نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 مرداد 1394
ظاهراً دینار و دلارهای نفتی آل سعود و صهیون، مریم قجر را از راه بدر كرده ، زیرا هر روز به دنبال برگزاری نشست و نمایش تازه ای است. ولی کنفرانس پر طمطراق افراط گرایی هم مانند ویلپنت و سایر خیمه شب بازیهای منافقین با سخنرانها، مدعوین و موضوعات یکسان بازده و دستاورد مفیدی نداشت ، ولخرجی مضاعف بود، از كیسه خاخام و خلفای عرب بخشیدند ...
چند روزی از شوی ویلپنت توسط فرقه تروریستی رجوی در پاریس نگذشته بود که نمایش دیگری را تحت عنوان کنفرانس افراط گرایی در پاریس برگزار کردند. طبق معمول مریم قجر سخنران و صحنه گردان اصلی و هوادار نمایان اجاره ای شركت كنندگان معركه بودند.

ظاهراً دینار و دلارهای نفتی آل سعود و صهیون، مریم قجر را از راه بدر كرده ، زیرا هر روز به دنبال برگزاری نشست و نمایش تازه ای است. ولی کنفرانس پر طمطراق افراط گرایی هم مانند ویلپنت و سایر خیمه شب بازیهای منافقین با سخنرانها، مدعوین و موضوعات یکسان بازده و دستاورد مفیدی نداشت ، ولخرجی مضاعف بود، از كیسه خاخام و خلفای عرب بخشیدند.

همه نمایشهای برگزار شده توسط فرقه رجوی، موضوع، سناریو و بازیگران یکسانی دارند. مریم رجوی در شرایطی از بنیادگرایی اسلامی سخن می گوید كه خود و شوهر خوانده مفقودش مستبد زمانه، خودكامگانی دیوانه، مروجان افراط گرایی و فرقه اش نیز سمبل بنیاد گرایی و اسلام ستیزی هستند.

نزدیک به نیم قرن است که منافقین سابقه اقدامات تروریستی دارند، دشمنان خدا و خلق یک شبه عوض نخواهند شد. رجوی سانان هرگز به دنبال تغییر نبوده و نیستند. بلکه آنها منتظر فرصتی هستند تا ماهیت پلید و خوی داعشی خود را به جهان نشان دهند. طرفداران اسلام آمریكایی، اگر 365 روز سال را  همایش و نمایش برگزار کنند، چیزی عوض نخواهد شد. به دروغ گویی و فرافكنی عادت كرده اند،توبه گرگ مرگ است.

عملیات انتحاری، ترور، بمب گذاری ، کشتار زنان و کودکان، شکنجه های وحشیانه جزیی از آموزش هایی است كه فرقه تروریستی رجوی(منافقین یا مجاهدین) به سایر گروه های تروریستی مانند داعش، بعثی و ... آموزش می دهند.
هر زمان که نیازمند شوند و شرایط مناسب باشد، آنها به اصل خود بازخواهند گشت. استراتژی مسعود رجوی قابل اصلاح نیست، در مسیر بیراهه و كج به انحرافش ادامه میدهد.

برگزاری همایشی با موضوع «جبهه بنیادگرایی اسلامی در جهان و خاورمیانه»، نه‌تنها هویت از دست‌رفته منافقین را به سرکردگان فراری آن به‌ویژه «مسعود رجوی» که فقط پیام‌هایی به نقل از او منتشر می‌شود، بازنمی‌گرداند بلکه بیش از پیش به مردم دنیا ثابت می‌کند که گروه‌های تروریستی، هر چند با مغزشویی، فریب و خرج پول‌های هنگفت، چشم‌های جهانیان را از دیدن واقعیت‌ها دور کنند، به مرور زمان، اصل و ذاتشان را برملا خواهند کرد.
اصل بد نیكو نگردد، چون كه بنیادش بد است.


فرقه رجوی که بانی تروریسم و افراط‌گرایی است، طی همایشی بین‌المللی با عنوان «جبهه مبارزه با بنیادگرایی اسلامی در جهان و خاورمیانه» به دفاع از اقدامات وحشیانه گروه هم‌مسلک خود، یعنی «داعش» پرداخت و درگیری‌ها در عراق را مواجهه مردم با دولت معرفی کرد.

درحالی‌که همه جهانیان به اتفاق‌ آراء در مقابل اقدامات گروه تروریستی داعش صف کشیده‌اند، مریم رجوی، تصرف موصل توسط این گروه وحشی، تکفیری و مزدور را تبریک می‌گوید؛ داعشی‌ها را «برادران انقلابی» می‌نامد و اعضای خود را برای تداوم جنایات علیه مردم عراق، به سنگر تکفیری‌ها گسیل می‌دارد.

مریم رجوی، در این همایش به اصطلاح بین‌المللی که فقط یک عکس از آن منتشر شده است، مدعی شد: « آنچه در عراق می‌گذرد، جنگ بین مردم عراق با مالکی است.

رجوی در حالی این سخنان را عنوان کرده است که پیش از این، در جریان پاکسازی سامرا و فلوجه از تروریست‌های تکفیری داعش، با «انقلابی» خواندن آن‌ها، اقدام دفاعی ارتش عراق را محکوم کرده بود و پس از آن، در جریان اشغال موصل توسط همین تکفیری‌ها، با تیتر «انقلابیون عراق بخش‌های وسیعی از موصل را تصرف کردند»، هم‌مسلکان داعشی خود را ستوده بود.

در همین رابطه، منابع امنیتی اعلام کرده‌اند که بیش از 120 عضو این گروهک تروریستی به تکفیری‌ها پیوسته‌اند و داعش از همان خودروهایی استفاده می‌کند که روزی در اختیار منافقین در پایگاه «اشرف» قرار داشت.
در نتیجه فرقه رجوی با داشتن سوابق ننگین و كارنامه سیاه خشونت، ترور، اسلام هراسی و ایران ستیزی مزمن صلاحیت اظهار نظر در باره اسلام را ندارد.
1 مرداد 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار روز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  سخن روز،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: فرقه رجوی، تروریست های بنیادگرا، آل سعود و صهیون، مریم قجر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی