نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 تیر 1394
فروغ جاویدانی که رجوی از آن خبر می داد، خیلی زود به غروب جاویدانش در عرصه سیاسی، نظامی و مبارزه ختم شد. در حضیض ذلت و خواری مطلق مجبور به شکست و عقب نشینی شد. شکستی که نتیجه مقاومت و دفاع حداکثر مردم ایران بود، همان مردمی که رجوی وعده استقبال و جشن گرفتن آنها را می داد. معلوم گردید که فرقه ضد بشری مجاهدین کوچکترین پایگاه و جایگاهی در بین مردم ایران ندارد ...
به دنبال پذیرش قطعنامه 598 و توافق آتش بس بین ایران و عراق، فرقه تروریستی و ایران ستیز رجوی(منافقین)، سرمست از حمایت های سیاسی، مالی و نظامی رژیم بعث عراق و حامیان منطقه، در اوج خودبزرگ بینی كاذب و غرورباطل عنان درك و فهم واعیت را از دست داد.

رجوی در رأس فرقه و فرماندهی مینی ارتش آزادیبخش (ارتش خصوصی صدام) عقل و دین باخته خود را در چند قدمی تهران می دید و به خیال باطلش فکر می کرد با جرقه و جهشی چند روزه می تواند از اشرف تا تهران را پشت سر گذارد، فكر می كرد مردم ایران با آتش و اسپند به پیشتاز او و ماشین جنگی تروریستی اش خواهند آمد و بارانی از نقل و نبات و شیرینی بر سر نیروهایش خواهند بارید، ولی همه آنچه رجوی در ذهن باطلش می پروراند و خواب های پنبه دانه ای او همه نقش برآب شدند.

هر چند در تاریکی شب و زیر سایه و حمایت آتش ارتش صدام تا چهار زبر تاخت و جنایات آفرید ولی به محض حضور نیروهای مردمی آنچنان زمینگیر و گرفتار طوفان بلا گردید که چهار جهت اصلی بر او بسته و به سقوط و غروب جاویدان گرفتار آمد.

آری، عملیات احمقانه فروغ، به دروغ و سقوط انجامید، فتح سه روزه تهران به مراسم شب سوم و هفتم و ختم نظامی و بلند پروازی های پوچ رجوی انجامید، ارتش پوشالی و عاریه ای صدام به چنان شکست عظیمی گرفتار شد که در طول تاریخ بی سابقه و نظیر است.

بار کج به منزل نرسید، کشتی جنگ، ترور و خیانتكار رجوی در بدو راه به گل نشست و گرفتار باتلاق بلا گردید. صدها نفر از مردان و زنان بیچاره از افراد مسئله دار، ناراضی، مخالفان رجوی تا دختران و پسرانی که با عجله از اروپا به عراق و اشرف آمده بودند، در آتش رجوی ساخته سوختند و جان باختند. ارتش صدام نشانش تار و مار گردید، شکستی که در طول تاریخ فرقه های وطن فروش بی سابقه است.

سراب های واهی و وعده های پوچ و خواب های پنبه دانه ای و خیالهای واهی رجوی به دروغ و شکست و سقوط انجامیدند. رجوی جنگ ایران و عراق را رمز و راز ماندگاری رژیم و قبول آتش بس را طناب دار رقیب می نامید. بارها می گفت: بفرمائید صلح کنید. یعنی اینکه به محض آتش بس و صلح، جمهوری اسلامی، رفتنی و محکوم به سرنگونی است، همین نظریه پوچ و خودفریبی باعث شد که از هذیان گویی مزمن دست بر ندارد و قدم به قدم به سوی مرگ و نابودی دیگران (نیروهای فریب خورده) گام بردارد.

در یک کلام فروغ جاویدانی که رجوی از آن خبر می داد، خیلی زود به غروب جاویدانش در عرصه سیاسی، نظامی و مبارزه ختم شد. در حضیض ذلت و خواری مطلق مجبور به شکست و عقب نشینی شد. شکستی که نتیجه مقاومت و دفاع حداکثر مردم ایران بود، همان مردمی که رجوی وعده استقبال و جشن گرفتن آنها را می داد. معلوم گردید که فرقه ضد بشری مجاهدین کوچکترین پایگاه و جایگاهی در بین مردم ایران ندارد، سالها خشونت و ترور منافقین را از یاد نبرده و فراموش نمی کنند. لذا با عزم و اراده ای استوار فروغ رجوی را به غروب جاویدانش تبدیل کردند و آنچنان شکستی به او دادند که در طول تاریخ کم نظیر بود.
29 تیر 1394

طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار روز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  مرصاد ( غروب جاویدان)، 
برچسب ها: فروغ خیالی، غروب واقعی رجوی، منافقین، مرصاد، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی