نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وقتی روابط سیاسی و اقتصادی بین دو کشور از سر گرفته و شیرین می شود، رسم و رسوم بر این است که مهمانان خوانده و ناخوانده برای چشم روشنی، سوغات و دست گرمی هدایا و پیشکشی با خود می آورند، برای اربابان تروریست هیچ هدیه ای بهتر و مناسبتر از کادوی پر زرق و برق رجوی نشان به طرف ایرانی نیست ...

فرانسه و منافقین تروریست
اروپا قاره ای متشکل از کشورها ظاهراً متحد که اتحادیه اروپا را ورد زبانشان کرده اند، واحد پولشان مشترک، سهم و ثروتشان نامساوی، سیاستشان نیز مختلف و متفاوت است، یعنی دولتمردانشان از قدیم الایام نان را به نرخ روز خورده اند، نه به دوستی شان امیدی است و نه از دشمنی و تحریمشان بیم و ترسی باید داشت. گله گرگی در صف امپریالیسم، رفیق کمونیسم و شفیق صهیونیسم.

اروپایی ها هم تروریست پرورند و تولیدی داعش و منافقین دارند، در خاک خود لانه و پایگاه انواع تروریست های ریز و درشت برپا کرده اند، با شعار فریبنده و مسخره اروپا مهد آزادی و دموکراسی، خاک خود را جولانگاه فعالیت گروههای تروریستی همچون مجاهدین ضد خلق کرده اند. سالهاست مسعود و مریم رجوی را می دوشند و آز آنها به عنوان اهرم فشار علیه ایران، در راستای منافع سیاسی، اقتصادی خود سوءِ استفاده می کنند. اما به محض اینکه تاریخ مصرف رجوی تمام شد، تغییر فاز می دهند و بار دیگر تروریست بدش می نامند. درست مانند مارگیری که از صید مار خطرناک خود فایده ای می برد، روزی آن را به رقص وا میدارد و فردایش سم و نیشش و پوستش را به معرض حراج می گذارد.
فرقه رجوی در اروپا و آمریکا و هرکجای دنیا همین است، روزی در اوج عزت از او بیگاری می کشند، فردایش در حضیض ذلت و خواری منزوی می شود.

عمر سراسر سایه و روش رجوی از گذشته تا حال، از فرار از ایران تا فرود و سقوط در منجلاب فرنگ، سرشار از تلخی و شیرینی های زودگذر بوده و در آینده نیز همین است.

سرانجام بحران هسته ای ایران و مذاکرات با کشورهای 1+5 به توافق دوجانبه وین انجامید. بازماندگان معرکه اتمی، برای بهبودی اوضاع وخیم اقتصادی و فرار از عوارض تحریم های نابجای اقتصادی علیه ایران، گله گله از دور و نزدیک راهی تهران می شوند تا شاید سهم بیشتری را به جیب زنند، در میان آنها می توان به سفر فابیوس به ایران و ملاقات الیزابت گریگو رئیس کمیسیون امور خارجی پارلمان ملی فرانسه با مسئولین ایران اشاره کرد که با اعتراض و مخالفت شدید مریم رجوی سرکرده ی پاریس نشین فرقه تروریستی مجاهدین مواجه شد.

وقتی روابط سیاسی و اقتصادی بین دو کشور از سر گرفته و شیرین می شود، رسم و رسوم بر این است که مهمانان خوانده و ناخوانده برای چشم روشنی، سوغات و دست گرمی هدایا و پیشکشی با خود می آورند، برای اربابان تروریست هیچ هدیه ای بهتر و مناسبتر از کادوی پر زرق و برق رجوی نشان به طرف ایرانی نیست. یعنی پایان فصل سوءِ استفاده و استثمار از گروه تروریستی منافقین علیه دولت و مردم ایران و سرآغاز دور جدید برخورد شدید توأم با دستگیری و اخراج به گابن، تحویل و استرداد عوامل تروریستی ساکن فرانسه به جمهوری اسلامی که واقعاً هدیه و چشم روشنی جالبی است، نان به نرخ روز خوردن، یک بام و چند هوا داشتن، سیاست چوب دو سر طلای اتحادیه اروپا همین است، سالها مجاهدین در لیست تروریست بودند، روزی از لیست سیاه خارج شدند، عمری آنها را به عنوان اهرم سیاسی علیه مردم ایران بکار گرفتند، امروز باز ورق برگشته و دوباره رجوی با اهل خانواده ی ترور همه تروریست بد، خطرناک و مخرب شده اند.

فابیوس دغلکار به نمایندگی دولت جنایتکار فرانسه، سراسیمه خود را به تهران رسانده تا دست این و آن را به گرمی بفشارد و اقتصاد ورشکسته کشورش را شفا بخشد، عجب از این همه وقاحت و بی شرمی، فراموش کاری، دشمنی با نسل تحریم، مردم قهرمان ایران، بازی با گروههای تروریستی همین است، حالا نوبت شیون و زاری مریم است که برای امثال فابیوس خط و نشان بکشد، در دل بلرزد و برای دستگیری، مجازات، زندان و اخراج از خاک فرانسه لحظه شماری کند، راست گفته اند سیاست پدر و مادر ندار و نمی شناسد.

دیگر کشورهای اتحادیه اروپا نیز در این زمره اند. فتیله ی حمایت از تروریسم را پائین کشیده و آنها هم نان را به نرخ روز می خورند، یعنی بدا به حال مسعود و مریم و همراهانشان باد که قاره اروپا و آمریکا و اسرائیل برایشان تنگ شده و جای پایی ندارند.

با نگاهی به سایت های اینترنتی وابسته به فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین ضدخلق) به اوضاع آشفته و پریشان حالی رجوی پی می بریم. حسابی قاطی کرده و عصبی شده اند، بیچاره ها بزرگترین شکست قرن را خورده اند و چند دهه سرمایه گذاری روی مسئله هسته ای را برباد فنا داده اند، سقوطی عظیم که قابل جبران نیست، هر لحظه احتمال دستگیری و اخراج واقعاً دردآور است.
...........................
نوید رهایی
13 مرداد 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  اشرف نیوز،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه،  سخن روز، 
برچسب ها: سیاست یک بام و چند هوای فرانسه و بازی با فرقه تروریستی رجوی، فرانسه منافقین، تروریست، فابیوس ایران، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی