نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شخصیتهای سیاسی و رسانه ای عراق پول زیادی از سازمان مجاهدین به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم دریافت می کرده اند. از این شخصیت ها که با سازمان مجاهدین همکاری می کرده اند طارق الهاشمی و صالح مطلک ، اشواق الجاف ، فائزه العبیدی و آلا طالبانی بوده اند.
پول فاسد سیاسی می تواند تعداد زیادی از صاحبان کانالهای ماهواره ای و همچنین سیاستمداران و نمایندگان مجلس را به سوی گسترش اختلافات احزاب سیاسی سوق دهد. که امروزه متدوال شده است .

 بعضی از منابع پارلمانی عراق از تأمین مالی داعش  با پول به سرقت رفته ملت عراق توسط برخی سیاستمداران خبر دادند. و همچنین تأمین مالی توسط سازمان مجاهدین که باعث چوب قرار دادن در  چرخ روند سیاسی عراق شده است.

 گزارشات حاکی از این است که بعضی چهره های سیاسی و رسانه ای عراق و نمایندگان مجلس از گروه های سیاسی مثل اتحادالقوی و القائمه الوطنیه به ریاست ایاد علاوی از مجاهدین به صورت مستقیم یا غیر مستقیم پول دریافت کرده اند.

 پول فاسد سیاسی از سال 2003 توانسته است که باعث حرج و مرج و حتی اقدامات مسلحانه و خرابکاری در روند سیاسی کشور عراق شود، حتی این پول فاسد توانسته است بر ضد ملت عراق و با حمایت مالی از گروه تروریستی داعش  به ارتکاب جرائم فرقه ای دامن بزند .

 مثلا برادعی اعلام کرد: الازهر 300میلیارد دلار از دول خلیج گرفته است برای صدور فتوایی در جهت به چالش کشیدن نیروهای عراقی بعد از پیروزی بر داعش در تکریت .

 فعال سیاسی عباس عبود سالم می گوید که حکومت عراق و دستگاه های مرتبط باید نیرویی را برای مبارزه با خطر پیش رو که تأمین مالی تروریسم و فساد در عراق است تأمین کند.

 علی حسین نژاد مترجم  سازمان مجاهدین خلق  که از سازمان مجاهدین جدا شده است و مترجم رسمی در دفتر مسعود  رجوی  بوده و در بخش روابط خارجی سازمان کار می کرده می گوید :شخصیتهای سیاسی و رسانه ای عراق پول زیادی از سازمان مجاهدین به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم دریافت می کرده اند.
 او اضافه کرد از این شخصیت ها که با سازمان مجاهدین همکاری می کرده اند طارق الهاشمی و صالح مطلک ، اشواق الجاف ، فائزه العبیدی و آلا طالبانی بوده اند.

 پول فاسد نیز توانسته است که تعداد زیادی از کانال های ماهواره ای بغداد را بخرد که سعی در تخریب  روند سیاسی  وگسترش اختلافات حزبی دارد.

 گزارشات زیادی از حمایت مالی از تروریستها در جناح های مختلف برای رقابت رسانه ای و برای ایجاد خلل در روند سیاسی کشور عراق وجوددارد.

 بسیاری از سیاستمداران عراق من جمله سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق در مورد گسترش این پدیده که به نفع هیچ گروهی جز تروریست های مثل مجاهدین و داعش است هشدار داده است و افرادی مثل عالیه نصیف خواستار برگزاری کمپین مبارزه با فساد شبیه به عملیات نظامی برای ریشه کن کردن فسادمالی و اخلال گران مالی از پول به سرقت رفته عراق شده اند .

 المراقب العراقی
 منبع: رسانه های عربی
یکشنبه 18 مرداد 94 
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  پول شویی،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  حامیان فرقه رجوی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: طارق الهاشمی و صالح مطلک، اشواق الجاف، فائزه العبیدی و آلا طالبانی، حمایت مالی مجاهدین خلق از سیاسیون عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی