نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 مرداد 1394
رجوی سعی و تلاش خود را در این رابطه بکار گرفته بود که توافق هسته ای انجام نشود و ایران و شش کشور٬ نهایتا با دست خالی از مذاکرات٬ به کشورهای خود بازگردند. برای هرکسی کاملا مشخص شده است که اصرار و سرمایه گذاری فرقه رجوی برای انجام نگرفتن توافق٬ به دلیل دشمنی وکینه ای که از مردم ایران و از طرفی مزدوریش برای اسراییل و امریکاست ...
فرقه وطن فروش رجوی که تمام سعی و تلاش خود را در این رابطه بکار گرفته بود که توافق هسته ای انجام نشود و ایران و شش کشور٬ بعد از پیمودن تمام مسیر سخت و پر پیچ  و خم٬ نهایتا با دست خالی و بدون برداشت محصولی از این همه مذاکره٬ به کشورهای خود بازگردند.اما خدا را شکر که باز آنها خوار و خفیف شدند و ایران توانست با اقتدار ٬به خواسته خود که همانا حفظ دانش هسته ای و برداشته شدن تحریمها که اهم خواسته ایران هم بود٬ برسد.
برای فرقه رجوی همین که خواسته اش مانند خواسته نتانیاهو است٬ کافیست! هر دو با انجام توافق مخالف بودند! براستی که به قول قرآن دشمنان  خدا٬ خودشان دست خودشان را رو می کنند.

اکنون دیگر برای هرکسی کاملا مشخص شده است که اینهمه اصرار و سرمایه گذاری فرقه رجوی برای انجام نگرفتن توافق٬ به دلیل دشمنی وکینه ای که از مردم ایران و از طرفی مزدوریش برای اسراییل و امریکاست.
هرچند که امریکایی ها مجبور شدند پای میز مذاکره بیایند و با ایران توافق کنند٬ اما نباید فراموش کنیم که حرف اصلی امریکا همان بود که خود اوباما گفت که اگر می توانستم تمام پیچ و مهره های هسته ای ایران را باز می کردم.

 واقعیت این است که ایران مستقل ٬ایران قدرتمند ٬ایران با علم و دانش البته که اجازه نخواهد داد که منطقه جولانگاه امریکا و نوچه هایش باشد. و بهتر از هرکس هم اینرا خود امریکایی ها و اسراییلی ها میدانند.

واقعیت این است که ایران با دست یابی به توافق هسته ای با شش کشور قدرتمند جهان٬ بطور کلی مسیری جدید بسوی پیشرفت و دستیابی به پیروزهای بیشتر در همه عرصه ها انتخاب نمود. و اینجاست که دشمنان و دوستان خودشان را نشان میدهند. دشمنانی مانند اسراییل و فرقه رجوی و … که با توافق از هرموضعی مخالف بودند و دوستان کشور عزیزمان ایران که همانا مردم ایران هستند٬ با جشن و پایکوبی به سرانجام رسیدن مذاکرات را پاس داشتند.
هرکس از هرموضعی با این توافق دشمنی می کرد. یکی مثل اسراییل که مثل مرگ از قدرت نظامی ایران می ترسد و اگر زورش میرسید می گفت: که بایستی سلاح های کلت و کلاشینکف را هم تحویل دهید. هرچند که بایستی به اسراییلی های ملعون٬ بگویم که باید درخواب ببیند که ایران موشکهای بالستیک و بطور کلی قدرت نظامی خود را محدود کند. شما هرگز از ترس ایران٬ خواب خوش نخواهید دید. و اینجا جا دارد که به عنوان یک ایرانی٬ از نتانیاهو سوال کنم که خیلی دوست داشتی که می توانستی دفاع موشکی ایران را محدود کنی که بعد بتوانی با دست باز٬ هر غلطی که دلت خواست با کشورهای مسلمان منطقه انجام بدهی و از آنطرف اربابت ٬امریکا هم فقط نظاره گر جنایات شما باشد؟ خی، بدجور در اشتباه هستی؛ با وجود کشوری متحد و قدرتمندی همچون ایران٬ تو در خوابت هم نمی توانی به این آرزویت برسی!  و یکی هم مثل دار و دسته رجوی که معلوم الحال هستند و فقط مزدوری می کنند و البته پولش را می گیرند  و بدنبال آن هستند که جنگی راه بیفتد و بهاء توهمات و به قدرت رسیدن  خواهر مریم را می خواهند از خون مردم ایران و به نابودی کشاندن زیرساختها و شروع جنگی خانمان سوز بپردازند و عده ای داخلی یا خارجی دیگر که مخالف توافق بودند هم قطعا منافع مالی شان در گرو تحریم های ایران است. آنها دلال هستند و دلالی را در تحریم ایران میدانند.
اما خدا راشکر که تلاش چندین ساله تیم دیپلماسی کشورمان که حقیقتاً جای خسته نباشید و تبریک دارد ٬به نتیجه رسید و باز مثل همیشه تحلیل های مسعود رجوی٬ این عقل کل شهر دیوانگان٬ که بدجور روی به نتیجه نرسیدن مذاکرات حساب باز کرده بود بور شد.
به یاد دارم زمانی که قطعنامه های شورای امنیت یا سازمان ملل علیه ایران تصویب می شد٬ مسئولین سازمان چه جشنی راه می انداختند. حالا که این قطعنامه ها از درجه اعتبار ساقط می شود٬ قیافه رجوی و دار و دسته اش دیدنی خواهد بود! / مراد

انجمن نجات مرکز فارس

1 مرداد 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  تهران،  خانواده،  استان ها،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز فارس، تحلیل پوچ و پیش بینی غلط، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی