نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نامه خانواده صادق جلیلیان که در سال 1367 در مهران بدست فرقه رجوی اسیر شد
سلام برادرجان، سلام مرادجان، سلام عزیزترینم، از دور تو را می بوسم.

برادرجان، رجوی خود فروخته لولوی داستان بچه ها شده و همیشه می گویند بابا، مامان، لولو عمو را از ما گرفت.
من برادرت صادق هستم. عزیزم مراد جان گر چه تو ما را از یاد بردی اما ما تمام اعضای خانواده هر روز هر ساعت و هر لحظه اسم تو بر زبانمان جاری است و عکس های تو الخصوص عکس های دوران خدمت سربازیت را به فرزندانمان نشان می دهیم و با افتخار می گوییم این عمو مراد است که بیست و هفت سال پیش در حین انجام خدمت مقدس سربازی بدست منافقین کور دل اسیر و گرفتار این فرقه مخرب شد.
هیچ وقت شما را فراموش نکرده ایم و نمی کنیم و شب و روزبه انتظار نشسته ایم که کی از در درآیی و چون روح تازه در کالبد خسته ی ما بدمید.

برادرجان، رجوی خود فروخته لولو داستان بچه ها شده و همیشه می گویند بابا، مامان، لولو عمو را از ما گرفت. برادر خوب و مهربانم، این سال ها آرام ننشستیم و به هر جا سر زدیم پی گیر رد شما بودیم تا در سال 1391 توسط افراد بازگشتی و در زمان جابجایی مجاهدین از اشرف به لیبرتی متوجه حضور شما در درون فرقه ننگین رجوی شدیم.

از وقتی که شنیدیم زنده ای و در چنگال خون چکان رجوی اسیری هر دری را زدیم که بتوانیم به ملاقاتت بیایم اما نشد. برادرجان، وقتی که رجوی اجازه ابتدایی ترین حق شما که یک تماس تلفنی است از شما گرفته، چرا خودت را مثل دوستانت از این تاری که خودت برای خودت بافتی پاره نمی کنی و به مسعود و مریم نه بگویید و از هر راهی که می توانی و می دانی فرار کنی و تولدی دوباره در زندگیت رقم بزنی و دل تمامی اعضای خانواده را شاد کنی؟
دوستان تو مثل عبدالکریم ابراهیمی از دره شهر و سید علیرضا حسینی از ایلام که خبرسلامت شما را دادند از سازمان جدا شدند و هم اکنون عبدالکریم در آلمان و سیدعلیرضا در سوئد بسر می برند و برای نجات شما با مجامع بین المللی در تماس هستند.
از این دام بلا خودت را نجات بده، ما برای شما و آینده ی شما برنامه ها داریم و هر وقت خبر فرار افراد سازمان می شنویم روحیه می گیریم و فکر می کنیم این بار نوبت تو می باشد.
به امید بازگشت قهرمانانه ی تو به انتظار نشسته ایم.

به امید دیدار
برادرت صادق جلیلیان

منبع: انجمن نجات مرکز ایلام
یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴
طبقه بندی: آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  ایلام،  استان ها،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه به اسرای فرقه،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: صادق جلیلیان، مراد جلیلیان، انجمن نجات مرکز ایلام، عبدالکریم ابراهیمی، سید علیرضا حسینی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی