نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی (نهاجا)، در عملیات مرصاد که در 5 مرداد 1367 و بعد از پذیرش قطعنامه رخ داد، با 120 سورتی پرواز و 360هزار پوند بمب طومار منافقین را در هم پیچید. امیر نصیرزاده عنوان کرد

بارش 360هزار پوند بمب توسط جنگنده‌های نهاجا بر سر منافقین

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش گفت: نهاجا در عملیات مرصاد که در 5 مرداد 1367 و بعد از پذیرش قطعنامه رخ داد، با 120 سورتی پرواز و 360هزار پوند بمب طومار منافقین را در هم پیچید.
به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش گفت: آزادگان، شهدای زنده‌ای هستند که با صبر، استقامت و ولایت‌مداری خود برگ‌های زرینی را به تاریخ این مرز و بوم افزودند.
وی افزود: نیروی هوایی ارتش به دلیل عملکرد مثبت و حضور موفقی که در عملیات‌های مهم دوران دفاع مقدس داشت، علاوه بر تقدیم شهدای والامقام، آزادگان سرافرازی را نیز به میهن تقدیم کرده است.

امیر نصیرزاده ادامه داد: آزادگان عزیز با رشادت و دلیری خود در دوران دفاع مقدس و با صبوری و استقامت بی بدیل در سال‌های اسارت،  زیباترین تابلو ایثار و فداکاری را خلق کردند.

معاون هماهنگ‌کننده نهاجا با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: شهید سرلشکر خلبان حسین لشگری که سیدالاسرای ایران لقب گرفته است، نماد آزادگی و استقامت در بین همه آزادگان ایران اسلامی به شمار می‌رود.

وی بیان داشت: شهید لشگری 18 سال شکنجه زندان‌های رژیم منحوس بعث را به قید و بندهای دنیوی ترجیح داد؛ تا بهانه‌ای برای متجاوز خواندن ایران در جنگ به‌دست دشمن ندهد.

امیر نصیرزاده گفت: نیروی هوایی ارتش به‌وجود چنین آزادگانی افتخار می‌کند و تکریم و قدردانی از این بزرگواران را یکی از وظیفه‌های اصلی خود می‌داند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش نیروی هوایی در دفاع مقدس، اشاره کرد و گفت: این نیرو ماه‌ها قبل از آغاز رسمی جنگ تا بعد از پذیرش قطعنامه برای دفاع از کشور، حضوری مقتدرانه داشت و در عملیات مرصاد که در 5 مرداد 1367 و بعد از پذیرش قطعنامه رخ داد، با 120 سورتی پرواز و 360هزار پوند بمب طومار منافقین را در هم پیچید.

معاون هماهنگ‌کننده نهاجا افزود: منافقین با تحریک ابرقدرت‌های جهانی و صدام و با هدف اشغال 48 ساعته تهران در این عملیات که خودشان آن را «فروغ جاویدان» نامیده بودند وارد عمل شدند؛ غافل از اینکه،  ایستادگی مردمی، رشادت‌های نیروهای مسلح و به‌ویژه نیروی هوایی ارتش، این عملیات را برای آنها به ننگ جاودانه بدل ساخت.

منبع: دفاع پرس
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  اشرف نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  مناسبت ها،  گروه تروریستی،  ایران ستیزی،  مرصاد ( غروب جاویدان)، 
برچسب ها: جهاد و مقاومت، دفاع مقدس، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، نهاجا، منافقین مرصاد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی