نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... عقل گوید شش جهت حدست و بیرون راه نیست --- عشق گوید راه هست و رفته ام من بارها.. حتما به شما نگفته اند اما در بحبوحة همین شعارهای حاضر حاضر نزدیک به هفتاد نفر از دوستانتان توانسته اند از اشرف فرار کنند که بسیاری از آنها الان در اروپا راه زندگی شخصی خود را پیدا کرده اند ، بین آنها از زنان اسیر که شورای رهبری هم بوده اند تا عضوقدیمی و جدید با همه شرایط جسمی و سنی وجود داشته که نشان میدهد خواستن توانستن است و علیرغم بگیر و ببندها و محدودیت ها ی سازمان راه فرار هعست . البته اگر تا قبل از دیر شدن فکر کنید و بجنبید.. ای مرغک رام گشته در دام برخیز که دام را گسستند/ پر میزن و در سپهر بخرام کز پر شکن تو، پر شکستند ...

 

                                  

 

سلام بردوستان و همزنجیرهای سابقم، من بهزاد علیشاهی هستم و میخواهم با شما صحبت کنم چرا که میترسم ،نگویم و نگفته بماند و دیر شود ، همه ما میترسیم که دیر شود اینهمه صدا و فریاد ، اینهمه خانواده ها وحرفها و ناله ها و جیغ هایشان برای این است که میترسند ومیترسیم دیر شود ؛ یک لحظه فکر کن میدانم نمیگذارند فکر کنی ، قبل از خواب ، حین غذا ، موقع پست ؛ فکر کن ! وقت وقت دیر شدن است باید ترسید،.

 

هر گه که ابر دیدم و باران، دلم طپید- - - ز اندوه دیر گشتن اندود بام خویش

 

ای اشرف نشینان ای اسیران سازمان به خود آئید زود باشید که خیلی زود دیر میشود؛

 

خبر دارید که هفت سال است صدام حسین سرنگون شده؟ ،خبر دارید که هفت سال است مسعود رجوی دیده نشده ؟ خبر دارید که هفت سال است که مریم و بسیاری از مسئولین بالای سازمان اشرف را ترک کرده و دیگر به اشرف برنگشته اند ؟ خبر دارید که تعدادی از مسئولینی که در اشرف هستند وقت فرار پیدا نکردند ، هفت سال است که حسرت میخورند؟ خبر دارید که همین حسرت به دلها میخواهند شما را به کشتن بدهند تا مبادا دست قانون به اشرف برسد و مجبور به پاسخگویی شوند ؟ خبر دارید که شما گوشت دم توپ شده اید برای بقای این فرقه ؟

 

از شما میپرسم !

 

برای چه در اشرف مانده اید ؟ مانده اید که با رژیم بجنگید ؟ با کدام سلاح ؟با کدام حامی؟ از کدام مرز؟ با کدام توان؟ مگر آنروزها که من با شما در اشرف بودم و سلاح داشتیم و تانک و توپ و خمپاره داشتیم و صدام به ما تی 72 میداد و مرز برایمان باز میکرد هلی کوپترهایش را میفرستاد و ما هم ده ،پانزده سال شاید هم بیشتر جوانتر بودیم و آموزش دیده و بسیاری دیگر هم با ما بودند ، چه کردیم و چه شد؟ کجا را گرفتیم ؟ کدام آزادی را برای مردم به ارمغان بردیم ؟ چقدر پیشرفت داشیتم؟ آنهمه کشته و خون و رنج جز برای صدام و مسعود رجوی برای چه کس دیگری فایده داشت ؟ از آنهمه حمله به مرز و مرزداران جز تنفر مردم چه حاصل کردیم ؟ اینهمه که در عراق ماندیم چه حاصلمان شد ؟ چه آموختیم ؟ آموزش تانک و توپی که دیگر به کار نمیاید؟ کدام علم و سواد را کسب کردیم ؟ به کجا رسیدیم ؟ برای مردم و خلق قهرمان چه حاصل کردیم ؟سی و چند سال برای ارضای شهوت قدرت خواهی مسعود رجوی فریاد زدیم که امسال سال آخره، چه شد ؟ بقول بابا طاهر

 

بدل چون یادم از بوم و بر آیو---سر شگم بیخود از چشم تر آیو

 

از آن ترسم من بر گشته دوران--- که عمرم در غریبی بر سر آیو

 

حالا که صدام را نداریم توپ و تانک و تی 72 و نیروی جوانی را نداریم ،مرز نداریم ، مانده اید در اشرف چه کار؟ خود سازمان میگوید در عراق پناهنده ایم ، مگر ما و شمابه عراق آمده بودیم برای پناهندگی ؟ مگر عراق جای پناهنده شدن است ؟ جای بهتری نیست ؟ راستی از مسئولین نپرسیدید که ارتش آزادیبخش ملی ایران چه شد؟ مگر مسعود نمیگفت که ارتش‌ آزادیبخش و شورای مقاومت دو بال سازمان هستند برای به قدرت رسیدن ؟ بال ارتش که شکسته و بال شورا هم اگر بر فرض بال باشد.

 

مرغ یک‌پر زود افتد سرنگون باز بر پرد دو گامی یا فزون

 

افت خیزان می‌رود مرغ گمان با یکی پر بر امید آشیان

 

فکر کنید دوستانم فکر کنید منطقی نیست که اشرف نقطه استراتژیک جهان باشد! منطقی نیست که بیهوده عمر هدر دهید! منطقی نیست که سرنوشت خود را به دست مطامع فرقه بسپارید . نگذارید شما را با احساساتتان به بازی بگیرند با تعهد و شعار و خون شهدا و شرف و شور و چیزهایی که رهبری سازمان نه خودش دارد و نه برای هیچکدامشان ارزشی قائل است . آنها که دستشان به خون آلوده است باید برای بقای اشرف گلو پاره کنند اما شما چرا باید آلوده جنایات کسانی باشید که خود قربانیان آنهائید؟

 

از این دنیای بی حاصل چه حاصل مشو آلوده و آسوده بگذر

 

اینهمه کشته در اشرف از خودسوزی تا مرگ مشکوک و دق مرگ شدن و به کشتن دادن کافی نیست که بفهمید در اشرف کسی با جمهوری اسلامی درگیر نیست و همه با خودشان ومطامع فرقه درگیرند .

 

اگر فکر کردید و بعد فهمیدید که اشرف بیهوده ترین جای جهان است برای ماندن ، ممکن است آنوقت بترسید و فکر کنید که از این حصار ایدئولوژی و روحی و جسمی نمیشود خارج شد و راه نیست ؟

 

عقل گوید شش جهت حدست و بیرون راه نیست --- عشق گوید راه هست و رفته ام من بارها

 

حتما به شما نگفته اند اما در بحبوحة همین شعارهای حاضر حاضر نزدیک به هفتاد نفر از دوستانتان توانسته اند از اشرف فرار کنند که بسیاری از آنها الان در اروپا راه زندگی شخصی خود را پیدا کرده اند ، بین آنها از زنان اسیر که شورای رهبری هم بوده اند تا عضوقدیمی و جدید با همه شرایط جسمی و سنی وجود داشته که نشان میدهد خواستن توانستن است و علیرغم بگیر و ببندها و محدودیت ها ی سازمان راه فرار هعست . البته اگر تا قبل از دیر شدن فکر کنید و بجنبید.

 

ای مرغک رام گشته در دام برخیز که دام را گسستند

 

پر میزن و در سپهر بخرام کز پر شکن تو، پر شکستند

 

بس چون تو، پرندگان گمنام جستند ره خلاص و جستند

 

با کوشش و سعی خود، سرانجام در گوشهٔ عافیت نشستند

 

کوشنده همیشه رستگار است

 

خوش صبحدمی، اگر توانی بر دامن مرغزار بنشین

 

چون در ره دور، دیر مانی بال و پر تو، کنند خونین

 

گر رسم و ره فرار دانی چون فتنه رسد، تو رخت بر چین

 

این نکته، چو درس زندگانی آویزهٔ گوش کن، که پروین

 

در دوستی تو پایدار است

 

این نصیحت را هم از پروین اعتصامی آویزه گوش کنید

 

موفق ،شاد و پیروز باشید

........................................................

بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، پانزدهم اوت 2011
طبقه بندی: آقای بهزاد علیشاهی،  پیام به اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: پیام، اسرای اشرف، علیشاهی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی