نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 پشت پرده شوی تفریحی تبلیغاتی مریم رجوی در ویلپنت پاریس

با توجه به سوابق سیاه فرقه رجوی و تنفر و بیزاری مردم ایران به ویژه ایرانیان خارج از کشور از این گروه، هیچ ایرانی حاضر نیست ننگ همکاری و همراهی با منافقین ضد خلق را بپذیرد.

فرقه تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق، به مناسبت سالگرد یادآوری و سرآغاز خشونت و ترور در ایران با تشکیل تجمعی از ملیت های مختلف جهان، شوی تفریحی تبلیغاتی مریم در ویلپنت پاریس را برگزار می کند.
با توجه به سوابق سیاه فرقه رجوی و تنفر و بیزاری مردم ایران به ویژه ایرانیان خارج از کشور از این گروه، هیچ ایرانی حاضر نیست ننگ همکاری و همراهی با منافقین ضد خلق را بپذیرد.

با توجه به اینكه فرقه رجوی فاقد پایگاه اجتماعی و محبوبیت در بین مردم ایران است، لذا برای هر تجمعی ناچار است به هوادار نمایان کرایه ای و حامیان اجاره ای روی آورد و بازنشستگان سیاسی از اروپا تا آمریکا را با دادن پول و پارتی به دور خود جمع کند. شوی ویلپنت آئینه تمام نمای وضعیت حاد و اوضاع وخیم فرقه رجوی در خارج از کشور است.

رجوی مجبور است سیاهان آفریقایی، گدایان و کارتن خواب های آمریکایی، مهاجران افغانی، دانشجویان لهستانی، کارگران چینی و خلاصه هر قوم و ملیتی را که در جستجوی لقمه ای نان و مشتی دلار است، به خدمت بگیرد تا تجمعی در ویلپنت برپا نماید. هزینه نجومی از جذب تا عیاشی شرکت کنندگان در اورسوراواز پاریس تماماً از کیسه رجوی شاه مهره خیانت و جاسوسی تهیه و تأمین می شود. به نظر آورید فرقه رجوی برای جمع آوری مخارج شوی ویلپنت چقدر و چند سال برای بیگانگان باید مزدوری کند و وطن فروشی نماید.

و اما به قمستی از مصاحبه، اعتراف شرکت کنندگان توجه کنید که گفته اند:
- «مالابایا» اهل آفریقای جنوبی که در مراسم منافقین در پاریس شرکت کرده بود، گفت: امروز همچون گذشته برای یافتن لقمه نانی در مقابل «گرانت سنترال» مشغول گدایی بودم، دو نفر به من مراجعه کردند و گفتند اگر چند ساعت با گروه ما همراه شوید و در مقابل سازمان ملل با تکان دادن این پرچم‌ها شعار بدهید، 20 دلار و یک وعده نهار به شما خواهیم داد، من هم با خوشحالی پذیرفتم.
این پیرزن سالخورده گفت: آنها به من گفتند ما یک گروه حقوق بشری هستیم و تلاش‌های ما در راه احترام به انسان‌هایی مثل شما است که هیچ سرپناه و کسی را ندارند.

- باب فیلنر شهردار سن ‌دیگو بعد از اینكه فهمید در تور فرقه تروریستی و بدنام مجاهدین افتاده است گفت: تمام هزینه‌های سفر خود را به این گروه که حدود ۱۰ هزار دلار بوده را به آنها پس خواهد.

- در مراسم امسال ویلپنت پاریس، تعدادی جوان فرانسوی شرکت کرده که یکی از آنها به ساخت گزارشی تصویری از این مراسم پرداخته‌ است. در این فیلم کوتاه، گوینده به ملیت شرکت کنندگان در این مراسم اشاره می‌کند و اکثریت آنها را که از کشورهای لهستان، اکراین، آلمان، آفریقا و... به این مراسم آمده اند، آنها هیچ اطلاعی از ماهیت مراسم ندارند و در برابر این گروه کاملاً بی ‌تفاوت بوده و فقط به انگیزه دریافت پول در این مراسم شرکت کرده‌اند.
این جوان فرانسوی در قسمتی از مستند خود اعتراض عده‌ای از شرکت کنندگان در این مراسم را نیز به تصویر می‌کشد که در لحظه‌ای مناسب که سالن به حالت سکوت فرو رفته خطاب به مریم رجوی فریاد زدند: «دروغ گو، اینجا یک فرقه است، اینها تروریست هستند.»

- معترضین به نشست ویلپنت: «یک عده شهروند فرانسوی هستیم، فرانسوی‌هایی که هوشیار هستیم و حاضر نیستیم در خاک ما فرقه‌ای بتواند فعالیتی انجام بدهد، این فرقه زمانی که ما خوابیم، بیدار و در حال رشد است.» معترضین مراسم در آخرین لحظات بروشورهایی را به میان جمعیت حاضر پرتاب کردند که بر روی برخی از آنها تصویری از خودسوزی اعضای منافقین در پاریس چاپ شده بود.

- پیرزن دیگری که عکسی در دست داشت، گفت: من کاری به این مسائل ندارم، تنها به فکر گرفتن 20 دلار و صرف یک وعده غذای خوب بعد از چند روز گرسنگی هستم. من گدایی هستم که شب‌ها در گرانت سنترال می‌خوابم (ترمینال مرکزی قطار شهری و متروی نیویورک) و روزها به کار گدایی مشغولم و اگر کسی به من پول بدهد هر کاری که بتوانم، انجام می‌ دهم.

- «خانم نجات بوبكر» نماینده پارلمان فلسطین در مراسم منافقین در ویلپنت پاریس پس از بازگشت به فلسطین در مصاحبه‌ای با روزنامه «القدس العربی» گفته است:«نماینده مجاهدین (منافقین) در فرانسه با من تماس گرفت و گفت یك مراسم در پاریس داریم كه می خواهیم شما هم در آن شركت كنید.»

- روزنامه فرانسوی لوموند در گزارشی از این تجمع نوشت: در تجمع ویلپنت، اعضای گروه مجاهدین از سراسر اروپا آمده بودند و همچنین مهاجرین روس و لهستانی تبار با استفاده از سفر رایگان با اتوبوس از آلمان در این تجمع ویلپنت حضور یافتند تا برای مریم رجوی كف بزنند.

- کرد‌های عراقی كه از سوئد به ویلپنت آمده بودند: ما از سوئد آمده ایم ، افراد رجوی گفتند ۴ روز شما رو به پاریس می‌بریم و تنها یک بعدازظهر با ما در یک مراسم هستید و بعد آزاد هستید هرجا می‌خواهید بروید و رفت و برگشت و هتل و غذا و سایر امکانات از طرف ما با عرب‌ها حرف زدیم یکی‌ از آنها گفت من از دانمارک اومدم. خلاصه ترک‌ها و آفریقایی‌ها هم همین شرایط را داشتند.

آلینا آلیمکووا، تبعه قرقیزی که مدتی را به عنوان خبرنگار آزاد با سرویس قرقیزی رادیو آزادی همکاری کرده به تازگی سفری به پاریس داشته است، می ‌گوید که روزی اتفاقی با یک آگهی رو به رو شده که به گفته او کلیدی بود برای سفرش به پاریس. شهر رویاهای آلینا، آنهم با قیمتی باور نکردنی برای یک دختر دانشجو، بلیت رفت و برگشت، یک هفته اقامت در هتل چهار ستاره همراه با صبحانه؛ «اساساً آنهایی که به این سفر آمده بودند همه شیفته قیمت پایین این سفر شده بودند. این که می‌شد حدود 35 یورو معادل 46 دلار بدهی و مدتی را در پاریس بمانی. من آنجا جوان‌هایی را از روسیه، جمهوری چک، اوکراین و آسیای میانه دیدم.»
آلینا مانند بسیاری از دانشجویان و جوانان دیگر ایمیلی برای برگزارکننده تور فرستاد، اما خودش می ‌گوید همان جا پی برده که باید کاسه‌ای زیر نیم ‌کاسه باشد.

- اتباع افغانی در شوی ویلپنت: همزمان با تجمع گروهک تروریستی منافقین در «ویلپنت» پاریس، یك تبعه افغان که نجیب نام داشت، در ازای گرفتن 70 یورو در این مراسم شرکت کرده بود و به علت مستی در پایان تجمع گروهک تروریستی منافقین به زیر اتوبوسی که نقل و انتقال افراد این گروهک تروریستی را بر عهده داشت، می ‌رود و درجا کشته می ‌شود. عموی این فرد که در پاریس اقامت دارد، می ‌خواهد علیه منافقین و برگزار کنندگان این تجمع شکایت کند.

مه ‌لقا فخرآور، خواهر امیرعباس فخرآور و از عناصر سلطنت‌طلب در صفحه ‌فیس‌بوکش، نشست منافقین را در پاریس ساختگی و جعلی عنوان کرد و گفت: آنها نتوانستند کسی را به تجمع بکشانند «در عوض چند هزار لهستانی، افغانی و عرب و رنگین ‌پوست را از کشورهای مختلف با ترفند مسافرت مجانی به محل کشانیدند تا سیاهی‌ لشکر تهیه کنند.»

- اکثر نفراتی که سخنرانی می‌کنند آمریکایی و اروپایی و از نمایندگان و شهرداران سابق هستند که در سال‌های قبل هم حاضر بودند، فقط قیمت‌ها پرداختی به ایشان کمی فرق کرده و نوع سرویسی که برای جمع کردن افراد مطرح می‌کنند تفاوت داشته است.

1394/04/29

طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  فرانسه،  لیبرت نیوز،  پرونده، 
برچسب ها: ویلپنت، فرانسه منافقین، شوی ویلپنت، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی