نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

غرض ازنوشتن این یادداشت کوتاه، برخوردی اجمالی است به نوشته ی سیاوش جعفری که با نام " همنوایی سوته دلان سلطنت ولایت فقیه " دروبسایت های فرقه ی رجوی منتشر شده است. دست از سر این ده درصدی های شهید در راه مبارزه با امپریالیزم بردارید و با داشتن دستی دائمی در دست اسرائیل و نئوکان ها ی خونریز، خودرا " ضد استعمار" و... معرفی نکنید که وقت این حرف ها 34 سالی است که گذشته است و مردم فعلی ایران، سواد و اطلاعات بیشتری نسبت به آن زمان ها دارند.
 باری، برنامه ی رسوای پرگار بی بی سی که درآن یک ساواکی گمنام و دروغگویی بنام فراستی را وارد صحنه کردند که تا صحه ای بر نوشته های بغایت دروغ  پرویز ثابتی ( مقام معروف امنیتی شاه ورئیس اداره بدنام سوم ساواک ودرنهایت یک افسر اطلاعاتی اسرائیل) درکتابش بنام در دامگه حادثه ، مطرح کرده گذاشته باشد .

 برنامه ای بود از نوع برنامه های فرقه ی رجوی بود با این  فرق مهم که گریزی هم به حقایق میزد که برنامه های تلویزیونی فرقه ی رجوی این مشخصات را ندارد.

 فراستی که ازاظهار نظرش درباره ی بهمن تهرانی ( سربازجوی مخوف زندان اوین) که گویا اویک بولتن نویس ساده بوده؟! ، نشان داد که کارمند دون پایه ای در ساواک بوده وراهی به دالان های پرپیچ وخم امنیتی نداشته وتنها برای تایید اظهارات شیطانی پرویز ثابتی - که اینک ازکار در سازمان های اطلاعاتی اسرائیل بازنشسته شده وبه آمریکا مهاجرت کرده-  به صحنه آمده بود.

 این فراستی بی فراست! لااقل این صداقت را داشت که زوزه ی شلاق های ساخته شده از سیم کابل بر بدن مبارزان و مخالفان شاه را تایید کند و آپولو و دست بند قپانی را مورد تکذیب قرار دهد که این ته صداقت را ما در باند رجوی نمی بینیم.

  ما هرچه صبر کرده و خون جگر خوردیم که روزی هم شخص رجوی به صحنه آمده و شکنجه و زندان های اعمال شده در حق اعضایش را در حد فراستی توضیح دهد ، موفقیتی نداشتیم.

 اما مسئله دراینجاست که این باند انحصار طلب ومحافظه کار، این زندان وشکنجه ها را هم بنفع خود مصادره کرده ودرصدد اعلام مالکیت  این یکی هم برآمده ومطالبی دراین خصوص منتشر میکند تا مانند فراستی وبدتر ازآن یک سرمایه ی معنوی برای خود درست کند.

 باند رجوی که بطور ناحقی خودرا وارث سازمان مجاهدین خلق میداند، میخواهد این تصور را درمردم ایجاد کند که گویا اکثریت اعدام شده ها و...  در زمان شاه ، ازآن سازمان مجاهدین بوده وحال آنکه درمیان جان باختگان جنبش چریکی، یک چهارم این جان باختگان مربوط به دو بخش مذهبی وغیر مذهبی آنان بوده  وبا این حساب، تلفات تقریبا ده درصدی نهضت چریکی مجاهدین شاخه ی  غیر مذهبی را کتمان میکند ومیخواهد هشتاد درصد بقیه را همانند خود سازمان که مصادره اش کرده ، بخود اختصاص دهد.

 داشتن رکورد ده درصدی ازدست دادن نیرو برای سازمان مجاهدین سابق، ازنظر نشان داده شدن فعالیت وضدیت با امپریالیزم ، خود افتخار کمی نیست ، اما این افتخار صاحب کسانی که اینک در گروه رجوی گرد آمده وسازمان را به مسلخ برده وازماهیت واهداف اولیه اش تهی ساخته اند، نمیشود که هیچ، بلکه مایه ی ننگ فرقه ی رجوی هم میباشد.

 جریانی که التماس میکرد به آمریکا بقبولاند که ترورهای ان زمان منتسب به سازمان مجاهدین خلق – که البته با وجود حسن نیت تمام یک تاکتیک اشتباهی محسوب میشد- مربوط یه بخش چپ این جریان بوده و گروهی از اعضای سازمان که بعد ازانقلاب دور رجوی حلقه زدند، از این اتهامات مبری بوده اند، دیگر نباید صحبت شهید و شکنجه شده را بنماید.

 خلاصه اینکه آقایان و خانم های اعضای فرقه ی رجوی

 دست از سر این ده درصدی های شهید در راه مبارزه با امپریالیزم بردارید و با داشتن دستی دائمی در دست اسرائیل و نئوکان ها ی خونریز، خودرا " ضد استعمار" و... معرفی نکنید که وقت این حرف ها 34 سالی است که گذشته است و مردم فعلی ایران، سواد و اطلاعات بیشتری نسبت به آن زمان ها دارند.

 بس لطف کنید که برزحمات ما نیافزایید که حاصلی برای شما ندارد وبدتر اینکه ماها مجبور میشویم چهره ی کریه شما ها را بیشتر افشا کنیم!
 وحید
 
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی
1394/05/16
 طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  استان ها،  جداشدگان از فرقه رجوی،  خانواده،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مجاهدین دوران شاه، مبارزه با امپریالیزم، فراستی، اسرائیل، ساواک، پرویز ثابتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی