نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 مرداد 1394
رجوی افرادی را که توانستند خودشان را از آن تشکیلات جهنمی خلاص کنند و به رجوی نه بگویند آماج رکیک ترین الفاظ قرار دهد. این افراد با ابرازپشیمانی ازاتلاف بیخود عمر و جوانی خود در راستای جبران این خسارت که غیر قابل برگشت هست تلاش می کنند تا سایر دوستان و افرادی که هنوز در چمبره این فرقه گرفتار هستند را نجات دهند و برای آن هر گونه تلاشی در مجامع بین المللی و شخصیت های حقوق بشری انجام می دهند ...
سیمای به اصطلاح آزادی برنامه ای دارد باعنوان پرونده که مجری آن هم فردی سوسول و تیتیش مامانی بنام همایون منجمی است. ایشان در این برنامه هر هفته یکی دو نام از افراد جدا شده از فرقه ضاله رجوی را تحت عنوان ماموران وزارت اطلاعات و سپاه قدس معرفی می کند.

جالب است رجوی افرادی را که توانستند خودشان را از آن تشکیلات جهنمی خلاص کنند و به رجوی نه بگویند آماج رکیک ترین الفاظ قرار دهد. این افراد با ابرازپشیمانی ازاتلاف بیخود عمر و جوانی خود در راستای جبران این خسارت که غیر قابل برگشت هست تلاش می کنند تا سایر دوستان و افرادی که هنوز در چمبره این فرقه گرفتار هستند را نجات دهند و برای آن هر گونه تلاشی در مجامع بین المللی و شخصیت های حقوق بشری انجام می دهند و تازه این توهین ها و دشنام ها ذره ای  از تحقیرها و خیانت های رجوی در رابطه با افرادی است که هنوز در چنگال او اسیر هستند.

رجوی بارها خودش اقرار کرده ضربه ای که افراد جدا شده می تواند به ما بزنند قابل مقایسه با حمله نظامی که حتی تلفات داشته باشد نیست ،چون آنها درست قلب را هدف قرار می دهند. باید به رجوی و مریم قجر گفت اگر این افراد جدا شده دروغ سر هم می کنند از چه وحشت دارید؟!

مگر نه اینکه شما راست کردارید. چرا؟ با بدترین الفاظ آنها را خطاب قرار می دهید. وزارتی و مهره سپاه قدس و مزدور خود فروخته آنها را خطاب قرار می دهید؟ گیرم حرفهای شما درست، ولی باز این افراد با هموطنان خودشان دارند همکاری می کنند. ولی شما چه ؟ همدستی با صدام دیکتاتور فروختن اطلاعات کشور، کشتن افراد بیگناه ، ترور دانشمندان، همکاری با صهیونیست و آمریکا و جار و جنجال در بحث هسته ای چه اسمی دارد ؟! آیا اینها با هم قابل مقایسه اند؟!. قطعا فقط جوابتان خودتان را قانع می کند چون هنوز روی  دیگر شما برای خیلی از حامیانتان بر ملا و روشن نگشته و خودتان هم این جسارت را ندارید که هویت واقعی خودتان را نشان دهید.

برای همین افشاگری افراد جدا شده درست به خال می خورد و تا حال افراد زیادی از آن فرقه و دارالعنکبوت فرار کرده و دنبال زندگی خودشان رفته اند انتهای دنیای شما فنا شدن و مردن است .باند تبهکار مستاصل و ذلیل رجوی خانواده هایی که با هزار امید برای دیدن فرزندش به عراق و درب لیبرتی رفته اند را مزدور می نامد. پس از نظر شما همه ملت ایران یا اطلاعاتی هستند یا برای سپاه قدس کار می کنند.

خانواده از نظر شما  چه جایگاهی دارد. معلوم است که هرکس چشم بسته اکاذیب و چرندیات رجوی را باور داشته باشد و رجوی را منجی خودش بداند خانواده نام دارد. شما با این طرز فکر و گرایش مدعی اداره کردن مملکتی با نظرات و سلیقه های مختلف و با انسانهای ژرف و با شعور بسیار بالا هستید.

اتفاقاً وظیفه و بار مسئولیت  تک تک ما جدا شده ها در این زمینه بیشتر از پیش  است باید برای روشنگری جنایات و خیانت های شما بیشتر تلاش کنیم تا کسی با چشم بسته در این مرداب قرا نگیرد و گول ظاهر شما را نخورد.  
 
انجمن نجات مرکز سمنان
 

1 مرداد 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  تهران،  استان ها،  اخبار روز، 
برچسب ها: افشاگری جدا شده ها، تیری بر قلب رجوی، انجمن نجات مرکز سمنان، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی