نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منابع اطلاعاتی فاش ساختند که بین 100 تا 160 نفر از افسران دوره حکومت «صدام» دیکتاتور سابق عراق هم اکنون با نیروهای داعش تحت پوشش عناصر اطلاعاتی، نظامی همکاری دارند.


۱۰۰ تا ۱۶۰ افسر صدام عملیات‌های نظامی و اطلاعاتی داعش را هدایت می‌کنند


 روزنامه انگلیسی «دیلی میل» در گزارشی نوشت: این افسران عملیاتی شبکه پیچیده‌ای را در برای هدایت داعش ایجاد کرده‌اند و در ساخت راهبردهای نظامی داعش که منجر به موفقیت‌هایی در سوریه و عراق شده است، به آن‌ها کمک می‌کنند.

بر اساس این گزارش، این افسران به داعش برای شکل دهی حملات گسترده جهانی نظم و سازمان دهی بخشیده‌اند و همچنین در شیوه‌های عملیات خرابکارانه چون بمب‌گذاری‌های انتحاری همراه با عملیات نظامی به آن‌ها کمک کرده‌اند.

 «پاتریک اسکینر» افسر سابق سیا که در عراق نیز خدمت کرده بود،  در این زمینه گفت که افسران نظامی و اطلاعاتی جزو عناصر ضروری میدان جنگ داعش در سال گذشته بودند. موفقیت‌های سال گذشته آن‌ها دیگر تروریستی نام نداشت بلکه عملیات نظامی بود.»

 
داعش بعثی

براساس این گزارش، یک مقام اطلاعاتی که مایل به افشای نامش نبود، نیز اذعان داشت که «سعود محسن حسن» با نام مستعار «ابو موتاز» سرگرد سابق ارتش صدام بوده و حال معاون و فرمانده دوم داعش است.

بنوشته این روزنامه انگلیسی فرماندهان دوره صدام همچنین به عنوان فرمانداران مناطق تحت کنترل داعش در عراق مشغول به فعالیت هستند. یک سرتیپ اطلاعاتی نیز در این زمینه گفت: «عملکرد داعش بواسطه هدایت عناصر نظامی صدام بسیار فراتر از انتظار بود. بخاطر اجرای درست موارد اطلاعاتی از سوی آن‌ها ما قادر به تشخیص جابجایی‌ها و این که چه کسی هدایت آن‌ها را بر عهده دارد، نیستیم. ما نمی‌توانیم به درون این گروه رخنه کنیم.»

مقام‌های مطلع همچنین اعلام کردند که حدود 100 تا 160 تن از افسران میان رتبه تا عالی رتبه صدام در خدمت داعش هستند که می‌توان به «عاصم محمد ناصر» که هم اینک «ناجی برکات» شناخته می شود، اشاره کرد. بسیاری از افسران دوره صدام با قبایل ارتباط نزدیکی دارند و یا فرزندان سران قبایل به آن‌ها حمایت‌های درخوری و نیرو می‌دهند.

اسکینر افسر سابق سیا در این باره گفت: «این افراد رخنه‌های اطلاعاتی کلاسیک را به اجرا می‌گذارند و گروه‌های تروریستی را به معنای واقعی کلمه در اختیار دارند.»

خبرگزاری فارس
 19 مرداد 94طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تحولات عراق، 
برچسب ها: دیلی میل، خبرگزاری فارس، اسکینر افسر سابق سیا، داعش بعثی، صدام، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی