نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 11 تیر 1394
مجاهدین ضدخلق وسائل پارازیت پیچیده آمریکایی را وارد کرده و با استفاده از آنها به جان خانواده ها افتادند. پزشکان بر تاثیرات مخرب پخش این پارازیت ها با وسائل پیچیده امریکایی که در اختیار دشمنان خلق قرار داده شده است تاکید و آن را هم برای سلامتی خانواده ها و سلامتی ساكنان اشرف به شدت مضر اعلام كردند.

پارازیت، اشرف، مجاهدین ضد خلق، خانواده ها

از طرفی خانواده ها با نصب گونی، پتو، موكت در جلوی دستگاه پخش پارازیت تلاش می كردند به مقابله با آن برخیزند! ولی امواج مافوق صوت از پوست، گوشت و مغز استخوان می گذشت.


فرقه جنایتكار رجوی گذشته خود را از یاد برده و مثل كبك سر در برف فرو كرده، فكر می كند كسی او را نمی بیند! طبق معمول به خبرسازی، دروغپراكنی و پرونده سازی برای دیگران مشغول است.

رجوی در اقدامی پیشگیرانه به نصب دکل ارسال پارازیت در پادگان اشرف اقدام کرد تا هر چه بیشتر عناصر فریب خورده مستقر در این کمپ تروریستی را ایزوله کند.

فرقه رجوی پخش پارازیت مضر و خطرناك علیه خانواده هایی كه در اطراف زندان اشرف برای دیدن فرزندانشان انتظار می كشیدند را فراموش كرده است، اكنون پخش پارازیت در زندان گوهردشت كرج را سوژه خود قرار داده و می گوید «این پارازیتها سرطان زا است، سلامتی را به شدت به خطر انداخته موجب خشكی مخاط، دردهای عضلانی و سردردهای شدید، تاری چشم و تهوع و بی حسی مستمر رنج می شود.»

بنابرین پشت پرده حذف فیزیكی كه در واقع جنگ الكترونیك یا نوعی عملیات تروریستی رجوی علیه خانواده هاست افشاء می گردد؛ با این تفاوت كه پخش پارازیت توسط رجوی مشمول آعتراض، پیگیری و محاكمه نیست.
تاكنون آثار مخرب انتشار پارازیت از جمله «‌سرطان‌زا» بودن امواج پارازیت، را مورد تأیید قرار گرفته است.

چرا کسی در مورد نقض فاحش حقوق بشر در کمپ اشرف تحقیق نكرد؟

خانواده ها مجبور بودند با بکارگیری از بلندگو صدایشان را به گوش عزیزانشان برسانند. از طرفی سران فرقه بلندگوهای قوی و گوشخراشی را در اطراف و رو به داخل قرارگاه مستقر و سعی کردند با این بلندگوها جلوی رسیدن صدای خانواده ها به داخل را بگیرند.

بعد از مدتی شاهد بودیم که مجاهدین ضد خلق وسائل پارازیت پیچیده آمریکایی را وارد کرده و با استفاده از آنها به جان خانواده ها افتادند. پزشکان بر تاثیرات مخرب پخش این پارازیت ها با وسائل پیچیده امریکایی که در اختیار مجاهدین خلق قرار داده شده است تاکید و آن را هم برای سلامتی خانواده ها و سلامتی ساكنان اشرف به شدت مضر اعلام كردند.

سران فرقه مجاهدین ضدخلق با استقرار کامیونها و وسائل دیگر، وسائل پخش پارازیت خود را از نگاه دیگران مخفی نگه می داشتند، آنها از وسائل استتار و گونی و غیره برای استتار وسائل امریکایی پخش پارازیت استفاده می كردند.

پس از بررسی اثرات بیولوژیکی امواج رادیویی و میکروموج‌ها (پارازیت‌ها) معلوم شد که این امواج ضمن امکان ایجاد سرطان، تاثیرات منفی روی مغز و اعصاب، جنین و عقیم شدن مردان دارند.

بر اساس داده‌های سازمان بهداشت جهانی اثرات ناشی از این امواج بر روی بافت‌های زنده انسان‌ها به افزایش آمار مرگ و میر به ویژه در اثر سرطان و سکته‌های قلبی و مغزی و افزایش تحریکات و ناراحتی‌های عصبی منجر می‌شود.

امواج پارازیتی بدون ضرر وجود ندارد. قدرت باندهای پارازیتی ارسال شده بالاتر از قدرت میکروموج‌های ارسالی از ماهواره یعنی از 3500 مگاهرتس تا چند گیگاهرتس است.
باندهایی که بالاتر از 20 مگاهرتس تا 200 گیگاهرتس هستند بر روی بدن اثر می‌گذارند، اما بیشترین اثر مربوط به باندهای بالاتر از 300 مگاهرتس یعنی میکروموج‌ها و پارازیت‌ اندازهاست که چنین امواجی اگر دارای شدت و بسامد بالا باشند سلامتی انسان را به طور کلی مختل و عوارض مختلفی ایجاد می‌کنند.

هر چه این امواج مدت بیشتری با بدن برخورد داشته باشند خطرناک‌تر خواهند بود. از طرفی زمان برخورد این امواج هم آثار خاص خود را به دنبال دارد. همچنین تاثیر این امواج بر روی کودکان بیشتر از دیگر افراد جامعه است تا آنجا که کودکان خیلی زود به انواع بیماری‌ها مبتلا می‌شوند.

این امواج بر روی مردان نیز تاثیرات نامطلوبی دارد و آنها را عقیم می‌کند و از طرفی زنان باردار را گرفتار عوارض جبران‌ناپذیری می‌کند. تاثیرات آن در مراحل اولیه به خستگی مفرط و حالت گیجی منجر می‌شود.

برخورد این امواج با انسان و سایر موجودات باعث بروز اختلالات خونی می‌شود که در نهایت از عوامل بروز سرطان است به این ترتیب مهم‌ترین اثر پارازیت‌های پرقدرت، سرطان‌زا بودن آنهاست.

مهم‌ترین ضررهای پارازیت‌ها در هنگام ارسال تاثیرات بسیار منفی روی مغز و اعصاب، ایجاد سرطان در بافت‌های نرم بدن، تاثیر منفی روی جنین، عقیم شدن مردان، افزایش دمای بدن است.

رجوی فكر می كرد با پخش پارازیت مرگبار خانواده ها را از اطراف اشرف دور خواهد كرد، از طرفی خانواده ها با نصب گونی، پتو، موكت در جلوی دستگاه پخش پارازیت تلاش می كردند به مقابله با آن برخیزند! ولی امواج مافوق صوت از پوست، گوشت و مغز استخوان می گذشت.
رطب خورده، منع رطب نكند.
11 تیر 94طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  خیانت ،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: پخش پارازیت علیه خانواده ها، اشرف، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی