نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 22 مرداد 1394
آنها که یوغ بردگی و طوق بندگی رجوی را به گردن دارند، مجبورند اهداف شیطانی و استراتژی های غلط و ضد مردمی رهبر فرقه را به پیش ببرند، اشتباهات او را تأیید، تقویت و تکرار نمایند، ناآگاهانه آب به آسیاب دشمن خدا و خلق بریزند  ...


دریافت " نوید رهایی " روی موبایل

با ارسال پست ها به شبكه های اجتماعی ما را یاری نمایید

ارسال مطلب به شبكه اجتماعی افسران جوان

نوید رهایی در فیس بوك


در فضای مجازی، تیترهای خبری در رابطه با انتقال و اخراج اعضای فرقه تروریستی رجوی یا ساکنان کمپ ترانزیت موقت بغداد به چشم می خورد. اخراجی های لیبرتی همان رانده شدگان پایگاه تروریستی منحله اشرف هستند که چند دهه از عمر بر باد رفته اشان را در بیابان تفدیده و شنزارهای بی آب و علف عراق به بطالت تحمیلی گذرانده اند، تروریست نمایان فرسوده و از دور خارج شده، سختی ها دیده و محرومیت ها چشیده اند، در باب مظلومیتشان زیر سایه شوم دیکتاتوری رجوی، همین بس که از ملاقات با خانواده و دوستانی که از ایران خود را به چند قدمی آنها رساندند، محدود و محروم شده اند!
حال اخراجی های اشرف بعد از گذشت سالها انتظار، رنج و شکنج، با کمک کمیساریای عالی پناهندگان و تلاش دولت عراق و پذیرش کشور آلبانی، دست از پا درازتر، خسته و درمانده، پیر و ناتوان و رنجور، کوله بار بدوش، از عراق رانده شدند تا در گوشه ای از خاک اروپا فرود آیند و مابقی عمر نفرین شده را در غربت و بی کسی بگذرانند.

رجوی را چه غم از آوارگی نسل فنا و چه باک از بی کسی و دربدری اخراجی های لیبرتی، خواه در آلبانی گرفتار شوند و یا در اقصی نقاط جهان در قید استارتش دست و پا زنند، فرقی نمی کند. آنچه مهم است ادامه نظام برده داری برای حفظ و تداوم فرقه مافیایی مجاهدین ضد خلق به رهبری مسعود و مریم رجوی است. خودشان در جای امن و آسوده خزیده اند، به خوشگذرانی و عیاشی مشغولند، عده ای را با هزار مکر و فریب در عراق و اروپا به بند کشیده اند، لحظه ای دست از سرشان بر نمی دارند، آنها را به بازی و بازیچه گرفته اند. چه در عراق، اشرف و لیبرتی باشند یا در آلبانی و فلان کمپ پناهندگی در آنسوی جهان بسر ببرند؛ مهم این است که اعضای فرقه باز در قید و اسارت رجوی باشند و بازیچه ی دست سردمداران ترورشوند.

تروریست های اخراجی تا دیروز سایه به سایه داعش و بعثی ها علیه مردم عراق و سوریه جنگیده اند، بالاخره تسلیم خواست به حق دولت و مردم عراق گشته و طعم تلخ اخراج را چشیدند. از بخت و اقبال بدشان در آلبانی فرود آمده اند تا دوباره فعالیت و آموزش تروریستی و انسان ستیزی را از سر گیرند و به ناامنی در اروپا و دیگر قاره های دنیا دامن زنند. رجوی همین است، موجودی مخرب و مضر، چه در عراق باشد و یا در آلبانی لانه گزیند، هرگز از ترویج خشونت، سرکوب و ترور دست بر نمی دارد، چون اقتضای طبیعتش همین است.

آنها که یوغ بردگی و طوق بندگی رجوی را به گردن دارند، مجبورند اهداف شیطانی و استراتژی های غلط و ضد مردمی رهبر فرقه را به پیش ببرند، اشتباهات او را تأیید، تقویت و تکرار نمایند، ناآگاهانه آب به آسیاب دشمن خدا و خلق بریزند.

در چنین شرایطی از اینکه افراد فرقه رجوی از فرماندهان تا اعضای جزءِ از خاک عراق اخراج می شوند، خوشحالیم احتمال اینکه در آینده عده ای از افراد کوچ نشین و انتقالی به آلبانی و دیگر کشورها از فرقه رجوی جدا شوند بر شادی و خوشحالی ما می افزاید.

تلاش سازمان ملل و عزم و اراده مردم و دولت عراق قابل تحسین است، ولی از اینکه در آینده شاهد ادامه فعالیت های ترویستی اخراجی های لیبرتی در اروپا باشیم راضی و خشنود نیستیم. امیدواریم مردم و دولت هایی که با پذیرش گروههای تروریستی در خاک کشورشان موافقت کرده اند بتوانند با کنترل و نظارت دقیق جلوی هرگونه فعالیت تروریستی و ضد مردمی آنها را بگیرند، چون تروریست های بد و خطرناک، عواقب و عوارض جبران ناپذیری به دنبال دارند. فراموش نشود رجوی تروریست هزارچهره، نان خورده و نمکدان می شکند، دیروز در عراق جنایت کرد و امروز در آلبانی نیز یک خطر جدی است.

22 مرداد 94طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  تروریست اروپایی (M K O)،  سخن روز،  لیبرت نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: عوارض تروریست های اخراجی از عراق تا آلبانی، اخراجی، لیبرتی، آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی