایگاه رهبر یک جنبش گسترده انقلابی، با پایگاه عظیم توده ای قرار داده و مردم ایران و پیشمرگان سازمان خویش را مخاطب قرار داده است، حال از خوانندگان این مطلب تقاضا می شود بیاییم در یک نظر سنجی منصفانه ببینیم آیا از منظر مردم ایران بابا شیخ چه محلی از اعراب دارد و چه کسی او را می شناسد و اگر هم عده ای بیانیه بابا شیخ را ببینند با خودشان فکر کنند که چه کسی برایشان پیام داده و خودش در چه جایگاهی می باشد.

مختصری به معرفی بابا شیخ بپردازیم.
باباشیخ حسینی که از اعوان و انصار شیخ عزالدین حسینی می باشد که در درگیری های مرزی کردستان ایران در سالهای بعد از انقلاب توسط نیروهای مسلح ایران از کشور رانده شده و راهی جز پناه بردن به عراق نداشت و در آن زمان چون بسیاری از گروهها ناگزیر به عراق پناه بردند دولت عراق بیشتر گروههایی را زیر پوشش و حمایت قرار میداد که خرده تشکیلات و نیرویی برای جاسوسی و عملیات تروریستی و آدم ربایی برای ارتش صدام را داشته باشند که در این زمینه بابا شیخ مفلوک را به ده راه نمیدادند اما سراغ خانه کدخدا را می گرفت!

مجاهدین اما در این دوران چون با حزب کردستان ایران در شورای موسوم به ملی مقاومت جدا شده بودند و ترکیبات قومی برایشان اهمیت داشت. از طرفی قوی ترین و متشکل ترین گروه مستقر در عراق بودند و استعداد خوبی برای همکاری با ارتش عراق را داشتند ناگزیر تعداد اندکی افراد رانده شده کرد بنام سازمان دهن پرکن خبات به رهبری بابا شیخ حسینی را زیر پوشش خود قرار دادند و بابا شیخ و همراهانش که فقط سیر کردن شکم و پوشش لباس و امرار معاش برایشان در صدر اولویت ها بود این ترحم مجاهدین را به فال نیک گرفتند و جیره خواری و مواجب بگیری مجاهدین را با جان و دل پذیرا شدند و این خلاصه ای از نام پر طمطراق "سازمان خباط کردستان ایران به رهبری کاک باباشیخ حسینی" بود.

سخنان مسعود رجوی در سال 78 در سالن موسوم به باقرزاده فلوجه موید این بیوگرافی از این سازمان و خود بابا شیخ می باشد که صد البته نگارنده بسیار محترمانه تر از شخص رجوی توضیح داد ه ام.

در قسمت دوم پاراگراف امّا،
«درود بر پیشمرگان سازمان خبات کردستان ایران که در حال حاضر در دو سنگر در مبارزه‌اند»

در خصوص پیشمرگان و سنگرهای مبارزه باید به صراحت بگویم که واقعیت این نیرو متشکل از سیزده خانواده هستند که تمام توانشان را برای سیرکردن شکمشان بکار می گیرند و الحق مبارزه سختی است و با وساطت و پا در میانی مجاهدین بین آنها و برخی نیروهای حاکم در کردستان عراق هماهنگ شده تا ماوایی برای سرپناه به آنها بدهند و فقط به زندگی بخور و نمیری اکتفا کنند و این است همان دو سنگر مبارزه: سنگر مبارزه برای سیرکردن شکم خود و خانواده شان و سنگری برای خوابیدن و گذران زندگی. حال باید از بابا شیخ سوال کرد که در پازل کنونی مبارزه و فعالیت سیاسی در کجا و با چه استعدادی قرار دارید و در خلال این حدود 30 سال بیلانی از مبارزات خود و سازمانتان را برای"همین توده مردم که تمام چشم امیدشان به شماست تا طلایه دارانشان نان مسکن آزادی را برایشان به ارمغان بیاورند!" ارائه دهید.

و در ادامه بیانیه این رهبر بلامنازع جنبش خلق کرد!؟
با آسمان و ریسمان بافتن چنگی به دامن خانم فریناز خسروانی زده که موضوع آن بقدری خاص و خانوادگی و اخلاقی بود که خانواده اش نیز زبان به اعتراف گشودند و همچنین با گنده گویی در مورد پرونده هسته ای ایران صحبت کرده که خیلی خیلی بیشتر از سواد دبستانی وی می باشد و در نهایت مدعی رهبری جنبش اعتراضی اصناف و برخی اقشارشده که همان معترضان مورد ادعایش صد بار جمهوری اسلامی را بر ضد انقلاب و جاسوسان مواجب بگیر ترجیح میدهند.

و در قسمت پایانی گویا مدعی مبارزه با داعش است که ارباب مورد ادعا و افتخارش یعنی مریم رجوی خود در آغوش و همکاسه داعش می باشد.
و باید به بابا شیخ و ارباب جاسوس و مزدورش گفت، لطفا محترمانه خفه شوید و نام مردم غیور و شرافتمند ایران را با دهان کثیفتان آلوده نکنید، شما را همان به که در آخور آمریکا و اسرائیل و اخیراً عربستان و قطر به نشخوار روزمرگی خویش بپردازید.
10 تیر 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  ایران ستیزی،  حامیان اجاره ای رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: بابا شیخ حسینی، کوری كه عصا کش کور دگر بود، خبات کردستان ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی