نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 28 تیر 1394
 شبکه های اجتماعی بالاخص فیس بوک یکی از محل های حضور فعال رابطین منافقین،با پوشش ها و اکانت های جعلی زیاد است که اغلب بدنبال طعمه ای مناسب جهت بهره برداری و به اصطلاح سوار شدن بر افراد می گردند.
افشای کانال جاسوسی منافقین


تمرکز اعضای باقیمانده گروهک تروریستی منافقین بر جاسوسی از درون ایران موجب شده است تا از محملی برای این مسئله سو استفاده شود.

 شبکه های اجتماعی بالاخص فیس بوک یکی از محل های حضور فعال رابطین منافقین،با پوشش ها و اکانت های جعلی زیاد است که اغلب بدنبال طعمه ای مناسب جهت بهره برداری و به اصطلاح سوار شدن بر افراد می گردند.

شیوه عمده رابطین منافقین در شبکه های اجتماعی بدین گونه است که پس از مدتی سعی می شود که افراد مرتبط به منابعی دائمی برای تولید اخبار ایشان تبدیل شوند و هر گاه زمینه ی آماده ای پیدا شد، ایشان را به عنوان "جاسوس خبرنگار" برای یکی از سایت های پوششی شان انتخاب می نمایند.

اغلب افرادی هم که در این راستا قصد می کنند از رابطین نفاق جداشوند با این مسئله روبرو می گردند که توسط همین رابطین به دستگاه های امنیتی ایران معرفی شده و ترسی وهم آلود را برای آنها جهت جاسوسی به وجود می آورند.

نکته جالب توجه این است که منافقین هر چند وقت یک بار پس از لو رفتن ماهیت پوششی سایت های جاسوسی شان،بلافاصله سایت های دیگری برای ادامه راه جاسوس خبرنگاری ایجاد می کنند،سایت "آژانس ایران خبر" از جمله سایت های سازمان بود که در سال ۸۸ در ازای ماهیانه چند خبر به جاسوس خبرنگارهای خود مبالغی را پرداخت می کرد،که پس از اطلاع رسانی درباره آن به سرعت تعطیل شد.

حال قصد داریم ضمن افشای ماهیت یکی از رابطین منافقین،یکی از سایت هایی که منبع جاسوس خبرنگارهای ایشان است را نمایان کنیم.

اکانت "koshyar tolu" یکی از سرپل های ارتباطی منافقین در فیس بوک است که ضمن ارتباطگیری با افراد،آنها را برای امر جاسوس خبرنگاری با یکی از سایت های پوششی منافقین وصل می نماید.

وی افرادی را که در شبکه های اجتماعی به تور می اندازد به سایت "ایران کارگر" که به بهانه‌ی پوشش اخبار مربوط به کارگران با ژست های کمونیستی فعالیت دارد وصل می کند.

منافقین در ارتباط با افراد،جهت ایجاد انگیزه و بهره گیری در فضای جاسوس خبرنگاری دسترسی های محدودی برای بارگزاری اخبار به افراد می دهد تا بنحوی مرتبطین را درگیر و دست اندرکار امور گرداندن سایت پوششی شان قلمداد کند.

گفتنی است افرادی که به هر بهانه ای تا کنون با چنین اکانت و سایتی از منافقین ارتباط داشته اند بهتر است هر چه سریعتر خود را از دام های تروریست هایی که دستشان به خون هزاران ایرانی آغشته است برهانند.
 
دیده بان
28 تیر 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  پرونده،  جاسوسی، 
برچسب ها: افشای کانال جاسوسی منافقین، koshyar tolu، فیس بوک، آژانس ایران خبر، ایران کارگر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی