نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 شهریور 1394
ذره ای اختیار و حق انتخاب، اراده و تصمیم گیری آزاد لازم است تا بی خبران فرقه به واقعیات پی ببرند و هرگز اینگونه نگویند و ننویسند. آیا بهای ضد رژیم را باید با ننگ خیانت و ذلت مزدوری پرداخت؟ از خودفروشی تا وطن فروشی را پشت سر گذاشت؟ برای ادامه مبارزه باید به شیوه ضد میهنی رجوی توسل یافت؟ مزدور امپریالیسم آمریکا و پادوی صهیونیسم اسرائیل شد؟ کجای این همه سوابق سیاه و عملکرد ننگین مبارزه انقلابی است. آیا دو دهه مزدوری خیانت بار رجوی برای صدام، مبارزه انقلابی و مجاهدت بود؟ هرگز ...
ایرج نصیری، از مغز بر باد رفتگان فرقه رجوی

ایرج نصیری از جمله افرادی است که چشم و گوش بسته، بی خبر و ناآشنا تحت تأثیر تبلیغات فریبنده فرقه مافیایی رجوی قرار گرفت، بدون داشتن حداقل شناخت از سوابق سیاه و ضد مردمی گروه رجوی به دام آنها افتاد. شست و شوی مغزی، کنترل ذهنی، قطع ارتباط با دنیای آزاد، عدم اختیار و انتخاب، خفقان محسوس و نامحسوس فرقه ای علت ماندگاری و ادامه اسارتش در فرقه ضد ایرانی منافقین است.

در یکی از وب سایت های وابسته به رجوی مطلبی به ایرج نصیری نسبت داده اند که در آن می خوانیم: در اوایل انقلاب 57 دانش آموز ابتدایی بوده، چیزی از سیاست نمی دانسته، در شهر کوچک آبدانان زندگی کرده است، نصیری در ادامه نوشتارش به شناخت پدیده ها اشاره نموده و اینکه پدیده ها را بخوبی می توان از اضدادشان شناخت و مجاهدین هرکس که باشند، ضد رژیم هستند.

آری، پدیده ها را هم می توان از اضدادشان شناخت و هم دوستان و حامیانشان، پدیده شوم مجاهدین سابق و منافقین حال و امروز را هم می توان از دوستان و دشمنانشان شناخت، مجاهدین قدیم در خانه و کاشانه خود در بین مردم بودند، مبارزه کردند و جان باختند. منافقین امروز در آغوش بیگانگان، ناجوانمردانه با مردم گریزی و ایران ستیزی روزگار می گذارنند و ادعای مبارزه دارند! به پدیده ای شوم و منفور تبدیل شده اند که فقط باید افرادی چون ایرج نصیری چند متری از آنها جدا و دور شود تا بوی تعفن و عفونت سیاسی مبارزاتی آل رجوی را تشخیص دهد.

ذره ای اختیار و حق انتخاب، اراده و تصمیم گیری آزاد لازم است تا بی خبران فرقه به واقعیات پی ببرند و هرگز اینگونه نگویند و ننویسند. در سطر دیگری از نوشته منتسب به نصیری می خوانیم که مجاهدین هر کس که باشند، ضد رژیم هستند و قاعدتاً باید آدم های مردمی و آزادیخواه باشند.

آیا بهای ضد رژیم را باید با ننگ خیانت و ذلت مزدوری پرداخت؟ از خودفروشی تا وطن فروشی را پشت سر گذاشت؟ برای ادامه مبارزه باید به شیوه ضد میهنی رجوی توسل یافت؟ مزدور امپریالیسم آمریکا و پادوی صهیونیسم اسرائیل شد؟ کجای این همه سوابق سیاه و عملکرد ننگین مبارزه انقلابی است. آیا دو دهه مزدوری خیانت بار رجوی برای صدام، مبارزه انقلابی و مجاهدت بود؟ هرگز ... همان طوری که به خاک و خون کشیدن مردم شهرها و روستاهای ایران از اوایل دهه 60 تاکنون را نمی توان به حساب مردمی بودن مجاهدین و آزادیخواهی آنان دانست. مردم ستیزی و ترویج خفقان، رعب و وحشت در جوامع انسانی، درست همه کارهایی که رجوی در پیشینه ی سیاه خود دارد، با مردمی بودن و آزادیخواهی در تضاد است.

پس معلوم است جناب نصیری شناختی از فرقه مافیایی رجوی موسوم به مجاهدین و معروف به منافقین ضد خلق ندارد و ظاهراً تحت تأثیر عوامفریبی های فرقه قرار گرفته است.

نصیری در ادامه، جبهه های جنگ در نوار مرزی ایران و عراق را ضد میهنی نامیده، به مسئله سربازگیری به بهانه اینکه عراق به کشور ما حمله کرده اشاره نموده که باز خالی از ایراد و اشکال نیست.

گویا آقای نصیری فراموش کرده است که ایرانی و آبدانانی است، زیرا درست مانند رجوی نقش یک بعثی را ایفاءِ کرده است، مجاهد خلق ساخت رجوی معترض سرباز گیری و دفاع از آب و خاک میهن است!

وقتی چنین هوادار خام خیال و بی اطلاعی به دام رجوی می افتد، نمی داند چه ترفندهایی برای جذب و انحرافش تدارک دیده اند، از مهمانسرا و رفتار کارکنان مهمانسرا تعریف و تمجید می کند که چطور چشم و گوش بسته تحت تأثیر ظاهر سازی های منافقانه آنها قرار گرفته و در چشم بهم زدنی روانه اشرف و ارتش آزادی شده است.
از همه جالبتر اینکه می خوانیم من بارها در معرض انتخاب قرار گرفته ام، در نهایت آگاهی و اختیار نقشه مسیرم را انتخاب می کردم.

در فرقه رجوی انتخاب و انتقاد وجود ندارد، خفقان و سرکوب حاکم است، هیچ آگاهی و اطلاع رسانی صورت نمی گیرد. قطع ارتباط با دنیای خارج وضعیت حاد و نامتعارف را اثبات می کند.
هر نوشته و کتابتی که از سوی افراد توسط فرقه رجوی منتشر شود، از پیش نوشته شده با اهداف خاص، دیکته شده از سوی فرقه، خلاف واقع و دروغ است، اگر فرقه انسان ستیز رجوی چیزی است که نصیری از آن یاد می کند، پس نیازی به خانواده ستیزی و واکنش های هیستریک رجوی نیست، فراری صورت نمی گیرد، این همه دیوار و حصار و سیم خاردار به اطراف اشرف و لیبرتی نبود، روزی هزاران نفر ورودی و چند صد نفر خروجی داشتند. در صورتی که اینطور نیست، اطرافیان با حداقل اطلاع و شناختی که از فرقه رجوی دارند هرگز فریب تبلیغات آنها را نمی خورند و به جهنم رجوی قدم نمی گذارند، ساکنان گرفتار در لیبرتی هم اینقدر زیر شکنجه و سرکوب و تحمل رنج و سختی نبودند.
دروغ، دروغ، دروغ، بهتر است امثال نصیری در کمال آزادی و انتخاب بگویند و بنویسند. بهتر است ساکنان کمپ لیبرتی و دیگر اسرای گرفتار در فرقه رجوی از عراق تا اروپا و... از این بیشتر خود را به نکبت رجوی آلوده نکنند. عاقلانه فکر کنند و تصمیم بگیرند، اجازه ندهند هیچ کلمه و جمله ای از قول آنها منتشر شود.

نوید رهایی
9 شهریور 94در همین رابطه:

نامه خانواده ایرج نصیری از اسرای فرقه رجوی / استان ایلام )

تاریخ : یکشنبه 8 شهریور 1394

نامه مادری به جگر گوشه اش که بیش از بیست سال است اسیر فرقه مخرب رجوی و فرماندهان جنایت کارش می باشد.


نامه خانواده ایرج نصیری از اسرای فرقه رجوی / استان ایلام

 خدمت پسر دلبند و عزیزتر از جانم ایرج جان سلام ، سلامی مالامال از محبت مادرانه ، سلامی به گرمی آفتاب سوزان عراق ، پسرم من مادرت والیه هستم ، سلامی به گرمی در آغوش گرفتن فرزند، به گرمی و لطافت لحظه ای که مادری فرزندش را به سینه می چسباند و تمام غمهای دنیا را فراموش می کند و سلامی به پاکی قطرات اشک مادر در فراق فرزند، آری پسرم سلام به تو که تپش قلبم بخاطر شوق دیدار توست و آنچه مرا در این دنیا نگه داشته ، امیدی است که به دیدار دوباره تو دارم. دوست دارم تا زمانی زنده باشم که فقط اگر شده یک بار دیگر تو را در آغوش بگیرم.

بله عزیز مادر ، این همان آرزویی است که پدرت سال ها بعد از ندیدن تو حسرت خورد، شب و روز در گوشه ای خلوت می نشست و با نگاه کردن به عکس تو شب و روز می گذراند و لحظه ی مرگ هم فقط یک نام را به زبان آورد و آن کسی جز تو نبود.

فرزند عزیزم بارها به پشت سیاج های زندان اشرف آمدم و با تمام توان تو را فریاد زدم که شاید صدایم بشنوی اما متأسفانه سران فرقه ننگین رجوی اجازه ملاقات حتی برای یک لحظه آن هم از دور ندادند. تو را به همان صداقتی که بین من و تو بود، بگذار سیل اشک هایی که در لحظه نوشتن این نامه از چشم من و خواهران و برادرانت جاری است و بغض گلویمان گرفته است، دوباره به اشک شادی تبدیل شود.

عزیزم از هر راهی که می دانی و می توانی مثل دوستانت که خودشان را نجات داده و اکنون در اروپا زندگی می کنند خودت را نجات بده و دل مادر و خانواده ات را شاد کن، تو می توانی همانطور که دیگران چند وقت پیش فرار کردند.
 ضمناً عکس هم با این نامه برایت ارسال نمودم که بدانی همگی برای دیدنت لحظه شماری می کنیم.     
 به امید روزی که تو را در آغوش بگیرم.

مادرت والیه حاجیان
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز ایلام
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴


برچسب ها: نامه خانواده ایرج نصیری از اسرای فرقه رجوی / استان ایلام )، والیه حاجیان،


دریافت " نوید رهایی " روی موبایل

با ارسال پست ها به شبكه های اجتماعی ما را یاری نمایید

ارسال مطلب به شبكه اجتماعی افسران جوان

نوید رهایی در فیس بوكطبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  اخبار روز،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  خیانت ،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  شستشوی مغزی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  فرقه گرایی،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: ایرج نصیری، از مغز بر باد رفتگان فرقه رجوی، منافقین، مجاهدین، نوید رهایی، خانواده ایرج نصیری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی