نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 مرداد 1394
پرونده هجوم منافقین در مرداد 67 با عنوان " خط اول مرصاد"  شامل میزگردی با حضور سرلشکر غلامعلی رشید جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، اکبر طاهری از مدیران ارشد سابق حوزه نفاق و آقایان درودیان و نداف از پژوهشگران دفاع مقدس و نیز گفت و گوهایی با حسین مظفر و صفرعلی براتلو ، از جمله مطالب خواندنی منتشر شده در این شماره از رمز عبور است.

رمز عبور

سیزدهمین شماره «رمز عبور» منتشر شد

سیزدهمین شماره نشریه « رمز عبور» امروز در 128 صفحه منتشر شد.


تیتر اصلی این شماره از رمز عبور با عنوان " خلع سلاح بدون جنگ " به موضوع هسته ای و جزئیات جمع بندی مذاکرات ایران و 1+5 اختصاص پیدا کرده و در آن گزارش مستند و جداول مقایسه ای در حوزه بازگشت پذیری ، سرنوشت تحریم ها ، بازرسان آژانس ، محدودیت های موشکی و تسلیحاتی ، مبانی حقوقی توافق و ... با عناوینی چون " شلیک های مرگبار به امنیت ایران " ، " کیش و مات در 5 حرکت " ، " انکار بی حاصل "  و ...  به چشم می خورد.

در این شماره ، کامران دانشجو در مقام یک دانشمند موشکی در گفتگویی به تشریح دیدگاه های فنی و کارشناسی خود پرداخته و برای نخستین بار جزئیات چند عملیات ترور علیه خود را بازگو کرده است." ما خودسر نبودیم" و " روزی که همسرم صدای اسلحه ترور را شنید " از جمله عناوین این مصاحبه "رمز عبور " با وزیر سابق علوم است.

" ناگفته های سردار " تیتر مصاحبه سردار اسماعیل احمدی مقدم با این نشریه است. فرمانده سابق نیروی انتظامی در این گفتگو پس از بیان خاطرات خود از ایام دفاع مقدس ، پذیرش قطعنامه و عملیات مرصاد ، نکات منتشر نشده ای را درباره روزهای فتنه و پشت پرده آن، محمود احمدی نژاد، برخی اصولگرایان، علی لاریجانی ، دیدار با رئیس دولت اصلاحات ، سیستم های امنیتی ، مهدی هاشمی و ...  بازگو کرده است.

پرونده هجوم منافقین در مرداد 67 با عنوان " خط اول مرصاد"  شامل میزگردی با حضور سرلشکر غلامعلی رشید جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، اکبر طاهری از مدیران ارشد سابق حوزه نفاق و آقایان درودیان و نداف از پژوهشگران دفاع مقدس و نیز گفت و گوهایی با حسین مظفر و صفرعلی براتلو ، از جمله مطالب خواندنی منتشر شده در این شماره از رمز عبور است.

گفت و گو با فریدون عباسی دانشمند هسته ای و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی درباره برجام و عملکرده دولت یازدهم در حوزه هسته ای ، گفت و گو با میرکاظمی درباره کرسنت ، دکل های گم شده نفتی و بابک زنجانی دوم  با عنوان " رئیس مجلس باید پاسخگوی فساد کرسنت باشد " ، گفت و گو با محمد سلیمانی درباره تاثیر توافق هسته ای بر فضای علمی کشور با عنوان " بعدا نگویند که ظریف متخصص موشک نبود " به همراه مصاحبه های اختصاصی با حسین راغفر ، فواد ایزدی ، عبدالحمید نقره کار ، مسلمی نائینی ، مهندس محمدرضا اسکندری و ... از دیگر مطالبی است که در این نشریه منتشر شده است.

رمز عبور همچنین گفت و گویی را با عنوان " همه چیز درباره شهدای غواص" با سردار باقرزاده منتشر کرده است.

کاوه اشتهاردی صاحب امتیاز و مدیر مسئول «رمز عبور» و محمد حسن روزی طلب سردبیر این نشریه است.

علاوه بر فروش در کیوسک های منتخب مطبوعاتی در تهران و شهرستان‌ها، این نشریه به آدرس  RamzeObour.ir نیز در دسترس علاقمندان است.


خبرگزاری فارس
94/05/24
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: منافقین، سازمان انرژی اتمی، رمز عبور، کامران دانشجو، RamzeObour.ir،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی