نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 4 مرداد 1394
رجوی وعده و قول فروغ می داد، پیوسته دروغ می ساخت، نسنجیده سخن می راند، بی خبر از اوضاع داخل کشور خودش را در چند قدمی تاج و تخت شاهی می پنداشت، از آن روی سکه خبر نداشت، حتی فکر نکرد که چرا ارتش بعثی صدام با آنهمه تسلیحات نظامی و حمایت های خارجی، نتوانست به اهدافش دست یابد و سه روزه به تهران برسد؟...

عملیات بی فروغ با وعده های دروغ
پذیرش قطعنامه 598 سازمان ملل از سوی جمهوری اسلامی و موافقت دو کشور ایران و عراق با آتش بس در مناطق جنگی، رجوی را در بن بست سیاسی نظامی و غافلگیری تمام عیار قرار داد، بطوریکه نه توان پیش و نه شهامت بازگشت و عقب نشینی از استراتژی غلط و سراسر دروغ و اشتباهش را داشت.
تا قبل از اعلام آتش بس، تمام حرفش این بود که عمر این رژیم به جنگ بسته است، صلح طناب دار رژیم است و هر روز می گفت: بفرمائید صلح کنید، اگر جرأت دارید صلح کنید، واقعاً هذیان می گفت و غرق در خود بزرگ بینی و قدرتی کاذب بود که از سوی رژیم بعثی عراق به وی تزریق شده بود، به داشتن چند هزار نیروی فریب خورده، آموزش ندیده، بی انگیزه و مسئله دار با صدها ادوات زرهی و جنگی مغرورشده بود، فکر می کرد با داشتن چنین امکاناتی می تواند ایران را اشغال و تهران را چند روزه فتح کند و دست در دست مریم قجر در میدان آزادی رژه رود و سان ببیند. عجب حماقت بزرگی، مردم ایران را به حساب و قلم نیاورده بود، انتظار داشت پیر و جوان با نقل و نبات و شیرینی، اسپند دودکنان به استقبالش بروند و مقدم مزدور اجنبی را گلبلران کنند.

رجوی وعده و قول فروغ می داد، پیوسته دروغ می ساخت، نسنجیده سخن می راند، بی خبر از اوضاع داخل کشور خودش را در چند قدمی تاج و تخت شاهی می پنداشت، از آن روی سکه خبر نداشت، حتی فکر نکرد که چرا ارتش بعثی صدام با آنهمه تسلیحات نظامی و حمایت های خارجی، نتوانست به اهدافش دست یابد و سه روزه به تهران برسد؟ اگر ذره ای عقل و شعور، درک و فهم داشت، هیچوقت فرمان حمله انتحاری به افراد تحت امرش در قالب به اصطلاح ارتش آزادی نمی داد. هیچ کشتار و خودکشی دسته جمعی صورت نمی گرفت و خونها نمی ریخت.

عملیات بی فروغی که ریشه در فریب و دروغ رجوی داشت، با سراب های پوچ و واهی، خیالبافی های پوشالی و وعده های دروغ، سرنوشت نسلی را به فنا و نابودی کشاند، خونها ریخت و جنایات بی شمار آفرید.

سوم مرداد 67 ارتش خصوصی صدام با بیش از هزار خودرو مجهز به ادوات جنگی، لجستیکی با پشتیبانی ارتش بعثی عراق از مرز قصرشیرین گذشتند و پاتاق و کرند و اسلام آباد را پشت سر گذاشتند تا به سه راه ملاوی رسیدند، رادیو مارش حمله می زد و خبر از پیشروی می داد. چند ساعتی از حمله و هجوم ماشین صدام نشان رجوی به خاک ایران نگذشته بود که رزمندگان خسته از سالها جنگ تحمیلی خود را به جبهه جدید رساندند و جلوی راهپیمایی تروریست های ضد خلق را گرفتند.

کارناوال مرگ و پیاده نظام رجوی که گویی به تفریح و پیک نیک و مرداد بدر می رفتند، آنچنان در جای خود میخکوب و زمینگیر شدند که نه راه پیش داشتند و نه امکان بازگشت به پس یا عقب نشینی به خانه ارباب بعثی.
در محاصره کامل و صد درصد قرار گرفتند، هرچه داشتند از توپ و تانک و نفربر حتی کامیون های هندوانه و تدارکات همه و همه در آتش خشم مردم سوختند و خاکستر شدند. منافقین عمودی آمدند و افقی در گوشه و کنار جاده های آسفالت زیر توده ای از آهک و خاک برای همیشه خوابیدند. فقط مسعود و مریم رجوی توانستند جان سالم بدر ببرند، چون آنها در اتاق فرماندهی حمله و هجوم خونین بودند و خواب تهران می دیدند. مرگ را فقط برای اعضای فرقه میخواهند.

آری رجوی بزرگترین خیالباف قرن، کسی که ادامه جنگ ایران و عراق را رمز حیات رژیم، آتش بس را طناب دار جمهوری اسلامی می خواند، به چنان سرنوشت شومی گرفتار آمد که فروغ سراسر دروغش در نطفه خفه و خاموش شد، ارتش صدام نشانش به تیر غیب گرفتار آمد، عاقبت اشرف آخرین پایگاه فرماندهی عملیات تروریستی و ضد مردمی اش هم سقوط کرد، خواری و خفت بیگانه پرستان ضد خلق همچنان ادامه دارد. راست گفته اند که بار کج به منزل و مقصد نمی رسد.
....................
نوید رهایی
1394/05/04

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

برچسب

نوید رهایی، آلبانی، مرگ بر آمریكا، روز دانشجو، لانه جاسوسی، جداشدگان شورا، یغمایی، قصیم، روحانی، عیسی آزاده، لیبرتی آلبانی، دگردیسی در مجاهدین، راهیان نور، لیبرتی، جاسوس، ترور، تروریست، منافق آمریكایی، تروریست آمریكایی، سوریه، العالم، ارتش، آزادیبخش، سوریه، القاعده، موساد، ترکیه، اسراییل، حزبالله، حماس، غزه، نوری المالکی، جلال طالبانی، شورای رهبری مجاهدین، نسیم رهایی، انجمن نجات، اعلام جدایی، آزادی، فرقه تروریستی، فرقه رجوی ، بان كی مون، بهارعربی، پارلمان اروپا، سازمان مجاهدین، شبكه اجتماعی، فیس بوك، توییتر، نلسون ماندلا، اخراج، لیبرتی، ترانزیت موقت، میهن، اعتصاب غذا، داعش، القاعده، مسعود كشمیری، گروهك تروریستی، وهابی، سلفی، اردن، ارتش مختار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود، دانلود نرم افزار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود برنامه، کردکشی، انتفاضه، جلولا، بعثی، صدر، کاظمین، سامرا، نجف، بعقوبه، رمادی، خالص، دیالی، کوت، دبس، سلیمانیه، تکریت، موصل، اربیل، مروارید، کردستان، اقلیم کردستان، بصره، نجات، رهایی، آزادی، لیبرتی،شعر، شاعر، داستان، خاطره، خاطرات، کتاب، نامه، پیک، شعر نو، دریاچه، لاله، عملیات، فروغ، مرصاد، چلچراغ، مهران، تهران، خبر، اخبار  ،Tags: ، داعش ، تكفیری، عراق، سوریه، غزه، ابوبكر البغدادی، وهابیت، تروریست، موصل، كردستان عراق، جداشده، فرقه رجوی، منافقین، ازدواج، جواد خراسان، لیبرتی، اشرف، فرار، پناهندگی، سازمان ملل،آمریکا, اخراج مجاهدین, اروپا, اروپا،پناهندگی, القاعده, اورسوراواز،مریم رجوی, ایدئولوژی،استراتژی, ایران, بین الملل, ترور, ترور دانشمندان هسته ای, تروریسم, جامعه, جداشدگان, جنگ, سیاست, شورای رجوی, عراق, فرانسه, فرقه رجوی, قربانیان رجوی, لابی فرقه رجوی, لیست تروریستی،آمریکا, مریم رجوی, مسعود رجوی, مسعود و مریم رجوی, آمریکا, اخراج مجاهدین, اروپا, القاعده, اورسوراواز،مریم رجوی, ایدئولوژی،استراتژی, ایران, بین الملل, تروریسم, جامعه, جداشدگان, داعش, سیاست, شورای رجوی, عراق, فرانسه, فرقه رجوی, قربانیان رجوی, مسعود و مریم رجوی, مقاله, منتقدین, نقض حقوق بشر, پادگان اشرف, کمپ لیبرتی ، مقاله, منتقدین, موساد،اسرائیل،مجاهدین خلق, نظامی, نقض حقوق بشر, پادگان اشرف, کمپ لیبرتی ، 5+1، وین،
 

طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  مرصاد ( غروب جاویدان)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: عملیات بی فروغ با وعده های دروغ، مرصاد، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی