نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرمان عروس هزار داماد به منافقین: زیاد مقابل کوبورگ آفتابی نشوید!

مهره های منافقین که در ادوار قبلی مذاکرات هسته ای با تعدادی انگشت شمار، ولی به صورت مستمر در مقابل هتل کوبورگ حضور پیدا می کردند، تا این لحظه حضوری در محل مذاکرات هسته ای نداشته اند.
سرکرده گروهک تروریستی منافقین به معدود هواداران خود دستور داده است که به دلیل برخی ملاحظات امنیتی و ضایع شدن چند باره در دوره های پیشین مذاکرات، حضور پررنگی در مقابل هتل محل برگزاری مذاکرت هسته ای ایران و اعضای ۱+۵ نداشته باشند.

مهره های منافقین که در ادوار قبلی مذاکرات هسته ای با تعدادی انگشت شمار، ولی به صورت مستمر در مقابل هتل کوبورگ حضور پیدا می کردند، تا این لحظه که ۹ روز از مذاکرات می گذرد،  حضوری در محل مذاکرات هسته ای نداشته اند.

یک منبع آگاه در این خصوص اعلام کرد که برگزاری دادگاه مهدی ابریشم چی یکی از سرکردگان مهم گروهک تروریستی منافقین به جرم فساد و پولشویی، قرار گرفتن مجدد منافقین در لیست گروه های تروریستی اروپا و ایجاد محدودیت های امنیتی تازه برای مهره های نفاق سبب شده است  تا مریم رجوی به مهره های انگشت شمار خود فرمان عقبگرد دهد. وی از اعضای گروهک نفاق خواسته است تا این بار بر خلاف دفعات گذشته خود را  کمتر در معرض دید دوربین های تلویزیونی یا پلیس اتریش قرار دهند.

بر این اساس؛ البته ممکن است تنها در روز پایانی مذاکرات، منافقین تجمعی بی سر و صدا و چند نفره در مقابل هتل کوبورگ داشته باشند تا مثلا مانع از انعکاس وضعیت آشفته و رو به اضمحلال درونی خود شوند.

علاوه بر این موارد، دو گزارش دروغین اخیر منافقین در خصوص فعالیت های هسته ای ایران که حتی از سوی منابع رسمی غربی نیز تکذیب شد، منجر به انزوای بیشتر اعضای گروهک نفاق در بین حامیان غربی آنها شده است.
منبع: مهر
1394/04/14طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  اشرف نیوز، 
برچسب ها: منافقین، کوبورگ، مریم رجوی، وین، هسته ای،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی