نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نام و نشان خانواده-ها و حضور آنها تأثیرگذار است، بی سبب نیست که رجوی تحت هیچ شرایطی حاضر نیست خانواده ها با ساکنان لیبرتی و فرزندانشان ملاقات کنندT چون می داند کلید رهایی اسرای فرقه جهنمی رجوی در دست خانواده است.
یکی از شروط رجوی برای ترک انتقال ساکنان اشرف به لیبرتی، جلوگیری از حضور خانواده ها در اطراف کمپ لیبرتی، تقاضا و تحصن آنها برای ملاقات با فرزندانشان بود؛ چون رجوی با عوارض ملاقات، عواقب دیدار و تأثیر عاطفی خانواده بر افراد آشناست و خوب می داند که یک ملاقات و دیدار چند دقیقه های به ریزش نیروها، فرار و جدایی زودهنگام اعضاءِ می انجامد.
رجوی بارها اعلام کرده که خانواده عامل بریدن افراد از فرقه است، زیر پای افراد را خالی می کند، موجب تشدید انگیز فرار و جدایی می شود، نقش مؤثری در تمرد، سرپیچی، مسئله دار شدن اعضاءِ دارند؛ پس وحشت رجوی از حضور خانواده ها در اشرف و بازگشت مجددشان به اطراف کمپ لیبرتی بی علت نیست، به همین دلیل دستور اکید داده است که زندانبانان لیبرتی خانواده ها را سنگباران و به مقابله با آنها برخیزند.

حمله وحشیانه تیم های تروریستی رجوی به آقای مصطفی محمدی و دخترش به همراه وکیل او در اورسوراواز پاریس در راستای خانواده ستیزی رجوی صورت گرفت؛ چون آقای محمدی تقاضای ملاقات با دخترش سمیه محمدی را کرده بود.

این روزها بازگشت و تحصن خانواده ها در درب لیبرتی در صدر اخبار فضای مجازی قرار گرفته، خانواده هایی که خود را به کمپ لیبرتی رسانده اند، مصمم و استوار درخواست ملاقات با عزیزانشان را دارند، واکنش تند سران فرقه نشان از تأثیر حضور مجدد خانواده ها بر ساکنان لیبرتی دارد.

افشاگری افرادی که اخیراً موفق به فرار از لیبرتی شده اند، نشان می دهد که حضور خانواده ها با استقبال و خوشحالی زندانیان گرفتار در چنگال رجوی مواجه شده است، یکی از افرادی که موفق به فرار و جدایی از فرقه شد، فرزند خانواده ای است که اخیراً در جلوی درب لیبرتی تحصن کرد.

در چنین شرایطی رجوی چاره ای جز تسلیم در برابر خواست به حق، طبیعی و قانونی خانواده ها را ندارد، حتی اگر با سماجت، کارشکنی عواطف انسانی را سرکوب کند، باز نمی تواند جلوی فرار نیروها از فرقه را بگیرد. نام و نشان خانواده ها و حضور آنها تأثیرگذار است، بی سبب نیست که رجوی تحت هیچ شرایطی حاضر نیست خانواده ها با ساکنان لیبرتی و فرزندانشان ملاقات کنند.

تلاش خانواده هایی که رنج سفر و خطر حضور در عراق را به جان می خرند، قابل تحسین و قدردانی است. چه بسیارند پدران پیر و مادران چشم انتظاری که برای ملاقات و نجات فرزندانشان آرامش و قرار را از رجوی سلب کرده و لحظه ای او را به حال زارش نمی گذارند. چون جستجوی گمشده، دیدار با عزیزانشان حق طبیعی، قانونی و خدادادی آنهاست.

رجوی با تبلیغات دروغ و ترفندهای فریبنده جوانان و سرپرستان خانواده ها را به کام خود کشاند، سالهاست که اسرا را به استثمار کشید، حقوق آنها را نقض نموده و حاضر نیست بردگان فرقه را آزاد و رها نماید، چون می داند کلید رهایی اسرای فرقه جهنمی رجوی در دست خانواده است.
1394/04/18طبقه بندی: آرشیو 1394،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: خانواده، فرقه رجوی، رهایی، اشرف لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی