نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 12 تیر 1394
ای عزیزتر از جانم، مادرت و همه اعضای خانواده را بیش از این چشم انتظار نگذار به رجوی پلید خود فروخته نه بگو و خود را از زندان ذهنی و جسمی رجوی نجات بده، خودت را به نیروهای عراقی برسان تا در اولین فرصت مثل عبدالکریم ابراهیمی و سید علیرضا حسینی که هم اکنون در اروپا در بهترین موقعیت زندگی بسر می برند پا به دنیای آزاد بگذاری و طعم شیرین زندگی را بچشی، برای شنیدن رهاییت از چنگال رجوی خائن لحظه شماری می کنیم ...

نامه خانواده علی مهدوی از استان ایلام
برادر جان سلام ، من برادرت محمدعلی هستم ، در این لحظه که می نویسم قلبم مملو از شادی است.
 نامه را با سلام شروع می کنم، سلامی که در این سال ها بارها و بارها تکرار شده و هیچ علیکی در جواب آن شنیده نشد. سلامی که اکنون امیدوارانه منتظر جوابش هستیم و خوشحالیم که شاید یک در صد امکان خواندن آن را داشته باشید.
برادر جانم، عزیزم، مونس و همصحبت، همبازی دوران کودکیم، نمی دانم چگونه احساسم را بیان کنم و آنچه را که در درونم می گذرد برروی این صفحه بنگارم تا بدانی که بدون تو بر من و دیگر اعضای خانواده چه می گذرد.
برادرجانم دوست دارم یک بار دیگر دستانت را در دستم بگذارم و خیره به چشمان سبزت شوم، یادت هست همیشه می گفتم کاش چشمان تو را داشتم. علی جان، سال هاست که رفته ای و ما را تنها گذاشته ای، داغی بزرگ، غمی به وسعت آسمان، دلتنگی های بی پایان برای ما مانده و چشم انتظاری هایمان، به امید روزی که دوباره تو را ببینیم و تو را محکم در آغوش بگیریم و به خاطر سال های دوریمان یک دل سیر گریه کنیم و با هم اشک بریزیم.
آخر دیگه خسته شدیم از تنهایی و گریه کردن و یک گوشه نشستن، نمی دانی این سال ها به ما چقدر سخت گذشت، غم نبودن تو همواره از چهره ما فریاد می کشد. مادرمان هر روز گریه می کند و چشم به در که شاید روزی تو از راه بیایی تو را در آغوش بگیرد، هر چند که الآن صبرش تمام شده و کارش از چشم دوختن به در گذشته.
 برادرجان ، می دانی که مادر تحمل نکرد و بارها همراه من به پشت سیاج های سر به فلک کشیده سازمان آمد به امید این که پسرش را ببیند اما چه سود از پشت سیم های خاردار جایی که پسرش، جگر گوشه اش هست را تماشا کند و حسرت این که ای کاش پسرم را می دیدم تنها سوغات مادر بود برای خانواده.
برادر جانم ، بچگی هایمان یادش بخیر که چه لحظاتی را با هم داشتیم افسوس که آن زمان گذشت و فقط تصویرش که زیباست در خاطرمان ماند و تیپ و قیافه ای که از تو در ذهنمان نقش بسته ، دوست نداریم هر گز چیزی غیر از آنچه در ذهنمان هست ببینیم.
 خیلی سال ها گذشته که رفته ای و خبری از تو نداریم. من، کبری، زیبا، محسن همه ازدواج کردیم ای کاش تو بودی جمع خانواده ی ما کامل می شد. نمی دانی چقدر دوست داشتم در روزعروسی در کنارم می بودی، هنگام به دنیا آمدن پسرانم ( حسین و حسام ) تو هم می بودی، برادر عزیزم، ارغوان را به یاد می آوری آن موقع دختر بچه ای 8 ماهه بود. یادت هست چقدر برایش بازی می کردی یادت هست اولین حرفی که زد (جوجو) بود و من و تو کلی برایش ذوق کردیم الآن برای خودش خانمی شده و هر وقت عکس هایت نگاه می کند می گوید ای کاش این عموی خوش تیپم روز عروسیم پیشم می بود تا با افتخار بگویم ببینید چه عمویی دارم.
ای عزیزتر از جانم ، مادرت و همه اعضای خانواده را بیش از این چشم انتظار نگذار به رجوی پلید خود فروخته نه بگو و همانطور که دوستانت فرار موفق داشتند و خود را از زندان ذهنی و جسمی رجوی نجات بده از هر راهی که می دانی و می توانی خودت را به نیروهای عراقی برسان تا در اولین فرصت مثل عبدالکریم ابراهیمی و سید علیرضا حسینی که هم اکنون در اروپا در بهترین موقعیت زندگی بسر می برند پا به دنیای آزاد بگذاری و طعم شیرین زندگی را بچشی، برای شنیدن رهاییت از چنگال رجوی خائن لحظه شماری می کنیم.
به امید دیدار


نامه خانواده علی مهدوی از استان ایلام

نامه خانواده علی مهدوی از استان ایلام

نوید رهایی
1394/04/11
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  ایلام،  استان ها،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: نامه خانواده علی مهدوی از استان ایلام، عبدالکریم ابراهیمی، سید علیرضا حسینی، انجمن نجات مرکز ایلام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی