نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 مرداد 1390

فغان از بی اعتباری باند رجوی با اظهار نگرانی برای اعتبار آمریکا

حامیان آمریکایی مجاهدین می نویسند: " کاخ سفید پشتش را به گروه تبعیدی ایرانی کرده است." " با این وجود، در یک عجله سریع برای خروج از عراق، کاخ سفید اوباما ۳۴۰۰ عضو مجاهدین را دارد رها می کند و در نظر دارد آنها را در دست رحمت وجود نداشته نخست وزیر جدید شیعه عراق، دوست خوب ملاها، نوری المالکی بگذارد. " "حالا، با رها کردن قول قطعی امریکا و دور زدن مبارزه غرب علیه برنامه هسته ای ایران، کاخ سفید با طرحهای مالکی برای تمایل به سمت ایران با فرستادن ناراضیان مجاهدین به مرگ در بیابانهای عراق موافقت می کند." " دستیار معاون وزیر خارجه لارنس باتلر به مجاهدین گفت که "شما تنها من را دارید" و پیشنهاد کرد که آنها باید موافقت کنند در گروههای کوچک در عراق پخش شوند ...

 

                       

 

به گزارش سایتهای گروه تروریستی مجاهدین ،مقاله ای به قلم مایکل موکیزی، تام ریج و لوییس فری سه تن از حامیان باند رجوی در آمریکا به نام " اعتبار آمریکا در جبهه سیاست خارجی نیز در خطر است " در فاکس نیوز درج گردیده است که در آن نسبت به تضعیف اعتبار آمریکا در عراق بر اثر عدم جانبداری از مجاهدین هشدار داده اند.

 

نویسندگان این مقاله آنچه تضعیف اعتبار آمریکا در عراق می دانند را با بحران اقتصادی اخیر این کشور مقایسه کرده و سیاست خارجی دولت اوباما را در معرض خطر توصیف کرده اند!

 

حامیان مجاهدین آن چه به زعم خود سیاست نادرست دولت اوباما می دانند را " گردن گذاشتن کاخ سفید به خواسته های مالکی ، به جای استفاده از قدرت دیپلماتیک و اقتصادی امریکا برای غلبه بر بغداد، تعریف کرده اند.

 

البته در چند ماه اخیر که بحران اخراج برای مجاهدین بسیار حاد شده است چندین بار از حامیان مجاهدین شنیده ایم که اروپا و آمریکا باید کمکهایشان را به عراق قطع کنند تا دولت این کشور ملزم به حمایت از مجاهدین شود، اما تا به حال و به هر دلیلی این سلاح مؤثر نبوده است!

 

محتوای حقیقی مقاله ی حامیان مجاهدین در فاکس نیوز برخلاف عنوان آن و ادعاهای ظاهری نویسندگان در مورد خطر بی اعتبار شدن آمریکا در عراق، به طور کامل فغان و شکایت در باره ی بی اعتباری گروه تروریستی مجاهدین و بی اعتنایی دولت اوباما به این گروه است و از این رو چنین هشداری را صرفاً باید یک نعل وارونه دانست.

 

حامیان آمریکایی مجاهدین می نویسند:

 

" کاخ سفید پشتش را به گروه تبعیدی ایرانی کرده است."

 

" با این وجود، در یک عجله سریع برای خروج از عراق، کاخ سفید اوباما ۳۴۰۰ عضو مجاهدین را دارد رها می کند و در نظر دارد آنها را در دست رحمت وجود نداشته نخست وزیر جدید شیعه عراق، دوست خوب ملاها، نوری المالکی بگذارد. "

 

"حالا، با رها کردن قول قطعی امریکا و دور زدن مبارزه غرب علیه برنامه هسته ای ایران، کاخ سفید با طرحهای مالکی برای تمایل به سمت ایران با فرستادن ناراضیان مجاهدین به مرگ در بیابانهای عراق موافقت می کند."

 

" دستیار معاون وزیر خارجه لارنس باتلر به مجاهدین گفت که "شما تنها من را دارید" و پیشنهاد کرد که آنها باید موافقت کنند در گروههای کوچک در عراق پخش شوند- جایی که می توانند به آرامی و در خارج از دید همه کشته شوند. سفیر امریکا جیمز جفری هم به کمک آمد و افزود این کمی امن تر خواهد بود تا اینکه در کمپ اشرف باقی بمانند."

 

"در همین حال درست مثل آماده کردن صحنه برای یک کشتار مدل سربرنیستکا، دولت اوباما برای بیش از یک سال به چالش دادگاه استیناف امریکا در ناحیه کلمبیا پاسخ نداده است. قضات فدرال گفتند که شواهدی نیست که ادعای وزارت خارجه که مجاهدین باید بعنوان یک گروه تروریستی نامگذاری شوند را نگه داشت در حالی که گروه استفاده از خشونت را رد کرده است. بجای پایان دادن به این نامگذاری نادرست، وزارت خارجه نظر دادگاه را به آرامی تضعیف و کنگره را خشمگین کرده است."

 

"کنگره هرگز امکان شنیدن رهبر کاریسماتیک مستقر در پاریسش خانم مریم رجوی را پیدا نکرده اند. به او ویزای دیدار از ایالات متحده داده نشده است."

 

"دولت اوباما بنظر می آید گوش نمی کند."

 

" نتیجه ممکن است کاهش بیشتر اعتبار سیاسی امریکا با نتایج مرگبار و تاسف بار برای ساکنین اشرف و خانواده های امریکایی آنها باشد که روی قول ما حساب کردند."

 

 ایران دیدبان، شانزدهم اوت 2011

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  سران فرقه رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: امریكا، ویزا، مریم، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی