نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394
اکبرجان حالا بیست و پنج سال است که از آخرین دیدارمان می گذرد (هر چند که من چهره ی نازنینت را به یاد ندارم) شاید بخواهی بدانی در این سال ها چه اتفاقات خوب و بدی در زندگی ما رقم خورده است. الآن که دارم برایت نامه می نویسم در کنار شوهرم هستم ، شاید او را هم بیاد بیاوری.


نامه خانواده اکبر چراغی که بیست و پنج سال است اسیر فرقه رجوی می باشد

سال ها می گذرد ، قلبها همچنان در انتظار یار می تپد ، نبض از طپش قلب شکوه دارد ، اما انتظار همچنان استوار بر مردمک چشم پای می کوبد.

چشم ها لحظه ای از سکون دست بر نمی دارند و بی تاب به نقطه ای نظاره می کنند و فکر را به آن نقطه مترکز می سازند و به مرکز خاطرات تلنگر می زنند و به آن بانگ بیدار باش می دهند و فریاد بر می آورند لحظه دیدار یار نزدیک است ، لحظه دیدار جان نزدیک است.

سلام

سلامی از راه دور برای برادرم که دورتر از همه است ولی امیدواریم که بر می گردی. ای عزیزتر از جانم ، من خواهرت سمیره هستم.

نامه خانواده اکبر چراغی که بیست و پنج سال است اسیر فرقه رجوی می باشد

پس از تقدیم سلام ، سلامتی وجود نازنینت را از پروردگار یگانه خواهان و خواستارم . امید آن را دارم از سلامتی که یکی از نعمات بزرگ حضرت باری تعالی می باشد برخوردار گردید. برادر عزیزم  این دومین نامه  ای است که برایت می نویسم و نمی دانم نامه قبلی ما خوانده ای یا ....ولی باز هم برایت می نویسم و می نویسم تا یادت بیاید و مطمئن شوی کسانی در اینجا منتظر تو هستند و جای تو در بین آن ها خالی است.

اگر از احوالات پدر و مادر و برادران و خواهرانت را جویا باشی همگی خوبند و تنها چیزی که آزارمان می دهد دوری تو است که گریبانگیرمان شده است. برادر خوبم ، انتظار خیلی کشنده و سخت است مخصوصاً انتظار عزیزی مثل تو ، گلم!

اکبرجان حالا بیست و پنج سال است که از آخرین دیدارمان می گذرد (هر چند که من چهره ی نازنینت را به یاد ندارم) شاید بخواهی بدانی در این سال ها چه اتفاقات خوب و بدی در زندگی ما رقم خورده است. الآن که دارم برایت نامه می نویسم در کنار شوهرم هستم ، شاید او را هم بیاد بیاوری. سجاد پسر خاله أرضیه ، او هم به تو سلام می رساند و برای دیدنت لحظه شماری می کند. آرزو داشتم که می بودی و مثل همه خانواده مرا به زندگی جدیدم بدرقه می کردی.

اکبرجان! نه تنها من بلکه همه خواهران و برادرانت ازدواج کرده اند و همه با خوبی و خوشی در کنار خانواده شان زندگی می کنند اما چیزی که همه را ناراحت و غمگین کرده است فقط دوری و فراق توست و بس.

ما را سر و سودای کس دیگر نیست         در عشق تو پروای کس دیگر نیست

جز تو  دگر جای  نگیرد  در  دل                 دل جای تو شد جای کس دیگر نیست

برادر عزیزتر از جانم!

گر روز وصال باز بینم روزی                  با تو گله های روز هجران نکنم

آری برادر عزیزم نمی دانم آنجا روزگار چگونه می گذرانی ، حتم دارم که تو نیز آتش فراق را در دل داری و همیشه به فکر ما هستی و خواهی بود. ولی به فکر بودن کافی نیست باید دیوار فاصله را شکست ، باید برای دیدار پلی زد ، باید حرکت کرد از پل گذشت با اعتماد با اطمینان با عشق و با صلابت با شهامت و با شجاعت. اینجا همه چیز برای حضورت مهیاست. اکبرجان! هیچ پدر و مادر یا خواهر و برادری نمی خواهد که جان عزیزشان را به خطر بیندازند و ما مطمئن هستیم که صلاح تو در بازگشت به وطن و بودن در کنار خانواده ی چشم انتظارت است.

برادر عزیزتر از جانم! پدر و مادر همیشه برای آمدنت دست به دعا هستند و همیشه می گویند تنها آرزویمان دیدن اکبر است و وقتی به مرگ الهی تن می دهیم پسرمان را ببینیم.البته ما نیز دستهایمان را برای تو بلند خواهیم کرد دستانت را خواهیم گرفت در کنار هم زندگی لذت بخش گذشته را به آینده روشن زندگی ات پیوند خواهیم زد. بیا که سخت انتظار کشیده ایم.

غم کی خورد آنکه شادمانی اش تویی      یا کی مُرد او که زندگانیش تویی

در  نسیه  آن  جهان  کجا دل  بندد             آن کس  که به نقد این جهانیش تویی

بیا تا زندگی را در کنار هم سپری کنیم. همه فامیل و دوستان همه آنهایی که تو فکر می کنی ، در آرزوی دیدار تو هستند.

برادر خوبم ، دوستانت که موفق به فرار شدند و خودشان را از زندان مخوف رجوی نجات دادند خبر سلامت شما را دادند . تا کی وقت خود را تلف می کنی هر چه زودتر تصمیم بگیر و مثل سید علیرضا حسینی که هم اکنون در اروپاست، خود را به دنیای آزاد برسان و زندگی جدیدی شروع کن و هر چه زودتر به این انتظار پایان بده.

قربانت

خواهرت سمیره
..........................
 منبع: انجمن نجات مرکز ایلام
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ دریافت " نوید رهایی " روی موبایل

با ارسال پست ها به شبكه های اجتماعی ما را یاری نمایید

ارسال مطلب به شبكه اجتماعی افسران جوان

نوید رهایی در فیس بوك
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  ایلام،  استان ها،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: نامه خانواده اکبر چراغی از اسرای فرقه رجوی، اکبر چراغی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی