نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 شهریور 1394
منافقین در ده‌های اخیر جنایات بسیاری علیه مردم کرد کشورهای ایران و عراق انجام داده و دستشان به خون ده‌ها هزار نفر آلوده است؛ قطعاً خاطره تلخ این جنایات هیچگاه از خاطر مردم کردستان محو نخواهد شد.

نوید رهایی ، كردكشی صدام و رجوی

«مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی ورشکسته منافقین در صفحه توئیتر خود طی پیامی مضحک به مردم کردستان دستور داده تا علیه جمهوری اسلامی قیام کنند!

جنایاتی که از یاد مردم کردستان نخواهد رفت

رژیم بعث عراق در سال‌های پایانی جنگ تحمیلی علیه ملت ایران، برای ریشه‌کن کردن شورش مسلحانه کردهای عراق دست به حمله شیمیایی علیه آنها زد. حملات شیمیایی رژیم بعث نه تنها علیه شبه نظامیان کرد، بلکه علیه مناطق وسیعی از قسمت‌های مسکونی کردستان عراق به اجرا گذاشته شد.


نوید رهایی، كردكشی

«مریم رجوی»  به‌ویژه جوانان کردستان را مورد خطاب قرار داده و آنها را به شورش فراخوانده است! البته سرکرده منافقین تاکنون هیچگاه به همدستی این گروهک با رژیم «صدام حسین» برای سرکوب و کشتار مردم کردستان عراق در سال ۱۳۷۰ اشاره نکرد. گروهک منافقین در ده‌های اخیر جنایات بسیاری علیه مردم کرد کشورهای ایران و عراق انجام داده و دستشان به خون ده‌ها هزار نفر آلوده است؛ قطعاً خاطره تلخ این جنایات هیچگاه از خاطر مردم کردستان محو نخواهد شد.

 گفتنی است، رژیم بعث عراق در سال‌های پایانی جنگ تحمیلی علیه ملت ایران، برای ریشه‌کن کردن شورش مسلحانه کردهای عراق دست به حمله شیمیایی علیه آنها زد. حملات شیمیایی رژیم بعث نه تنها علیه شبه نظامیان کرد، بلکه علیه مناطق وسیعی از قسمت‌های مسکونی کردستان عراق به اجرا گذاشته شد. این عملیات‌ها در مارس ۱۹۸۸ میلادی به اوج خود رسید. این زمانی بود که جنگ عراق علیه ایران به روزهای آخر رسیده بود. تنها در حمله شیمیایی به حلبچه ۵۰۰۰ نفر کشته و ده‌ها هزار نفر مجروح شدند.
دادگاه عالی جنایات جنگی عراق عملیات «انفال» را کشتار دسته‌جمعی و "پاکسازی نژادی” خواند، در صورتی که اگر این عملیات همزمان با پایان جنگ هشت ساله پایان می‌پذیرفت به عنوان جزئی از این جنگ شناخته می‌شد. در سال ۱۹۹۱ موج شدید دیگری از شورش کردها به راه افتاد. در این زمان بود که اعضای گروهک تروریستی منافقین در همکاری با صدام به سرکوب کردها دست زدند. در این زمان عراق به خاطر اشغال کویت مورد هجوم نیروهای بین المللی قرار گرفت.

شکست در این جنگ و جنگ با ایران، عملاً قدرت ارتش رژیم بعث را تحلیل برده بود. در چنین شرایطی، گروهک تروریستی منافقین که سرنوشت خود را به رژیم بعث پیوند زده بود و از شورش جدید کردها به وحشت افتاده بود به پاس حمایت‌های صدام، کشتار کردها را شروع کرد. به گفته «سعد الحمدانی» نویسنده عراقی، گروهک تروریستی منافقین تنها ۶۰ زن و کودک کرد را در عرض یک ساعت در منطقه «بدره و جصان» به خاک و خون کشیدند و هیچ‌کدام از سازمان‌های حقوق بشری نیز تاکنون به این مساله نپرداخته‌اند.

یکی از عملیات‌های دیگری که با همکاری گروهک تروریستی منافقین علیه کردها صورت گرفت عملیات موسوم به «مروارید» است. در این عملیات تعداد زیادی از کردهای ایرانی و عراقی جانشان را از دست دادند. «قادر رحمانی» یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین درباره حضور مستقیم این گروه تروریستی در کشتار مردهای ایران و عراق گفت: "عناصر مجاهدین خلق (منافقین) و ارتش وابسته به آن به دستور سرکردگان‌شان در کشتار و سرکوب کردهای شمال عراق دست داشتند … زمانی که بعد از اشغال کویت در یکی از پادگان‌های وابسته به گروهک در نزدیکی شهر طوز مشغول آموزش نظامی در بخش هدایت تانک‌ها و نفربرها بودیم، دستوری را از جانب سرکردگان گروهک مبنی بر حرکت به سوی شهر جلولاء به منظور ایجاد درگیری و کشتار کردهای عراق دریافت کردیم. در آن زمان من راننده یک دستگاه کامیون حمل و نقل مواد بودم که فیلمی را از «مهدی ابریشمچی»، همسر سابق مریم رجوی به ما نشان دادند که در آن فیلم او اسرایی از عناصر پیشمرگان و شهروندان کرد را مخاطب قرار داده بود. هم‌چنین در آن فیلم صحنه‌هایی از اجساد قربانیان کرد که در منطقه پراکنده شده بودند، نشان داده شده بود … ما می‌دانستیم که آن اجساد متعلق به کردهای عراق بودند.”

شمانیوز
10 شهریور 1394
طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  خیانت ،  ایران ستیزی،  کردکشی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: مریم رجوی، منافقین، كردكشی، صدام و رجوی، مروارید، جنایاتی که از یاد مردم کردستان نخواهد رفت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی