نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروهک تروریستی منافقین به طور کامل از عراق خارج شوند


معاون امور بین‌الملل و همکاری‌های بین‌المللی قضایی ستاد حقوق بشر قوه قضائیه:

معاون امور بین‌الملل و همکاری‌های بین‌المللی قضایی ستاد حقوق بشر در دیدار با مقامات عراقی با تأکید بر لزوم خروج کامل گروهک تروریستی منافقین از این کشور از آمادگی ایران برای همکاری با عراق در زمینه حقوق بشر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین‌الملل و همکاری‌های بین‌المللی قضایی ستاد حقوق بشر کشورمان که برای انجام یک سفر رسمی دو روزه در راس هیاتی عازم عراق شده است در روز اول با وزیر حقوق بشر، وزیر دادگستری، رییس و اعضای کمیته حقوق بشر مجلس، قایم مقام وزیر امور خارجه و رییس بنیاد شهید عراق دیدار و گفتگو نمود و در خصوص گسترش همکاری ها و مناسبات بین دو کشور در حوزه حقوق بشر و همچنین همکاری های حقوقی و قضایی تبادل نظر نمودند.

 غریب آبادی در این دیدارها با اشاره به همسویی مواضع دو کشور در زمینه حقوق بشر در مجامع بین المللی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری ها بین دو کشور از جمله از طریق برگزاری کارگاه‌های مشترک در حوزه حقوق کودکان، حقوق زنان، حقوق اقلیت‌ها، مدیریت زندان‌ها، آموزش قضات عراقی اعلام نمود. وی همچنین ضمن ابراز خرسندی از وجود مناسبات گسترده و متنوع بین دو کشور در زمینه‌های مختلف و متنوع، بر اهمیت همکاری مشترک در مبارزه با تروریسم در مجامع بین‌المللی تاکید کرد و ضمن ستودن نقش عراق در مبارزه با جریان تروریستی داعش و حمایت‌های ویژه جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، از مواضع دولت و مقامات عراقی در قبال منافقین قدردانی و بر ضرورت ادامه این تلاش‌ها تا خروج کامل این گروهک از عراق تاکید کرد.

معاون ستاد حقوق بشر کشورمان همچنین از همکاری‌ها و موافقت نامه‌های موجود قضایی فیمابین دو کشور ابراز خرسندی کرد و ضمن اشاره به مشکل آن دسته از اتباع ایرانی که با هدف زیارت و از مبادی غیر رسمی عازم عراق می‌شوند، خواهان حل این مشکل با نگاه انسانی و اسلامی شد.

مقامات عراقی نیز در این دیدار با هیات کشورمان آمادگی و حمایت خود را برای توسعه مناسبات بین دو کشور در موضوعات مورد اشاره اعلام نمودند.

در این دیدار وزیر حقوق بشر جمهوری عراق ضمن ابراز قدردانی دولت و ملت عراق از حمایت‌ها و کمک‌های کشورمان به عراق در زمینه‌های مختلف، از جنایات گروه‌های تروریستی در این کشور بویژه گروه تروریستی داعش به عنوان لکه لنگی به منظور بدنام کردن اسلام یاد کرد و بر ضرورت همکاری‌ها و اتخاذ مواضع مشترک بین دو کشور در سطح بین‌المللی به منظور حل و فصل معضلات و مسایل منطقه تاکید نمود.

وزیر دادگستری عراق نیز در دیدار جداگانه‌ای با هیات ستاد حقوق بشر قوه قضاییه کشورمان، ضمن ابراز خرسندی خود از اینکه موافقت نامه انتقال محکومین بین دو کشور به صورت مناسبی در حال اجرا می‌باشد، آمادگی عراق برای اجرای کامل سایر موافقت نامه‌های حقوقی و قضایی امضاء شده بین دو کشور از جمله موافقت نامه استرداد مجرمین را ابراز و اعلام آمادگی نمود که از تجارب جمهوری اسلامی ایران در زمینه سیستم قضایی بویژه در موضوع آموزش قضات و همچنین تدوین و بازنگری قوانین حقوقی و قضایی، بهره‌مند گردند.

رئیس بنیاد شهید عراق نیز در دیدار با غریب‌آبادی ضمن قدردانی از میزبانی چندین ساله جمهوری اسلامی ایران از مهاجران عراقی و برخورد انسانی دولت و ملت ایران با آنها، بر ضرورت همکاری بین بنیادهای شهید دو کشور از جمله بهره‌مندی طرف عراقی از تجارب کشورمان در امر خدمات رسانی و حمایت از خانواده‌های شهداء تاکید و خواستار تعامل و همکاری بیشتر بین این دو نهاد شد.

قایم مقام وزیر و معاون روابط دوجانبه کشورهای همسایه وزارت امور خارجه عراق نیز در دیدار با هیات کشورمان، روابط دو کشور ایران و عراق را استراتژیک و تعیین کننده در معادلات منطقه‌ای دانست و ضمن اشاره به تجارب ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین‌المللی در مواجهه با برخوردهای دوگانه و سیاسی غرب با این کشور در موضوعات حقوق بشری، علاقه مندی عراق به بهره مندی از این تجارب را مورد تاکید قرار داد و ابراز امیدواری نمود که شاهد گسترش روزافزون روابط راهبردی دو کشور باشد، چرا که به اعتقاد وی این امر کاملا در راستای منافع بلندمدت دو کشور ایران و عراق و همچنین به نفع تحولات آینده منطقه و بین المللی می‌باشد.

در ادامه این دیدارها همچنین، رئیس کمیته حقوق بشر پارلمان عراق در دیدار با هیات ستاد حقوق بشر با اشاره به کمک‌ها و حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران به دولت عراق در مبارزه با تروریسم، وجود گروه‌های تروریستی در این کشور را که برای بدنام کردن اسلام دست به جنایات مختلف می‌زنند، برخلاف منافع منطقه و بین‌الملل دانست و ادامه همکاری دو کشور در این زمینه را مورد تاکید قرار داد.

وی همچنین آمادگی پارلمان عراق برای گسترش همکاری‌ها و ارتباطات با مجلس شورای اسلامی در زمینه حقوق بشر بویژه با هدف بهره‌مندی از تجارب ایران در زمینه حقوق شهروندی را اعلام و خواستار گسترش این تعاملات شد.

خبرگزاری فارس
27 مرداد 94

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  اشرف نیوز،  حقوق بشر،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، وزیر حقوق بشر جمهوری عراق، بنیاد شهید عراق، کمیته حقوق بشر پارلمان عراق، اخراج منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی