نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 شهریور 1394
رجوی خیلی ساده دو دهه همکاری با صدام و سالها خیانت و کشتار علیه مردم ایران و عراق را دیوانه وار توجیه کرد و آن را به حساب فعالیت های پرافتخار سازمان مجاهدین خلق گذاشت. در صورتی که حضور رجوی در عراق و مزدوری برای صدام و خوشخدمتی به دشمنان ایران هرگز توجیه پذیر و مردم پسند نبوده و نیست. عین خیانت و خودفروشی محض است، جرم و گناهی بزرگ و نابخشودنی ...


نوید رهایی: هدف، خیانت را توجیه می کند!

در فرقه رجوی ؛ هدف خیانت را توجیه می کند!

در فرقه ضد بشری رجوی، هدف وسیله را توجیه می کند، قدرت طلبی، استثمار نوع بشر، دروغ، فریب، جاسوسی، تهدید و تجاوز، توهین و تقبیح دیگران، در یک جمله نقض فاحش حقوق بشر و ترویج دیکتاتوری محض از سوی رهبر و رهزن فرقه، شخص مسعود رجوی توجیه پذیرند و جای هیچگونه واکنش، اعتراض، انتقادی به آنها نیست!

روزی که مسعود رجوی به دلیل کشتار مردم هر کوی و برزن، از شهر تا روستاها، تحت تعقیب قرار گرفت، تروریست قاتل ناگزیر شد در کسوت زنانه، با نقش و نگار خانومانه خود را چون عجوزگان دم بخت، چندین و چند قلم آرایش کند، به عقد بی کابین بنی صدر درآید، مادام ابوالحسن گردد تا بتواند از تهران به پاریس فرار کند و از جبران مکافات عمل و دار اعدام بگریزد. فرار زنانه رجوی چنین توصیف و توجیه شد که اگر لباس ذلت نمی پوشید، به سرنوشت اشرف و موسی گرفتار می شد، و ای کاش دست و قلم پای بنی صدر می شکست و این جرثومه ترور و فساد را با خود به فرنگ نمی برد.

وقتی رجوی بانو به سبک شهبانو در پاریس فرود آمد، هنگامه جنگ و تجاوز صدام بعثی به ایران بود، فصل جذب و بکارگیری عناصر خود فروخته و سست اراده، ایرانیان فراری و تبدیل آنان به آلت و ابزارهایی علیه منافع ملی میهن ایران بود که در آن اوضاع رجوی جایگاه ویژه ای داشت و دشمنان از او نمی گذشتند و دیدیم صدام فوراً به سراغش رفت و او را به دام انداخت.

رجوی تروریست تازه کار با داشتن پرونده و سابقه ترورهای بیشمار، بهترین سوژه برای رژیم بعثی صدام بود تا بصورت چند منظوره از جاسوسی، خبرچینی، ستون پنجمی تا انجام عملیات تروریستی بکار گرفته شود. در چنین سرفصلی اگر مسعود مانند دیگر گروههای فراری ذره ای فکر می کرد و عاقلانه می اندیشید، هرگز به دام صدام نمی افتاد و سنگ همکاری و همدستی با دشمن مردم ایران را به جان نمی خرید، ولی تروریست خود فروخته گوشش به این حرف ها بدهکار نبود و عقلش به جایی نمی رسید.

با هدف رفتن به عراق و رسیدن سریع به مرزهای ایران و بعد بازگشت فاتحانه تهران، خود را به بغداد رساند. رجوی به محض رسیدن به بغداد، به فکر تدارک و تجهیز ماشین جنگی و ترور افتاد و در چشم به هم زدنی ارتش بدنام و نشان و خصوصی صدام را تأسیس کرد، ارتشی که در حقیقت بخشی از ارتش عراق بود و تسلیحات عاریه ای و ادوات اهدایی دشمنان ایران را بکار می گرفت. رجوی تروریست خیانت پیشه برای کسب قدرت به هر خس و خاشاکی چنگ می زد و خواری و خفت را می پذیرفت، لحظه ای به اهداف دشمنان و عواقب خیانتش فکر نمی کرد.

رجوی خیلی ساده دو دهه همکاری با صدام و سالها خیانت و کشتار علیه مردم ایران و عراق را دیوانه وار توجیه کرد و آن را به حساب فعالیت های پرافتخار سازمان مجاهدین خلق گذاشت. در صورتی که حضور رجوی در عراق و مزدوری برای صدام و خوشخدمتی به دشمنان ایران هرگز توجیه پذیر و مردم پسند نبوده و نیست. عین خیانت و خودفروشی محض است، جرم و گناهی بزرگ و نابخشودنی.

با این همه رجوی هر جنایت و خیانتی را در ذهنش توجیه می کرد و از اعضای زیردست می خواست اطاعت کنند و کورکورانه عمل نمایند. ترور شهروندان و به خاک و خون کشیدن ایرانیان و حتی مردم و مبارزان عراقی نیز در همین راستا بود. مزدوری تمام عیار برای صدام و شیوخ منطقه، استفاده از حمایت های سیاسی و مالی اربابان ریز و درشت ایجاب می کرد که رجوی باز هر وسیله ای را برای رسیدن به هدف توجیه کند، بیچاره در ذهن بیمار و علیل خود از راه انحراف و کج اتوبان هشت بانده و راست ساخته است، نمی داند در چه باتلاق شوم و لجن زاری گرفتار شده است.
رجوی اگر ذره ای عقل و شعور داشت هیچوقت فریب صدام را نمی خورد و وسوسه داشتن تاج و تخت ریاست و فرماندهی در عراق و اشرف او را گمراه نمی کرد، دیدیم که قلعه عریض و طویل اشرف به اندازه یک اتاق گلی 12 متری هم ارزش نداشت و چگونه از دست رفت.

در باب خیانت به منافع ملی و میهنی، جاسوسی هسته ای و همکاری اطلاعاتی با موساد و سیا و هر سرویس جاسوسی و ضد ایرانی بیگانه، سخن و سند بسیار است. عاقبت ربع قرن جاسوسی رجوی و شورای انتصابی او، به توافق و تفاهم ایران و کشورهای معترض اروپایی و آمریکایی ختم گردید. بار کج خیانت به منزل و مقصد نرسید و خواب های پنبه دانه ای رجوی نقش برآب شدند.
دروغگویی، فریبکاری، ضدیت با خانواده ها، بیگانه پرستی، همکاری با گروههای تروریستی از وحشی و نیمه وحشی تا اهلی و القاعده، همه در دستگاه رجوی تعریف و توجیه پذیر شده اند، حتی اگر با انتقاد و اعتراض جمعیت انسان های روی زمین مواجه شوند، برای رجوی قابل قبول نیست، چون خودش را عقل کل رهبر خاص، امام عصر و خدای روی زمین می داند، ابرجنایتکاری که تاکنون یک قدم راه راست، منطقی و صحیح نرفته و نخواهد رفت، سرنوشت مریدان و همراهانش معلوم و مشخص است، راه کج به منزل نمی رسد.

نوید رهایی
9 شهریور 94دریافت " نوید رهایی " روی موبایل

با ارسال پست ها به شبكه های اجتماعی ما را یاری نمایید

ارسال مطلب به شبكه اجتماعی افسران جوان

نوید رهایی در فیس بوكطبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  اشرف نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: در فرقه رجوی ؛ هدف خیانت را توجیه می کند!، نوید رهایی، رجوی، خیانت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی