نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 شهریور 1394
علی‌حسن المجید در قسمتی از صحبت‎هایش خواستار آن می‎شود که کردها در اروپا توسط تیم‎های ویژه تحت پیگرد قرار گیرند و نیز دستور می‎دهد که مجاهدین خلق در داخل خاک ایران کردها را مورد هدف قرار دهند.»

كردكشی رجوی در عراق

گوهران بی‎بدیل! تکه پاره کنید کردها را!
آخرین سند منتشر شده از کُردکُشی فرقه تروریستی رجوی

علی‌حسن المجید در قسمتی از صحبت‎هایش خواستار آن می‎شود که کردها در اروپا توسط تیم‎های ویژه تحت پیگرد قرار گیرند و نیز دستور می‎دهد که مجاهدین خلق در داخل خاک ایران کردها را مورد هدف قرار دهند.»

کردکشی

آخرین سند منتشر شده از کُردکُشی فرقه تروریستی رجوی


سایت سی‌ان‎ان عربی در تاریخ ۲۳ژانویه۲۰۰۷ جزئیاتی از جلسه ۳۵ دادگاه انفال را از بغداد گزارش نموده که طی آن به‎طور صریح به موضوع دستور «علی‌حسن المجید» به منافقین برای تحت پیگرد و هدف قراردادن کردها در داخل خاک ایران اشاره گردیده است.

در گزارش سی‎ان‎ان آمده است: «دادگاه عراقی ویژه ماجرای انفال روز سه‎شنبه سی‌وپنجمین جلسه خود را برگزار کرد و این دومین جلسه‎ای است که بدون حضور رئیس‎جمهور معدوم عراق، صدام‌حسین برگزار می‎گردد. وی در تاریخ ۳۰ دسامبر گذشته به دار مجازات آویخته شد. در جلسه گذشته مدعی‎العموم نوارهای صوتی ستاد رژیم سابق عراق از جمله حسن المجید و خود صدام‌حسین را تقدیم دادگاه کرد که در آن‌ها دستوراتی در خصوص به‎کارگیری سلاح شیمیایی علیه کردها صادر گردیده است.

دادگاه «انفال» در خلال جلسه سی‌وپنجم خود با بیان ادله اتهامات جدید و مشخص کردن نقش شش تن از هم‎دستان رئیس‎جمهور معدوم عراق، در خصوص حمله نظامی به کردها در سال ۱۹۸۸ به‎کار خود ادامه داد. آنچه در زیر می‎آید جزئیاتی از این جلسه به نقل از تلویزیون عراق می‎باشد:

• مدعی‎العموم نوار صوتی جدیدی را ارائه داد که در آن علی‌حسن المجید از حملات شیمیایی‎ای که علیه کردها انجام پذیرفته صحبت می‎کند و متعهد می‎شود که کردها را در محدودیت‎های جدید و بیشتری قرار دهد و حتی به آنان اجازه ندهد که به زبان کردی سخن بگویند؛

• نوار صوتی دیگری که طی آن حسن المجید، سناریوی جدیدی را ترسیم می‎کند و از جمله حمله شیمیایی به کردها و جمع‎آوری آنان در مناطق معین و هدف قرار دادن آنان با سلاح‎های شیمیایی بیشتر از پیش؛

• مدعی‎العموم اظهار می‎دارد که علی‌حسن المجید در قسمتی از صحبت‎هایش خواستار آن می‎شود که کردها در اروپا توسط تیم‎های ویژه تحت پیگرد قرار گیرند و نیز دستور می‎دهد که مجاهدین خلق در داخل خاک ایران کردها را مورد هدف قرار دهند.»

سند کردکشی

ماهنامه راه نما(مطالعات بین المللی تروریسم)  
۲۳ژانویه۲۰۰۷(۳بهمن۱۳۸۵)
کردکشی

عملیات كردكشی موسوم به مروارید  (بهار 1370)
بدست ارتش خصوصی صدام به فرماندهی مسعود و مریم رجوی

كردكشی رجوی در عراق

گوهران بی‎بدیل! تکه پاره کنید کردها را!

کشتار اکراد بیگناه عراقی توسط سازمان مجاهدین

كردكشی فرقه رجوی در عراق

شرکت در کشتار کُردها دلیل جنایتکار بودن گروهک منافقین است


قربانیان عملیات كردكشی مجاهدین موسوم به مروارید

رد پای مجاهدین خلق در بمباران شیمیایی حلبچه و کرد کشی در عراق
کردکشی

کردکشی


جنایات منافقین

کردکشی

کردکشی


Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people

نوید رهایی
10 شهریور 1394برچسب ها: عملیات كردكشی ارتش خصوصی صدام، ارتش خصوصی صدام، مسعود و مریم رجوی، منافقین بعثی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی