نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1394
فرح‌ کریمی که سابقه حضور در سازمان منافقین را در کارنامه‌ی کاری خود دارد، اوایل انقلاب به دلیل اقدام مسلحانه سازمان علیه نظام به کردستان عراق مهاجرت می‌کند و پس ازآن به آلمان می‌رود. طی سال‌های 1998تا2006 در مجلس هلند نماینده بوده و در سال2007 نیز به عنوان مشاور ارشد در برنامه‌ی عمران ملل متحد فعالیت داشته است.
 فرحناز کریمی کیست؟

ردپای منافقین درحساب بانکی "روزآنلاین"
سایت روزآنلاین که در قالب پروژه پلورالیسم رسانه‌ای توسط بنیاد هلندی هیفوس و جهت حمایت از روشنفکران غرب‌زده و رسانه‌های متمایل به جریان اصلاحات در داخل ایران و نیزحمایت از مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد.

سایت روزآنلاین که در قالب پروژه پلورالیسم رسانه‌ای توسط بنیاد هلندی هیفوس و جهت حمایت از روشنفکران غرب‌زده و رسانه‌های متمایل به جریان اصلاحات در داخل ایران و نیزحمایت از مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد، با کمک‌های مالی فرح‌کریمی نماینده ایرانی‌تبار پارلمان هلند که برای آن فراهم کرد، به یکی از فعال‌ترین رسانه‌های ضدانقلابی با محوریت مدیریت افکار عمومی ایران به نفع جریان ساختارشکن تبدیل شده است.


نقش فرح‌کریمی در افتتاح روزآنلاین بسیار پررنگ و موثر است به‌گونه‌ای که او ابتدا بودجه‌ای را از پارلمان هلند برای تاسیس یک تلویزیون فارسی زبان درخواست می‌کند اما با مخالفت وزارت امورخارجه هلند مواجه شده و قرار می‌شود ابتدا یک نشریه‌ی اینترنتی راه‌اندازی شود تا درصورت موفقیت آن، اجازه‌ی تاسیس شبکه‌ی ماهواره‌ای نیز صادر شود.

فرحناز کریمی کیست؟

ردپای منافقین در حساب بانکی کریمی که عضو حزب سبزهای چپ در هلند است طی سال‌های 1998تا2006 در مجلس هلند نماینده بوده و در سال2007 نیز به عنوان مشاور ارشد در برنامه‌ی عمران ملل متحد فعالیت داشته است. فرح‌ کریمی که سابقه حضور در سازمان منافقین را در کارنامه‌ی کاری خود دارد، اوایل انقلاب به دلیل اقدام مسلحانه سازمان علیه نظام به کردستان عراق مهاجرت می‌کند و پس ازآن به آلمان می‌رود.

هم‌چنین نامبرده راه‌اندازی رادیو زمانه را در کارنامه‌ی خود دارد و توانسته بودجه‌ای 8/2 میلیون یورویی از طریق وزارت امورخارجه‌ی هلند برای آن دریافت کند. او جهت جذب و آموزش خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایرانی در هلند تلاش‌های بسیاری انجام داده و میزبان دیدار تعدادی از روزنامه نگاران و مدیران روزنامه‌های دوم خردادی با الیزابت چنی(دختر دیک چنی، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا) بوده است.

فرح‌کریمی به نوعی تامین کننده‌ی منابع اولیه مالی برای راه‌اندازی سایت روزآنلاین محسوب می‌شود. او مسعود بهنود را که دارای همکاری با ساواک بوده و در رژیم پهلوی از عناصر نزدیک به دربار محسوب می‌شده به عنوان مسئول ایجاد سایت روزآنلاین انتخاب می‌کند.

ایجاد جنبش‌های زنانه!

کریمی هم‌زمان با پیگیری ایجاد جنبش‌های زنانه در ایران و خارج از کشور موفق به راه اندازی "شهرزادنیوز" که در قالب یک پروژه‌ی دسته جمعی با مشارکت گروه ایرانی "دخترک" تعریف شده، می‌گردد و مرکز بین‌المللی اطلاعات و بایگانی جنبش زنانه در آمستردام را ایجاد می‌کند. نکته‌ی قابل توجه آن است که این‌بار وزارت امور داخله‌ی هلند به جای وزارت امور خارجه‌ی این کشور بودجه رسانه‌ای این طرح را تامین اعتبار می‌نماید. او در همین راستا به حمایت از اقدامات فمنیستی در داخل کشور پرداخته و در حمایت از این گروه‌ها بیانیه صادر می‌کند.

رابط صهیونیست‌ها

کریمی رابط بین صهیونیست‌ها با برخی از روزنامه نگاران ایرانی در دیداری که سال 1385 بین او و این دست از اصحاب رسانه اتفاق می‌افتد محسوب شده و جهت تاسیس سازمان‌های براندازی نرم درایران با آن‌ها در هلند دیدار می‌کند.

تلاش برای تحریم ایران

فرح با گسترش فعالیت‌های خود علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، عامل اصلی قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سیاه سازمان‌های تروریستی توسط اتحادیه اروپایی می‌باشد. او تلاش‌های خود را متوقف به این موضوع نکرده و با پیشنهاد طرحی در پارلمان هلند از اتحادیه اروپا می‌خواهد کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را از عضویت در شورای عمومی سازمان دریانوردی محروم سازد.

اقدامات فرح کریمی و ارتباط نزدیک او با سازمان‌ها و نهادهای ضد ایرانی نشان می‌دهد که این عنصر وابسته از هیچ تلاشی جهت براندازی نظام اسلامی کوتاهی نکرده و خوش خدمتی خود را به اربابان غربی‌اش به اثبات رسانده است.

خبرگزاری میزان
27 مرداد 94

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  تروریست اروپایی (M K O)،  لیبرت نیوز،  زنان،  پرونده،  خیانت ،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: فرحناز کریمی کیست؟، حساب بانکی، روزآنلاین، فرحناز کریمی، گروهک منافقین، مجلس هلند، تحریم ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی